Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Witam was kochane. Strasznie dawno nie zaglądałam do was ale u mnie wszystko zaczynało się pierdzielić. Jakiś czas temu poczułam jakby coś mi poleciało - przestraszyłam się że to krew - bo zupełnie jak przy miesiączce. Na szczęście nie było to to co myślałam ale zaczęłam się martwić że to wody mi zaczynają odchodzić - bo miało to konsystencję właśnie wody. Lekarz całe szczęście nie zlekceważył tego chociaż stwierdził że to raczej nie są wody ale może być jakieś zakażenie i pobrał wymaz na posiew. Okazało się że wszystko jest w porządku. Miałam siebie obserwować i jakby sytuacja się powtórzyła to natychmiast do szpitala. Całe szczęście na razie spokój. Niedługo mam kolejną wizytę - to już 3 raz w tym miesiącu ale dzidzia najważniejsza - całe szczęście z nią wszystko w porządku - nadal wywraca koziołki. Zapisałam się z mężem do szkoły rodzenia - mamy już za sobą dwa spotkania. Serio ekstra sprawa. Prowadzą ją położne z mojego szpitala i na dodatek nauczę się pielęgnacji mojego maluszka - to na zajęciach praktycznych. Na razie jednak ćwiczymy oddychanie w poszczególnych fazach porodu - żeby mniej bolało i ogólnie jak załagodzić ból porodowy. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, na starym forum Grudniówek 2010 troszkę sie pokazywałam, ale na poczatku, chciałabym sie do Was przyłączyć. mam 26 lat i termin na 6 grudnia 2010 i będzie chłopczyk pozdrawiam, herbata czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj herbata czerwona,widzę ewa0505 że masz tak samo jak ja ,zrobi mi się mokro też zaraz myślę że to krew albo że wody mi ciekną ale nic z tych rzeczy,Pasja24 co do wózka to wybieram się w sobotę ,mój mąż twierdzi że to za wcześnie ale niby dlaczego miało by być za wcześnie jak wszystkie inne rzeczy już są,ostatnio byliśmy w hurtowni po parę drobnych rzeczy i oglądając wózki stwierdził że są brzydkie i mają cztery kółka a ja na to a ile ma mieć ,jakoś jestem przeciwniczką trzech kółek,po prostu nie podobają mi się ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasja24 jeżeli chodzi o wózki to mi się bardzo podoba x-lander xa 2010, jedyny minus to brak amortyzatorów, ale ma duże pompowane koła więc myślę, że może być ok. Mężulek oczywiście marudzi, że nie ma amortyzatorów, ale ja naprawdę próbowałam jakiś inny upatrzyć i nic z tego...tylko ten mi się podoba :) Witak herbata czerwona...ja też na forum jestem od niedawna i sobie dopiero przypomniałam, że nie napisałam ile mam lat ... a więc ... 26 :) Czytałam, że niektóre z was miały już robione KTG...nawet nie wiedziałam, że to już teraz się robi, mi nic lekarz nie mówił..może na następnej wizycie coś mi zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie KTG robia co dwa tygodnie od 28tc, nie wiem jednak jak to jest w polsce, slyszalam ze dopiero od 37tc co do wozka to mi sie roan marita podoba i ma tutaj bardzo dobre opinie no i mimo, ze mam tu ogromny wybor wozkow to zamowilismy juz wlasnie ten. Bezdiemy niestety na niego do 8 tygodni czekac...Ogladnelismy go na zywo, zrobilismy "jazde probna" takze mysle, ze nie bedziemy niezadowoleni. Mi osobiscie tez sie trzykolowe nie podobaja oraz takie co maja tysiac kolorow i paseczkow, zaczepek i bajerow. tu link do wozka http://babywagen24.de/?264,marita-04-sk-creme-beige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) kasik to moze pochwalisz sie swoim brzuszkiem na naszym mejlu ?? :) jesli chodzi o wózek to ja sie jeszcze nie rozglądałam, wogóle dla maluszka nie mam jeszcze ani jednej rzeczy kupionej. Ale juz nidlugo zaczne kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa0505 - najważniejsze, że wszystko jest już oki i oby tak pozostało. herbata czerwona - witamy i zapraszamy do dyskusji :) wiola - mi też nie podobają się wózki trzykołowe, są brzydkie i do tego niepraktyczne (szczególnie zimą kiedy jest śnieg a właśnie wtedy wózek będzie nam najbardziej potrzebny - to opinia koleżanki, która miała Quinny Buzz trzykołowy i nie była zadowolona zimą) _kasik_ xlandery są podobno bardzo dobre, u mnie na osiedlu mnóstwo młodych matek właśnie nimi jeździ i sobie bardzo chwalą explosive - śliczny