Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoannaMŁ

szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Polecane posty

Gość ona z poznania 111
Dziewczyny piszcie w jakim jesteście (mniej więcej wieku), to ulatwia odpowiedzi na posty. Na pewno dwudziestolatka nie szuka kumpeli 45+ i odwrotnie :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej fajny topic
Nie jestem z Poznania, ale studiuję tam. Jestem z kujawsko - pomorskiego , jest może tutaj ktos? chętnie poznam nowe koleżanki... fajnie byłoby z kimś porozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona---24---poznań
Hej:) Jak któraś z Was ma ochotę jeszcze pogadać to zapraszam: gg 46977354 dziewczyna poznan - cześć, dopiero teraz weszłam zobaczyć tutaj na forum :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martax93
Hey Mam 20 lat w tym roku, szukam kogoś z kim mogłabym pogadac. W Poznaniu mieszkam od urodzenia, obecnie studiuję. Mój mail: martax93@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik85
Cześć dziewczyny, ja też bardzo chetnie zaprzyjażnię sie z kimś z Poznania. Jestem męzatką ale mój mąż widzi tylko pracę a mi brakuje takiej rozmowy, wspólnego wypadu na zakupy itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, szukam nowych koleżanek, niedawno się wprowadziłam do Poznania i prawie nikogo tu nie znam, więc jak miałabyś ochotę mnie poznać, pójść na piwo, porozmawiać to pisz. Mój nr gg 13641009. Mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ja ????
tez chetnie ,poznam fajną kolezanke ,mieszkam W Poznaniu mam 29 lat,nie mam z kim porozmawiac ,wyjsc gdzies,czy napic sie piwa chetne dziewczyny prosze piszcie nicola_30@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echino
Witam wszystkie dziewczyny :) szukam przyjaciółki do pogadania o wszystkim, wyjść na miasto, zakupy... Mam 25 lat, chłopaka i nie mam dzieci :) Nie wiem, które oferty są aktualne, więc chętnie odbiorę od Was maile: echino88@tlen.pl Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 22
Czesc dziewczyny. jest jeszcze jakąś tak samo santna jak ją? To niech się odezwie506620567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katriiina
hej jeśli jesteś dziewczyną do 22 lat (sama mam 20 ) i chciałabyś czasem iść na impreze lub wyjść pogadać ...napisz 884 210 744 kasbil@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratsel
Witam, mam dużo w głowie i na głowie. Chętnie się z kimś tym podzielę:) 28 lat, mąż w delegacji, dziecko 2,5 roku, praca itd itd, Zapraszam na gg: 3692639.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczyny,róniez poszukuje nowych zajnomosci.Trzeba się dziewczyny zgrac na jakies spotkanie :) moj nr gg7356467 mam 24 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetta
Hej dziewczyny :) Niedawno rozstałam się z narzeczonym i cholernie doskwiera mi samotność. Tak bardzo poświęciłam się związkowi, że praktycznie nikogo nie poznawałam przez te lata. Szukam fajnej, miłej koleżanki, najlepiej z dużym poczuciem humoru, lubiącej pogadać o wszystkim i niczym ;), z którą czasem będę mogła wyskoczyć na kawę, piwo, wspólne zakupy, a może nawet do klubu :) Mam 28 lat. Co prawda mieszkam w Koninie od kilku lat, ale pochodzę z Krakowa....kocham duże miasta, także jeśli Ci to nie przeszkadza możesz też być z Poznania.... :) Marzę się tam kiedyś przeprowadzić :) Moje gg: 2401696

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag8888888
Cześć, tyle tutaj ogłoszeń, a jakoś cicho... Chętnie porozmawiam, poplotkuje :) wyjdę na kawę, na zakupy...itd... Brakuje mi w tym świecie koleżanki / przyjaciółki. Jak któraś byłaby chętna popisać do zapraszam. Mam 25 lat gg 48120085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Chciałabym poZnać młode mamy i nie tylko na wspólne spotkania przy kawie itp. Mam dwojke małychy dzieci, mąż często jest poza domem, a mi brakuj***abskich spotkań Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, szukam babskiego towarzystwa na pogaduchy :) Jestem z Wrześni -Wielkopolska :) Jest ktoś z okolic?? asia89wrz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mnie też brakuje bratniej duszy. Mam 24 lata chętnie poznam kogoś z kim będę mogła poplotkować, wyjść do kina czy nawet na imprezę. naatallia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez tu chcialbym kogos poznac pozdrawiam bili1977@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciula1987
Hej dziewczyny! Tyle tutaj wpisów, udało Wam się już jakoś spotkać? Mnie też bardzo brakuje takiej bratniej duszy, mam chłopaka, ale wszystkie moje koleżanki powyjeżdżały z Poznania po studiach.... Do kogo mogę napisać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest forum dla tych po 30 a nie dla małolatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olon
ja chętnie porozmawiam z sympatyczną 40- latką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja również chętnię poznam nową koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7311
Weszlam dzisiaj na te strone bo juz mam dosc samotnosci. Mam partnera i jezeli chodzi o zwiazek jest super ale brakuje tego kogos...... Kto wyslucha, poradzi, posmieje sie i poplacze jak trzeba. Mam 40 lat, dorosly syn juz wyfrunal, w Poznaniu mieszkam okolo trzech lat ale jakos nie udalo mi sie nawiazac bliskich kontaktow. Jesli tez jest gdzies w Poznaniu jakas samotna 40-tka z dusza nastolatki (nie chodzi o imprezowanie, jestem raczej domatorka) to zapraszam do kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik844
Witam :) Od stycznia mieszkam w Poznaniu i niestety do tej pory nie udalo mi sie nawiazac zadnej znajomosci, nad czym bardzo ubolewam. Mam 29lat meza i dziecko, ale starsznie brakuje mi kolezanki, tego ze bede mogla wyjsc wieczorem z domu, pogadac posmiac sie czy nawet potanczyc, jestem sympatyczna i z reguły nie gryze ;) takze jesli TY takze szukasz kolezanki-przykaciolki napisz do mnie a bede skakac do nieba z radosci. moje gg 7863226 ewentualnie mail veroni84@o2.pl. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie napisało mi taki scenariusz '' mam 33 lata, męża lecz w tym życiu brakuje mi koleżanki-bratniej duszy, z którą mogę pogadać o wszystkim i o niczym. Spotkać się przy kawie, wyżalić się i wypłakać gdy trzeba. Jeżeli masz podobnie to napisz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika 7311 - daj jakiś namiar do kontaktu (mail,gg, ...)- chętnie się odezwę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×