Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Witajcie :) U mnie za to dzisiaj leje od samego rana, a ciśnienie jest tak niskie, że najchętniej schowałabym się pod kołdrą z kubkiem herbaty. Kupiłam sobie na allegro dwa pasy ciążowe, bo cześć ciuchów jest mi już trochę za krótka na brzuszku, a dzięki tym pasom jeszcze trochę je ponoszę, a przynajmniej mam taką nadzieję, czy się sprawdzają będę mogła napisać już niedługo. A teraz idę pod kocyk na kanapę i obejrzę jakiś film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
witajcie po krotkiej przerwie. pasja, bedzie dobrze, trzymaj sie tylko zalecen lekarza, na szczescie wszystko zostalo zatrzymane. No i wyleguj sie bo potem uz nie bedzie na to czasu :) Mnie niestety dopadla jakas infekcja, gardlo mnie boli i piecze, glowa peka i tylko bym spala...Moj maz byl troche przeziebiony wiec i mnie chyba zarazil albo to przez ta glupia pogode w kratke. Narazie lecze sie herbatka z miodem i cytryna, a na gardlo tantum verde...mam nadzieje, ze nie bedzie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki explosive. Też staram się zachować dobry humor i samopoczucie, choć nie ukrywam, że nie jest mi łatwo :( leżenie całymi dniami jest straaasznie nudne i daje zbyt dużo czasu na rozmyślanie o tym co zagraża maleństwu... Ehh, ale nie ma co narzekać tylko trzeba walczyć!! A Ty trzymaj się cieplutko i dbaj o zdrówko. Miodzik i cytrynka to najlepszy sposób na przeziębienie. Mam nadzieję, że szybko lepiej się poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasja 24 życzę Ci wytrwałości ,pomyśl taka brzydka pogoda nic tylko poleniuchować a jeszcze dla dobra maleństwa to wszystko można zrobić ,ja patrzę za okno i wieje i leje ,a syna muszę odprowadzać do szkoły i tak co dzień jutro mam wizytę jestem ciekawa co tam u mojego maleństwa ,jutro go zobaczę życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego dziewczyny ,Pasja trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, kolejny deszczowy dzień, a właściwie z ulewą, bo chwilami jest aż szaro od deszczu :o Explosive - mnie też coś łapało ale opiłam się herbatą z sokiem malinowym i jest lepiej więc bardzo polecam. Pasja24 - ehh pamiętam tą nudę podczas leżenia, co prawda u mnie to były chyba jakieś dwa-trzy tygodnie ale wynudziłam się za całą ciąże. Miałam dość czytania, szukania informacji w internecie, na dodatek Znajomych tutaj nie mam zbyt wielu więc całe dnie praktycznie byłam sama, bo Facet w pracy, jedyne co mnie ratowało to filmy, no ale warto było dla Maluszka :) A my już popakowani do konca, został tylko komputer i jeszcze tylko kanapki na drogę musimy zrobić, no i jutro rano wyruszamy :) Odezwę się już w Polski, więc trzymajcie się cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le rety--- szczesliwej drogi ci zycze! Pamietaj o postojach, nie tylko na siuisiu ale na rozrpostowanie nog, to bardzo wazne w ciazy aby robic dluzsze przerwy i pochodzic troche. Najlepiej jakbys miala ponczochy kompresyjne, wtedy nogi nie puchna i mniej bola w takim bezruchu. kochane, definitywnie jest koniec lata...za oknem juz tak jesiennie....i co tu robic, zanudzic sie idzie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie łe-rety- bezpiecznej podróży:) U mnie dziś pogoda nie najgorsza, wczoraj podobnie. Staram się spacerować póki nie pada całymi dniami. No i nadrabiam zaległości w czytaniu, oglądam filmy, przeglądam gazetki, coś tam w domu porobię i jakoś czas leci, na razie się nie nudzę. Nie wiem jak Wy dziewczyny ale ja śpię w dzień, pocieszam się, że jak śpię to nie jem, hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) :))) :))) :))) karo dobre!! jak spie to nie jem!!! tez musze chyba czesciej spac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie :) co tu u nas tak cicho? Ja sie nudze strasznie :) dobrze ze pogoda troche sie poprawiła i nie pada:) Mój Michałek kopie coraz czesciej i mocniej :) teraz juz do nawet czuje jak stoje :) A u was jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ,jak dziś Wasze samopoczucie ,moje co raz lepsze wczoraj byłam u