wybraliście ten wózek, bardzo mi się podoba! Takie połączenie klasyki z nowoczesnością. Maluszkowi na pewno będzie w nim bardzo przyjemnie :) My z mężem jesteśmy praktycznie zdecydowani na Maxi Cosi Mura 4 - kolor botanic luxury. Podobają nam się wszystkie rozwiązania proponowane w tym wózku. Jedyny jego mankament to cena :( ale chyba to przełknę i i tak się skuszę :) Tutaj link do zdjęcia: http://www.bobowozki.com.pl/images/paps/802kolor_Botanic%20Luxury.jpg a tu jeszcze gondolka z bliska: http://www.calineczka.pl/sklep/images/MaxiCosi/Maxi_Cosi_Gondola_Botanic_Luxury.jpg Co do KTG to ja już je miałam robione wiele razy z powodu twardnienia macicy, ale dzisiaj po raz pierwszy na normalnej wizycie u ginekologa miałąm zrobione bez powodu po raz pierwszy - czyli 28 tydzień :) fajnie posłuchać jak bije serduszko maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie piszesz Pasja24 o Maxi Cosi Mura4 mi też się podobają ale zdecydowałam max 1300 zł wydać na wózek ,jak mój Marcel się urodził to jeszcze nie było takiego wyboru wózków a ceny były kosmiczne pamiętam kupiłam wózek za 1970 zł ,jeszcze Mama mi na niego dała ,ale co z tego sprzedałam go za 200zł w idealnym stanie niosłam kloca na pocztę bo do łodzi wysyłałam a nową spacerówkę musiałam dołożyć drugie 200zł bo tamta ciężka była ,ale maxi cosi są świetne dziewczyna na placu zabaw ma śliczny kolor taki jakby chaber zgrabny jest, gondolka widać wygodna.My jutro młodego do babci zawozimy to chcę właśnie zajechać do sklepu z wózkami bo na zdjęciach się na oglądałam to teraz na żywo muszę,może jakiś kupię.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-)) mi sie klasyka podoba, dlatego tez wybralam roan marita. Na ulicach widac pelno sportowych wozkow, ktore przesciguja sie ksztaltami i kolorami, a ja chce sie wyroznic w inny sposob, prosta klasyka. Poza tym, sprzedawczyni mi powiedziala, ze to idealny wozek na zimowe dzieci, bo gondola jest ocieplana i nie jest z samego materialu. Dziewczyny, minal juz prawie miesiac od ostatniego zdjecia dodanego na maila grudniowek, proponuje dodac kolejna abysmy mogly zobaczyc jak nam urosly brzuchole, co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) ja jeszcze nie kupowałam wózka, ale się rozglądam. Podobają mi się roan martin, ale jak dla mnie są za ciężkie niestety do wnoszenia na 3 piętro. Będę musiała wybrać coś lżejszego. Niestety te lżejsze wózki są sztywne i się nie buja dziecka, boje się, że będzie mi trudno przez to wjeżdżać po krawężnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie kolejny dzień super pogody, więc siedzę ile mogę na dworze, bo od początku nowego tygodnia już ma przyjść chłodna jesień. Co do wózków to my zdecydowaliśmy się na jedo bartatinę - http://allegro.pl/3-w-1-bartatina-alu-plus-jedo-z-fotelem-warszawa-i1227188346.html w takim kolorze jak jest wyżej, bądź troszkę ciemniejszy niebieski, okaże się jak zobaczymy wózek na żywo, bo ponoć kolory i tak są ciemniejsze aniżeli na fotografiach. Ale kupimy tak gdzieś na początku listopada, bo chwilowo i tak jesteśmy jeszcze na kartonach więc nie chcę dokładać nowego. Kupiłam za to na allegro matę edukacyjną i karuzelę do kołyski więc zakupów już zostało mi niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo, powiem ci, ze tez myslalam ze roan jest ciezki, ale po "jezdzie probnej" przekonalam sie ze jednak nie az tak jak mi sie wydawalo. No ale masz racje tak na trzecie pietro to za ciezko samej wnosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola - jak uda Ci się coś wybrać koniecznie daj znać :) JA myślę, że mimo, że maxi cosi jest drogi, to i tak się na niego skuszę. Bardzo mi się podoba! :) explosive - świetny pomysł, wrzućmy fotki na maila. Pewnie wszystkim oprócz mnie bardzo urosły brzuszki. Mój jak był malutki tak nadal jest :) ale wrzucę moje foto bo trochę jednak urósł :) Ja dzisiaj byłam na teście obciążenia glukozą i próbach wątrobowych (w kiedynku cholestazy). Wyniki w poniedziałek. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje foto (sprzed tygodnia) już jest wrzucone na naszą wspólną skrzynkę :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata czerona
