Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Eh Wiolu tak jest zazwyczaj jak się wali to wszystko na raz, ale pamiętaj, że później nadchodzą te wspaniałe chwile;-) Tak ostatnio podchodzę do życia i o wiele łatwiej mi z tym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Natalia za miłe słówko na dobranoc,życzę miłej nocki moje chłopaki smacznie śpią ja zaraz też idę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja własnie wykąpałam małego i teraz leży sobie golusieńki na kocyku. A tam najwyżej jak się zesika to go upiorę za to jaka radocha. Szkoda mi go bo w tych pampersach to musi być im gorąco. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pozazdrościć Wojtusiowi :D Ja jak małego kładę na trochę bez pieluszki to na takim specjalnym podkładzie, który ma pod spodem ceratkę jakby. Wtedy jak zasika wyrzucam i już, niczego nie trzeba prać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBT ja podłożyłam jeszcze ręcznik ale jak zaczął się turlać to i tak na nim nie leżał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Pomalu sie ogarniam po tym weselu:) Podczytuje was w wolnym czasie. Witam nowa forumowiczke. na mejla wyslalam kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt z tym sikaniem jest masakra:)Zawsze przed kapiela zdejmuje Bartkowi pieluszke zeby polezal sobie i ZAWSZE:) jest zasikane.Podklady tez kupowalam ale stwierdzilam ze to strata kasy bo u nas przy kazdej zmianie pieluszki jest sik:)wiec nie wyrobilam na te podklady.Nie wiem jak wasze maluchy ale moj niepamietam juz kiedy zrobil kupke w pieluche tylko jak go przewijam jak lezy na przewijaku widze ze sie "nadyma";) to schodze mu z oczu zeby mu nie przeszkadzac (bo inaczej nie zrobi:) ) i wtedy jest kupka.Poprostu mu tak wygodniej zamiast robic w ciasna pieluszke i czekac na przewiniecie;) A mam pytanie ile waza wasze dieciaczki teraz?Bo Bartek bardzo szybko przybiera na wadze wazy teraz 8500!! i kazdy mowi ze jest baardzo duzy:)Nie chce go upasc ale w sumie nie karmie go czesto ani za duzo je mniej wiecej co 3 godz a jak wy karmicie/Moze ja za czesto go karmie i dlatego tak przybiera duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Co do okres- to ja ten po porodzie miałam takiej samej długości jakl przed czyli 7 dni :/ i rzeczywiście straszny krwotok. Teraz czekam od kwietnia na drugi... Radek turla się w obie strony - przewraca jak chce i kręci się w kółko - tak śmiesznie bo tylko w lewą stronę, więc jak coś ma zaraz po prawej to idzie do tej rzeczy na około :) My z mężem kąpiemy Radka codziennie i tak samo z myciem włośów - mamy żel i do włosów i do ciała i się tak przyzwyczailiśmy już. W poniedziałek byliśmy u kardiologa - i w szystko OK. A wczoraj u neurologa i laryngologa. Neurolog powiedział, że jest OK i NIE MUSZĘ już chodzić z małym na żadną rehabilitację. No a u laryngologa- tak jak podejrzewałam - trzeba podciąć wiązadełko pod języczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wazy 10kg i jak wczesniej tu pisalam jego plan dnia, nic sie nie zmieni z jego jedzeniem do poki nie zacznie raczkowac.. narazie ma diete :D a ostatnio go mierzylam i ma ok 72cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek waży ok 8300 g i mierzy jakieś 71 cm (przynajmniej tak było na początku maja). Obwód główki - 45,5 cm- czyli jakiś 97 centyl :] Nie wiem tylko czy od 5.05 nie przybrał za mało, bo wtedy ważył 8040g. Bettinka - pięknie wyglądałaś :) Jeszcze raz Wam gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka prześlicznie wyglądałaś!! Gdy widzę takie piękne i szczęśliwe panny młode to też marzy mi się ślub kościelny a nie tylko cywilny, ale kiedyś też sobie odbije;-). Moja Tosia waży 7200 i ma chyba troszkę ponad 73cm, bo ostatnio jak ją mierzyłam to miała troszkę ugięte kolanka, długa jest bardzo, ale to po M. Dziś mi zrobiła numer, bo położyłam ją na macie jak zawsze i poszłam na chwilkę do kuchni a mamy aneks no i jej zabawka ulubiona leżała tak z metr od niej ja wyglądam z za wysepki a Tosia jakoś na okrętke nogami pozamiatała po podłodze rękami się poodpychała i cap za zabawkę złapała;D Teraz już trzeba mieć oczy do okoła głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia :)
