Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość auila

nagie dzieci na plaży

Polecane posty

Gość auila

mamusie, ojcowie blagam wytlumaczcie mi dlaczego wasze dziecie są nagie na plaży? nad jeziorem? nad wodą? nie umiem tego zrozumieć, nie dość że wygląda to nieestetycznie, pożywka dla zboczeńców to jeszcze nie zdrowo dla dziecka. nie umiem tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
jak byłam w grecji to tam się dzwnie patrzyli ale na moje dziecko w pieluszce :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
zanim jeszcze dorobiłam się własnej rodzinki to tez oburzał mnie widok gołych dzieci świecących swoim miejscem intymnym to widok nie na miejscu itp. ale teraz kiedy sama mam dziecko to szkoda mi,że kisi się na plaży w pampersie:( ale nadal go nie rozbieram przy ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
ok tez mam dziecko ale nigdy przenigdy nie wystawie go na golo, nawet zdjec mu takich nie robie, bo po co aby podarl i sie wstydzil ich za kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama syna i córki
Moje dziś cały dzień na działce. Wysoki płot, zero zboczeńców. W strojach kąpielowych latały. A jak wyszli z basenu to wytarłam i przebrałam w majtki i tak w gacich ganili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
i to rozumiem. szkoda ze nie wypowiadaja sie mamusie z golymi dzieciaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozbierajcie dzieci do naga ! Sami sobie najpierw pochodźcie. Jak się wtedy poczujecie?? Krępujące spojrzenia? Dziecko co prawda nie rozumie co to znaczy się wstydzic, ale z pozoru normalni patrzący na to ludzie moga byc śliniacymi sie zbokami i gdy jedno takie dziecko się nawet niedaleko na takiej zatłoczonej plaży się oddali to..... sami możecie dokończyc ten scenaruisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama syna i córki
---> bershkaa Moja córka ma 13 miesięcy. I cały dzień ganiała w majtkach. Zamiast pampersa. Jak się zsiusiała to po prostu zdejmowałam majteczki i zakładałam suche (wzięłam spory zapas). Też jestem przeciwna kiszeniu dzieciaka w plastikowej pielusze! Moja siostra była z 4 miesięcznym synem. Też bez pampersa leżał. W bodziaku tylko. Jak zasiusiał to zmieniała bodziak na suchy. W wózku ceratka a na ceracie rozlożona pielucha tetrowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
wlasnie, tyle jest negatywnych skutków a golasów biega nadal full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście wolę jak mi ganiają przed oczyma nagie licealistki niż trzyletnie dziewczynki . . . :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
tak wiem:) dzis puscilam malego w samych spodenkach bez pampersa to juz krok do przodu:) nie mam jeszcze majteczek wiec musze sie zaopatrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano właśnie
Też mnie zastanawia fakt gołych pup dziecięcych na plaży. Czy tak ciężko choćby same majteczki założyć?? Często nie są to dzieci "pampersowe" tylko starsze nawet! Dziś widziałam kilka takich dziewuszek, siadają tymi gołymi pupami na piasku, który na pewno podrażnia delikatną skórę, nie mówiąc o tym, że do najczystszych często gęsto nie należy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
kpiarz i to jest zrozumiałe :) chociaż przyznam wam że ostatnio na plaży leżała 50tka bez stanika i wyglądało to niesmacznie, komentarz mojego M - jak wstanie wszystko jej poleci w dół, i tak faktycznie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
wlasnie a to nasika pies i ile zarazków dziwie sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
bała bym się dziecko puścić bez majtek wśród ludzi (już nie chodzi o zboczeńców) ale fakt ,że może mu się przydarzyć grubsza sprawa niż siusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
widzicie opinia jedna zgodna nie puszczamy i nam sie to nie podoba, to czemu to mamusie robia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
