Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoannaMŁ

szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Polecane posty

Gość Daisy12
Nie martw się. Ja swego czasu byłam lepsza.. kupiłam nawet strój kompletny: bluzeczka, spodenki adidaski... i już miałam maszerować na zajęcia i ..wszystko nadal leży w szafie, na chęciach się skończyło... :) Chyba najgorzej jest zrobić ten pierwszy krok.. Albo zapłacić z góry ;) Ja narazie gubię kilogramy pociążowe i jestem na diecie :) Jeszcze parę kilo zostało i muszę jakoś je wymęczyć.. Nawet sie zastanwiam nad kupnem jakiegoś orbitreka ale pytanie czy go wykorzystam (?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O szkoda, że Cię wcześniej nie poznałam, to może byśmy gdzieś razem poszły. Do niedawna mieszkałam we wschodniej części Poznania (wylot na Swarzędz) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy12
No szkoda, szkoda :( A teraz gdzie teraz zamieszkujesz? :) Wydaje mi się że jakby się człowiek trochę rozruszał to każda chandra by przeszła.. mi się głupie myśli kolebią w głowie od tego siedzenia w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mieszkam w rejonie Naramowice/Umultowo. A co do rozruszania się, to właśnie najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Jeśli będziesz miała ochotę, to napisz do mnie - podałam wcześniej maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny szukam koleżanek z Poznania.Mieszkam na Winogradach. Mam 39 lat i dwie corki 21i 9 lat. Niestety pracuję tylko w weekendy od pt-do niedz.i moje kontakty gdzies w czaaasie sie rozciagneły.Natomiast w tygodniu nie pracuję wcale czyli od poniedziałku do czwartku mam wolne. Zajmuje sie wtedy corką młodsza i chodze na siłownię. Jestem po rozwodzie ale zyję w nieformalnym jeszcze związku. Chętnie poznam dziewczyny z którymi mozna pogadac przy kawie czy piwku bądz pojsc razem na fitness czy moze pobiegać....:) Moze zyjecie z zwiazkach gdzie nie macie sie tez specjalnie z kim i jak spotykac przy okazji Sylwestra ba są dzieci czy nie ma z kim wyjechać na wypad kilkudniowy...sytuacje sa rózne. Podaję swoje gg 5418805 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natika78
Hej! Mam na imię Natalia mam 34 lat, męża i córeczkę w wieku 4 lat. Co prawda od urodzenia mieszkam w Poznaniu to niestety dopadła mnie samotnośc koleżeńska.... Również brakuje mi dobrej koleżanki od serca z którą mogłabym pogadac lub zrobic wspólnie wiele innych rzeczy. Odezwijcie się. natika78@o2.pl Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patix
Hey teZ szukam bratniej duszy do ploteczek ;) moja przyjaciolka sie wypalila i zesztywniala bo zostala kims waznym... a ja bym chciala tal na luzie z kims poklikac lub pogadac. Mam na imie Patrycja, 2 dzieci, mąz czyli standrad i samotnsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patix
Patix, daj jakiś namiar na siebie :) gg/mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy12
Dziewczyny, wcześniej pisałam na tym wątku i nadal wyrażam chęć poznania koleżanki (najlepiej takiej od serca) :)) mam 30 lat i małego synka.. :) Mieszkam pod Swarzędzem.. Piszcie naprawdę z przyjemnością pogadam z każdą z Was :) Daisyy12@wp.pl Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez każda z nas dane podaje to szybciej będzie jak Ty napiszesz do reszty niż czekać będziesz aż ktoś do CIebie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy12
Dziękuję za radę, tak też robię tylko chcę zachęcić innych do tego samego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shamanka
hej :) i ja chciałabym poznać prawdziwą przyaciołkę której chyba jak siegam pamiecią nigdy nie miałam.. Mam 27 lat, mieszkam w Poznaniu, nie mam jeszcze dzieci :) Chciałabym poznac kolezanke z ktora mozna pogadac, isc na kawe czy do kina, jakies zakupy itp - miec kogos takego bliskiego komu mozna sie tez zwierzyc itp :) piszcie kobietki jesli tez szukacie przyjaciółki :) pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie, podobnie jak Wy szukam koleżanki, bratniej duszy, kogoś z kim mogłabym porozmawiać, o czym się tylko da, wypić kawę, pójść do kina, teatru, na wystawę albo na jakiś event modowy czy kulinarny. Najchętniej kogoś między 40-45. emi.aura@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzupa
do szamanki: a lubisz imprezowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shamanka
do zuuupa: hmm, czasami tak - jak kazdy - wiadomo ze nie co tydzien ( te czasy juz minely :D ) ale czasami lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenna101@wp.pl
Witajcie :) Pisało tu już tyle dziewczyn , więc mam nadzieję, że nadal tu zaglądacie ;) Mam 33 lata i brak dzieci :), mieszkam w okolicy Centrum. Mieszkam w Pn bardzo niedługo, więc chętnie zaprzyjażnię się z kimś :) Mam tu na myśli tylko kobiety, bo partnera już mam ;) xenna101@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzi_a_a_a
Hej, szukam koleżanki/ przyjaciółki z Poznania, do wspólnego plotkowania, spacerowania, oglądania babskich filmów itp. Mam 24 lata, więc szukam koleżanek w podobnym wieku :) Jestem w związku, więc fajnie jakbyś też była :) Pozdrawiam, gg:45291246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia lusia
pooodddbbiijjjaammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeejjj!! Czy temat nadal jest aktualny? Też jestem z Poznania..mam 23 lata....i tak jak Wy chętnie poznam nowe koleżanki :-) Zakupy, kawa, ploty, wyjście na miasto? Bardzo chętnie ;-) Jestem z Piątkowa (ale myślę, że dojazd na kawę, zakupy,spotkanie w inna część miasta nie jest problemem :D) Fajnie było by poznać kogoś nowego ;-) Mój @: 89gaga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia22poznan
witam mam 22 lat studiuje w Poznaniu. Szukam kolezanki z ktora mozna isc na kawke, poplotkowac, skoczyc na impreze itp.. moj numer gg 440 979 20 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia22
piszcie tylko na gg bo tlen.pl - jest fikcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia1755
Madzia-a-a napisz do mnie joasia1755@gmail.com bo nie zostawiłas e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 22 poznan
Witam bardzo serdecznie ! Mam na imię Daria studiuje w Poznaniu. Mam 22 lata. Szukam koleżanki/ przyjaciółki do wspólnego spędzania czasu : wyjście do miasta, spotkanie przy kawce, imprezka, kino :) Mój numer gg 440 979 20. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to ja chyba jedna z nielicznych tutaj nie tylko mezatka, ale i mama 9-wiecio miesiecznego chlopczyka. Mam 30 lat i tez siedze w Poznaniu. Niestety przewaznie musze opiekowac sie moim Maluchem, wiec nie kazdemu to odpowiada i stad malo znajomych :P Fajnie byloby poznac kilka nowych dziewczyn, bo nie ma jak babskie pogaduchy :) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia1755
Ja mam 25 lat i jestem mama dwóch wspaniałych synkow 3-letni i 6 miesieczny jesli nie przezkadza ci to a szukasz kolezanki to na pisz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pochodze z Poznania, ale mieszkam za granica. Jesli ktoras ma ochote na "wirtualna" znajomosc i spotkanie w niedalekiej przyszlosci to dajcie znac. Moj mail fisiowna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×