Cześć dziewczyny, ja dzis cały dzień na nogach, wysprzatałam cały dom, zrobiłam pranie, obiadek a teraz odpoczywam, mąż wróci z pracy to powiesi mi firanki i zasłonki w oknach. co do wózeczków to tez jeszcze nie jestem zdecydowana, ale mam postanowione wydać max 1300zł, nie mam zamiaru przesadzać co do KTG to miałam robione w szpitalu jak wylądowałam na kolke nerkową (dzidzia mi napierał na nerkę i powodował straszny ból) a teraz za tydzien mam wizyte u lekarza to pewnie znowu bede mieć zrobione co do obciążenia glukozą to przed miałam 74 a po 85, czyli wynik super chyba namówię męza na spacerek po lesie, piękna pogoda pozdrawiam ciepło, herbata czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja jakos nie mam Waszego wspolnego mejla, ale tez moglabym sie pochwalic brzuchem :P ja stawiam na wozek TAKO Warrior, 1300zł 3 w1... czytalam opinie, pytalam sie babek, wszystkie sa zadowolone i polecaja... Roan Martina- miodzio... duza gondola... ehh klasyka, tylko cos to, ze nie ma kol skretnych mnie nie przekonuje, no i waga.. ale fajny koszyk ma na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj byłam na malutkich zakupach...zaopatrzyłam się w grupy, rozpinany sweter bo w nic już się nie mieszczę :( , jest fajny, ale jak się zapnę to wyglądam jak wielka kula którą można turlać po ulicy :) Kupiłam też butki, ale z tym to poszłam na łatwiznę...siostra sobie kupiła takie fajniutkie, tak mi się podobały, że poszłam kupić takie same tylko inny kolor :) Odebrałam też zamówiony przewijak i jeżeli chodzi o zakupy dla dzidziusia to już niewiele do kupienia nam zostało. Karo31 ja też będę musiała targać wózek na 3 piętro, więc musi być lekki i poręczny, dlatego też x-lander xa mi pasuje. A słyszałyście coś o wózkach GTX Espiro ?? Widziałam dzisiaj dziewczynę z takim...wyglądał nawet ładnie...no ale nie tylko o wygląd chodzi. Ja też chętnie się pochwale brzuszkiem, ale powiem wam szczerze, że teraz nie mam żadnego zdjęcia. Planuje od jakiegoś czasu zrobić bo chcę mieć pamiątkę, ale strasznie nie lubię robić sobie zdjęć. Jak chcecie to mój mail 84kasik@wp.pl...do jutra kliknę kilka fotek i mogę wysłać. Kiedyś rodzice z mężem się śmiali, że synek taką niechęć do zdjęć będzie miał po mnie bo na zdjęciu z USG 3D miał twarz zakrytą rączką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka wysłałam Ci na maila dostęp do naszego wspólnego konta. Daj znać czy doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Pasja za namiary, e-mail doszedl :) ja juz wysylalam swoje fotki brzucha :D u mnie chyba zaczyna sie juz laktacja na dobre :D przytulilam sie dzisiaj do mojego N. po chwili na mojej i jego koszulce pojawily sie takie mokre placki... i tak jest caly czas jak sie do niego przytulam.. narazie tylko jedna piers pracuje- prawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziekuje, dziekuje... ale w sumie wszystko by bylo w porzadku, gdyby nie to, ze od poczatku ciazy wysypuje mnie strasznie na brodzie :/ i nie wiem dlaczego? nie moge sie pozbyc tych syfow ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech to hormony Agnieszka, ja na twarzy nie mam zadnych ale za to na plecach!!!! Aga, masz ladny okraglutki brzusio :) Ja takze juz doslalam moje foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Pasja24 a więc byłam ,kupiłam wózek ABC design 4 tec w kolorze czekolada z kremem ,kosz co prawa ma nie za duży ale za to koła ma fajne pompowane i fajnie dosyć sie jechało ale to po sklepie ale myślę że w zimę jak będzie śnieg to też problemu nie będzie teraz idę rozpakować bo pozawijany w folię jest.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiola :) to gratuluję w takim razie nowego zakupu :) i życzę miłego odpakowywania :) My też już kupiliśmy wózeczek - jednak upatrzone Maxi Cosi mura 4 w kolorze botanic luxury (gondolka ze spacerówką) i do tego fotelik Maxi Cosi cabrio fix w kolorze coloured snow :))) I wiesz co? Muszę przyznać, że zakup wózka sprawił mi ogromną frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja również gratuluję ,i wiesz co mi ten zakup też sprawił wielką frajdę ,fotelika nie kupowałam bo już wcześniej kupiłam nowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×