Auila a ja właśnie była bym za tym żeby kobiety mogły opalać się toples (bez stanika) co prawda nie mam sie czym pochwalic ale drażni mnie on i najchetniej opalala bym gołą klatę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
ja niestety nie wstydzę się po prostu i byłabym skrępowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
niech sie wypowiedzą takie którym nie przeszkadza ten fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku leżymy sobie ekipą na plaży opalamy plecy twarzami do morza (z 5m od brzegu), popijamy browarki a tu ze dwa metry przed nami (pomiędzy naszymi głowami a morzem) siada taka 3-4 letnia dziewczynka i zaczyna grzebać w piachu. Rozkracza się - jak to dziecko i nasz wzrok chcąc niechcą ląduje na niej i na tym co ma wywalone na wierzchu :O A jak jedna z koleżanek poszła do jej mamy i babci zwrócić uwagę to się dowiedziała, że jest smarkatą gówniarą pijącą aljkohol na plaży i niech się zacznie porządnie prowadzić a nie czepiać grzecznych dzieci :O koleżanka 26 lat na codzień manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
ja tez sie wstydze ale najchetniej polezala bym toples za jakims parawanem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWIATSTAJENAGLOWIE
no nie mogę , zastanówcie jak by wam było na plaży w plastikowej torbie na dupie??? duzo lzej jest dziecku jak polata z goła pupcią, bez przesady!ono jeszcze nie rozumie ze to jest krępujące, ja uwazam ze taki widom jest cudaśny , a zboczeńcy?? niech sobie patrzą , przecież jest pod opieką rodziców wiec nic mu sie nie stanie....robicie afere, rozumiem jak takie 5-6 letnie dziecko gania nagie ale roczne cz dwuletnie bobasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczkajedna
Ja tez zwróciłam na ten fakt uwagę. Podziwiam głupotę rodziców.Skoro poci się w pampersie to mozna załozyć zwykłe majtki. Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie mojego dziecka latajacego z gołą pupą. To nie tylko niezdrowe ale jest równiez pozywką dla ZBOCZEŃCÓW. Pomyślcie matki o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWIATSTAJENAGLOWIE ---> dla mnie cudaśny widok to kilka nagich studentek a nie trzylatka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
Kpiarz bo jest wiele matek które uwżaja swoje dzieci za święte i nie pozwalaja powiedziec sobie zlego slowa:O ale mysle,ze nastepnym razem ta pani pomysli zanim wysle dziecko do ludzi z gola .... ostatnio bylam na plazy poznym popoludniem tak aby slonce nie grzalo za mocno, rozsypalam zabawki kolo drewnianego podestu i pilnowala swojego szkraba obok siedziala matka z nieco wieksza dziewczynka i przyczepila sie do jakijs dziewczyny ktora szla z malym pieskiem,ze nie wolno tam wprowadzac psow bo roznosza zarazki a ta na to jej,ze ten pies jest czystszy od niej i jej calej rodziny :D i badz tu madry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
widok cudaśny???? no nie mogę , a może to lenistwo mamuś bo trzeba majtki zmieniać, potem w domu wyprać itp. widok cudaśny padnę ze śmiechu, a bakterie? zarazki? siadać gołym tyłkiem w piachu? niech wielmożna mamusia usiądzie gołą du...... w piasku fajne uczucie potem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczkajedna
:-))) święta prawda :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie przyjechała
SWIATSTAJENAGLOWIE no nie mogę , zastanówcie jak by wam było na plaży w plastikowej torbie na dupie??? duzo lzej jest dziecku jak polata z goła pupcią, eee, jest jeszcze taki wynalazek jak majtki:O ale pewnie jeszcze nie wszędzie dotarła ta nowośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
właśnie niby taka zwykła rzecz, a w domu jak jest gorączka też dziecko lata nago??????? już na milion % nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko nie biega i nigdy nie biegało NAGO ( z gołym siusiakiem ) na plaży zawsze ma majteczki lub bokserki mnie to az razi jak dziecko biega gołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×