Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

dziewczyny 19-20 lat pogadajmy o wszystkim !!!!!!!!!

Polecane posty

Gość qswwwwwwwwwwwwwww
ehh temat dojrzałych dziewczyn, sprawdzajacych swych facetów... albo "mam 19 lat, jestem bardzo ładna a nigdy nie miałam chłopaka ;/ interesują się mną imbecyle, wszyscy poważniejsi myslą że jestem już zajęta ale co z tego, ja nie mam odwagi żeby pierwsza zagadać i od razu powiedzieć że jestem wolna " a skad wiesz ze jestes ładna? hahahhahahaha myslisz ze oni mysla ze jestes zajeta? a ja mysle ze oni mysla ze jestes nic nie warta dziunia. masz zbyt wysokie mniemanie o sobie o ja nie moge hahahahahahhahahaha :):):)):):D:DD:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mojego nie sprawdzam bo sama nie chcialabym byc tak testowana.. ale moj 'zwiazek' nie nalezy do normalnych i jest troche pokrecony moze dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qswwwwwwwwwwwwwww
ehh temat dojrzałych dziewczyn, sprawdzajacych swych facetów... albo "mam 19 lat, jestem bardzo ładna a nigdy nie miałam chłopaka ;/ interesują się mną imbecyle, wszyscy poważniejsi myslą że jestem już zajęta ale co z tego, ja nie mam odwagi żeby pierwsza zagadać i od razu powiedzieć że jestem wolna " a skad wiesz ze jestes ładna? hahahhahahaha myslisz ze oni mysla ze jestes zajeta? a ja mysle ze oni mysla ze jestes nic nie warta dziunia. masz zbyt wysokie mniemanie o sobie o ja nie moge hahahahahahhahahaha :):):)):):D:DD:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja:))
ale to przez gg ja bym niczego nie sprawdzala zaufanie to podstawa związku moze jestem naiwna ale uwazam ze jak kocha to niczego zlego nie robi ale rożne ekwiwalenty chodzą po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CarrieBradshaw. Dziś wyszłam na miasto, co drugi to solara, różowa bluzeczka i kolczyki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sos jako jedyny chłopak tutaj powinien nam doradzać i przedstawiać 'męski punkt widzenia' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie zaufanie to podstawa jak go sprawdze moze troche bardziej zaczne mu ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten co poznałam go, to raczej z solarą nigdy do czynienia nie miał. Z wyglądu taki zwykły facet :P T-shirt, zwykłe jeansy, pantofle i marynarka. :P No, a co do charakteru, to się jeszcze okaże, ale na randke jesteśmy ustawieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosssssss ja mówię o facetach :D którzy się spedalają :O gdzie Ci mężczyźni, prawdziwi taaaacyy? :D brotka a no powinny powinny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra barbie, powiedzmy, że go sprawdzasz, okazuje się, że wszystko jest ok, ale po pewnym czasie on przypadkowo dowiaduje się, że to byłaś Ty. zastanów się jak on się poczuje i przede wszystkim czy będzie Ci umiał jeszcze zaufać, uwierzyć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbie musisz to zrobić tak, żeby się nie dowiedział... Pamiętaj jednak, że wszystkiego przewidzieć nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze nie moge wszytskiego przewidzieć....ale jakoś tak musze go sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbie czyli co? nie ufasz mu? dał Ci do tego powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm barbie na twoim miejscu bym nie ryzykowała daj chłopakowi spokuj nie baw sie w takie gierki to nie jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×