Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny555

szukam kochanki z okolic krasnegostawu jestem młody wiek nie gra roli

Polecane posty

Gość samotny555

mam 21 i szukam pani na tajemnicze spotkania może być starsza chętnie się czegoś nowego naucze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 :P pasuje? ale maz niezadowolony moglby byc, wez ty sie chlopie w garsc i poszukaj jakiejs porzadnej dziewczyny!! nawet starszej, a nie przez kafe Kochanki szukasz, zawsze zostaje ci sponsoring :P ale nie wierze ze nie znajdziesz fajnej panny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
jestem zdesperowany w związku się mi nie układa szukam choć jednego razu żeby odreagować bo nie wyciagam powoli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
drogie panie napiszcie do mnie czy da mi ktoś choć trochę radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z młodą ci nie wyszło teraz próbujesz ze starszą? ja bym tam nie chciała uczyć młodego od podstaw ale życzę ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
to umiem bardzo dobrze nie trzeba mnie uczyć lubię przez kilka godzin bez przerwy szaleć w łużku ciekawe czy byś to wytrzymała!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy ana;))
daj m swoj nr gg albo meil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
www.jrg016@o2tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
www.jrg016@o2tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem sama 123
Ja jestem z lublina. Kilka dni temu rozstałam sie z mężem ale nie szukam seksu tylko przyjaźni. W małżeństwie byłam samotna i mam juz tego dość. Brakuje mi zwykłych rzeczy takich jak przytulenie troche czułości i najważniejsze chciałabym czuć sie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sama123 fajnie to napisałaś,chyba każdej z nas tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
napisz do mnie możemy porozmawiać głową do góry nie był ciebie wart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem sama 123
Taka jest prawda. Czasami wątpię juz w to ze w ogole ktos na tym świecie jest jeszcze szczęśliwy w związku. Każdemu życie daje tak po dupie ze odechciewa sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
każdy człowiek jest na swój sposób samotny naj gorzej jest w tedy gdy człowiek ma cos i czuje że to nie jest to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
123 napisz mi emeil na www.jrg016@o2tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem sama 123
Właśnie. To najbardziej boli. Jestes z kims a ten ktos ma cię za totalne dno. Życie jest niesprawiedliwe. Mam 22 lata oddałam najpiękniejsze lata życia dla tego człowieka, robiłam wszystko żeby bylo jak najlepiej a on traktuje mnie jak zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem sama 123
Zdecydowany to na pewno nie ja. Uwierz mi ze nie seks mi teraz w głowie. Samotny napiszę ale wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
ty 77 wiesz jestem facetem ale czemu nie napiszesz jak się czuje czy cos takiego tylko oceniasz człowieka nic o nim nie wiedząc nie wiesz czemu się rozstala a nawet jesli to jej wina to nie jest nasz interes żeby to oceniać kobieto głowa do góry wstał nowy dzień tylko gorąco i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że seks teraz Ci nie w głowie ale tego, czego szukasz (a pisałaś wyżej) poszukujesz w nieodpowiednim miejscu. Tutaj znajdziesz coś innego (patrz np. czego szuka Samotny555 i do tego będzie dążył) i znowu będziesz rozczarowana, zapłakana, pogrążona w smutku i żalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny555, nie napiszę żadnych frazesów bo- w odróżnieniu od Ciebie- nie zamierzam niczego udawać byleby kogoś wyrwac na seks. Jasne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem sama 123
Każdy ma swoje wyobrażenie o życiu. No ja uciekam nad zalewik troche słońca złapać. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
wiesz 77 czytałem twoje opinię znam z innych tematów szkoda słów tu twoja mądrość jest nic nie warta bo rozum nie idzie z uczuciem skrywam mała tajemnicę życie bardziej dało mi po tylku niż 123 bo straciłem wiele więcej od tego czasu pomagam ludziom i często tego nikt nie docenia ale robię to z serca a co chodzi o to co chce to normalem w konicu jestem facetem nie jakimś stojakiem na kapelusz apeluje otoczcie 123 wsparciem bo czasem jedno słowo może przenieść niebo na ziemię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny555
spodka się jakąś miła pani ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×