lekarza mały waży 916gr i wszystko w porządku kopie jak siedzę,stoję,leżę,drugi mały zadowolony z zerówki nawet do przedszkola tak chętnie nie chodził ,cieplej zrobiło się na dworku u nas słoneczko świeciło cały dzień no i mój mąż wraca w piątek nic tylko się cieszyć,życzę dużo zdrówka trzymajcie się ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki, ja coraz gorzej spie... dzis obudzilam sie po 1 w nocy i mialam takie pieczenie w zoladku z glodu ze szok!!! Chcialam na sile usnac ale sie nie dalo i musialam wstac i zjesc kanapke!!!!!!!!!! nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo, zebym jadla noca! ciekawe o ktorej dzis sie obudze? Pozatym czuje sie jak kielbasa,gruba i tlusta :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
explosive ja mam to samo budzę się o 1 -wszej w nocy nie mogę spać do trzeciej w tym czasie też mnie ssie więc biorę kromkę suchego chleba i jest ok,ale to jest okropne jak się człowiek męczy nie mogąc zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Wiola jak dzis sie o 1 w nocy obudzimy, to wejdziemy na kafeterie i pogadamy hehe :)) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie ale też wietrznie .Explosive dziś się w miarę wyspałam bo aż do 3-ciej i już nie mogłam zasnąć, rano mały do szkoły na siódmą ,teraz skorzystałam z okazji że nie pada umyłam okna ,dziewczyny co bierzecie na zgagę bo mam okropną do tej pory nie wiedziałam co to jest zgaga ale teraz wiem jest okropna.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie z kolei dzisiaj pada :( ja dopiero wstałam, na spanie to ja nie moge narzekać. Wiola ja na zgage biore RENNIE FRUIT tylko to mi pomaga ( bo jest jeszcze miętowe ale nie dziala na mnie). Mnie zgaga męczy codziennie, ale chyba sie do niej nigdy nie przyzwyczaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola, łe rety - dzięki za wsparcie!! Ja też na szczęście na problemy ze snem nie mogę narzekać - przed momentem się dopiero obudziłam :) Zgagi też nie mam ale jak byłam w szpitalu to dziewczyny brały Manti i Ranigast i one im bardzo pomagały. Może warto spróbować :) Mnie kiepska pogoda za oknem nie rusza, bo tym łatwiej jest mi znosić to ciągłe leżenie w łóżku ;p pozdrawiam Was cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranigastu z tego co wiem to nie mozna, przed ciążą stisiwałam czesto i dziala ale wyczytalam w ulotce ze nie mozna i ratuje sie RENNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja na zgagę jadłam migdały a jak juz nie pomagały to ciepłe mleko. Wolę unikać chemii, ale przyznam, ze teraz mnie juz tak nie męczy bo w pierwszej ciąży zgaga była moją zmorą. Ale nie wiadomo co mnie jeszcze czeka. Natomiast dokuczają mi strasznie bóle w biodrach, rozchodzenie miednicy i rozciąganie więzadeł. Wczoraj miałam wizytę u lekarza i mówił, że mogę stosować leki przeciwbólowe z paracetamolem. Nawet mi to nie przyszło do głowy, że to mogłoby zadziałać. Ale pewnie niedługo sprawdzę bo czasami łapie mnie strasznie. A jak komus się nudzi to polecam do poczytania http://www.nowamatkapolka.pl/plugins/_newsedit/news/41/index.php Bardzo przyjemnie i zabawnie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wyjatkowo spalam do 6 rano!!! ale i tak sie niewyspala heheh Pampusia fajny link, naprawde bardzo przydatny. Zgaga mnie jak narazie nie dotyczy, na szczescie :) Ja dzis scielam i zafarbowalam wlosy! juz mnie tak denerwowaly, ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja też zakupiłam rennie fruit i mi nie wchodzi :/ niedobrze mi po nim, muszę chyba zostać przy miętowym a u nas po 4d zmiana :) z córki zrobił się synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Minia, no to niezła niespodzianka :) Mam nadzieję, że nie zdążyliście już się obkupić w różowe ubranka?! :) Witamy więc serdecznie w szerokim gronie mam chłopczyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia, ale niespodzianka!!! Gratuluje!!! no to trzeba nasza liste uaktualnic!!! wiecie co ja to bym chyba chciala miec zgage, moze bym tyle nie jadla hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×