Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymaganaaa1991

chlopak mnie oklamuje, co robic ?

Polecane posty

Gość wymaganaaa1991

Jestem z chłopakiem ponad 3 lata. Ogólnie dobrze sie rozumiemy, jest nam ze soba dobrze, kochamy sie. Jest jeden problem który wraca jak bumerang. Chłopak mnie okłamuje. Własciwie to specjalnie przemilcza pewne rzeczy - ja to traktuje na rowni z klamstwem. Przykłady: jestesmy gdzies razem, po czm oswiadcza mi ze musi jechac do domu na mecz. Przypadkiem dowiaduje sie od osob trzecich ze wychodzi z kolegami na miasto. Powtarzajace sie : mowi ze idzie z kolega 'lajtowo' na piwo, a tak naprawde idzie na impreze, na ognisko, na domowke. W miesiącu dowiaduje sie o co najmniej kilku takich przemilczeniach. Czy to jest normalne? Co mam zrobić? Jak sie zachować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_od_lat
Znajdz sobie innego, bo ten obecny Cie nie kocha, muz Toba jest dobrze ale Cie nie kocha. Przepraszam, ze mowie tak bez owijania w bawelne. Zrobisz jak chcesz bo nikt nie ma prawa mowic Ci co i jak masz zrobic. Nie odeszlam od takiego faceta i bywaja tygodnie, ze nie wiem kiedy mowi prawde a kiedy klamie, jednak wowczas wiem ze cos jest nie tak. Sama nie wiem po co sie ludze ale minely lata i juz nie mam sil na odejscie, dalej mam nadzieje na tan impuls ktory mnie uwolni od tej parodii zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też czasami próbuje kłamać, ale zawsze to wyłapuję, już za dobrze go znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymaganaaa1991
On wogole nie widzi w tym wszystkim problemu. Od 3 lat tlumacze mu, od 3 lat nic. Moze troche rzadziej to sie zdarza. Nie wiem jak do niego dotrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sobie znajdz kogos innego
co niby mamy CI powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browneyes25
zalozysz sie ze juz kogos przelecial ....???? nie uwierze ze nieeee........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannoanno
rób to samo ! zacznij żyć swoim życiem ! niech to on zacznie śledzić Twoje a nie Ty jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymaganaaa1991
Sądzisz że kogoś przeleciał? Tez myslalam nad tym zeby stac sie taka jak on. Ale co mi to da? Chce zeby to byl zdrowy zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdziesz fajniejsza dziewczy
normalny zwiazek z niedojrzalym facetem-klamca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" chlopak mnie oklamuje, co robic ? " ty też go okłam, będzie sprawiedliwie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymaganaaa1991
czyli waszym zdaniem nie o co walczyc, nie ma czego ratowac, probowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdziesz fajniejsza dziewczy
jesli nic nie zmienil mimo rozmowy z Toba, to odejdz. nie ma sensu zyc w zwiazku gdzie nie mozna sie z kims komunikowac i ufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browneyes25
ja ci powiem jak bym zrobila gdybym miala druga szanse ...bo przerabialam cos podobnego tylko za pozno sie ocknelam .... jestescie w zwiazku z tym ze ty musisz tez miec swoje zycie tak jak on ma ... bo teraz to pewnie wyglada tak ze on sie buja z kolesiami a ty czekasz na niego martwisz sie jego zachowaniem przejmujesz sie jak nie wiem co a jasno jak na dloni widac ze gosc woli inaczej spedzac czas... ty tracisz swoje mlode lata on nie bo dobrze sie bawi podczas gdy ty zzerasz sie a zatruwasz sobie zycie niepotrzebnie..... zajmij sie swoimi sprawami pamietaj rob jak najwiecej dla siebie rozwijaj sie korzystaj z zycia poki mozesz przyjda dzieci to skonczy sie laba i wtedy sie zacznie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeżeli przez trzy lata nie rozwiązaliście tego problemu, to go już nie rozwiążecie, tzn. małe szanse żeby on zmienił to zachowanie. Zastanów się tylko dlaczego on robi tak a nie inaczej. Bo to różnie bywa, czasem widzimy błędy partnera a swoich nie widzimy. Może gdyby mówił prawdę Ty miałabyś pretensje do niego? Czy tak się zachowywał od początku związku, czy wychodzicie też razem? Niestety są ludzie którzy kłamią dla zasady, prawie odruchowo, często w sytuacjach w których żaden "normalny" człowiek nawet by o kłamstwie nie pomyślał. W każdym normalnym człowieku tkwi szaleniec próbujący wydostać się na zewnątrz:D http://www.youtube.com/watch?v=B-rzcBOhAN4 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a6de0600c983d5b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu nie gra,kochacie się a on cię okamuje,no to chyba aż tak się nie kochacie,bo w związku musi być zaufanie i należy mówić prawdę,chyba że ja jestem jakaś dziwna i dla mnie szczerość w związku to dla innych nowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja porada to taka,że okłam go tak samo,ale by się dowiedział o tym ;) niech wie jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada jest prosta. Porozmawiaj z nim. Powiedz dokladnie co Ci przeszkadza ,jak z tym sie czujesz, postaw granice i konsekwentnie ich przestrzegaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×