Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

nic, sama ze sobą nie wytrzymuję. Szukam dziury w całym, z bzdeta robię wojnę, itd itp Wczoraj zablokowała mi się skrzynia biegów, mało nie staranował mnie tir, ew. mogłam przejechac rowerzystę przed sobą. M . pojechał moim autem do pracy - stwierdził, że wsio ok. Czyli nawet jeździć nie umiem.. Taka ogólna ofiara losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś jest nadal wyśmienity ;) :P Wczoraj cały dzień moczyliśmy dupki w basenie i polegiwaliśmy na słońcu.. Poszaleliśmy tez ;), a jakże mogło byc inaczej... ;) :P Dzień skończył się równie miło jak zaczął więc jest ok :) A i polecam filmy - Bracia i Green Zone - wojenne, super! I Lovely Bones - też magiczny i trzyma w napięciu. Korzystam nadal z wolnych dni. Pogoda ma się zepsuć więc trzeba wycisnąć z niej co się da. Udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz już gdzie jedziecie? Morze czy góry? :) My chcemy na kilka dni jeszcze wyskoczyć do Zakopca, ew. Kletno - znasz? Jaskinia Niedźwiedzia, okolice Międzygórza, wodospad Wilczki, fajnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jeszcze nie wiem..wolelibyśmy palniki wystawic do słonca tym bardziej że góry były w ubiegłym roku...i słowacki raj był i szczawnica.....kletna nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moich stronach byliscie już? Swietokrzyskie dla przypomnienia hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×