hejka,moj synek ma 5,5 miesiaca i mam do Was pytanko. Ile mleka pija Wasze dzieci? Moj pije tylko z rana i pod wieczor, w dzien je stale posilki. W ogole zauwazylam ,ze mleka w dzien nie chce , wrecz mowi :"ble". Czy ktoras tak miala , ma? Dzieki za odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotlinka- ale teraz nasze dzieciaczki ponoc juz nie beda tak przybieraly na wadze:) takze sie nie martw.. moj tez ma obwod glowki 45 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Ulcia na odwrót - staram się aby mały zjadł cały słoiczek obiadku, a on i tak domaga się mleka i po kilku łyżkach odmawia jedzenia. Dopiero jak mleko dostanie myśli znowu o obiadku. Nie powiem Ci ile mój pije, bo karmię piersią, więc pojęcia nie mam jak to wygląda ilościowo - ale raz z rana, raz koło południa, po południu i na wieczór jeszcze + 2 x w nocy. Jeśli karmisz mm to jest tam napisane ile porcji w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A też Agnieszka masz problem z kupnem czapki? Bo mnie się wszędzie pytają ile ms ma dziecko i wciskają mniejsze, więc muszę się z nimi "awanturować" o rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia :)
Dziekuje Ci Kotlinka za odpowiedz.Karmie go roznie. W nocy i na wieczor tylko cycek, a rano mleko MM , bo nad ranem jeczy,ze mu malo ode mnie. Ale potem moze dlugo , dlugo , dlugo szalec bez mleka. Zobacze,jak z waga jego bedzie. Dziekuje raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka pięknie wyglądałaś i jeszcze raz wszystkiego najlepszego. ulcia mój Wojtek niestety nie chce obiadków za bardzo jeść jak jest tak gorąco woli mleko, czyli wszystko na odwrót ale mojej siostry synek właśnie nie chciał mleczka jak mu ząbki szły. Może twojemu też idą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia :)
A zapomnialam dodac, ze moze to od zabkow ma mniejsza ochote na mleko, bo deserki wcina hurtowo;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogolnie mam problem, bo sa za male;/ albo za duze.. tak jakby sie pozbyli rozmiaru 45 :D kupialm ostatnio na oko rozmiar czapki 6-9miesiecy, bo mi babka powiedziala, ze na bank bedzie dobra a tu dupa... wielkie lepki maja te nasze chlopaki :D chyba jakies mozgi z nich wyrosna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie moj zabkuje, jeden jak juz pisalam mu sie wyrznal a apetytu nie stracil! Jedyne co nie chce to jesc z lyzeczki, albo jakis kwasnych rzeczy, bo go wtedy strasznie chyba dziasla bola, sa podraznione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia :)
A tak w ogole moglabym do Was dolaczyc :)? Czesto zdarza sie ,ze mam jakies pytanko.Zazwyczaj pytam mame, ale ona nic nie pamieta :).Przynajmniej tak twierdzi. co wy na to ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia :)
Co do tych czapeczek, bo widze ,ze akurat o tym piszecie, to faktycznie zgodze sie,ze ja tez mialam problem z rozmiarem.Moj nosi numer 46 . Ale ile nakupowalam czapeczek, ktore leza i czekaja na druga dzidzie ;).ebskie te ansze dzieciaczki ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia :)
Mialo byc lebskie i nasze ;).Brak polskich znakow :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za zyczenia:) powiem wam ze kamien z serca mi spadl po tym weselu, bo tylkoto mi po glowie ostatnio chodzilo. Ulcia jasne ze mozesz do nas dołączyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Bettinka przepięknie wyglądaliscie :) duzo szczescia zyczę olcia- witamy Cię w naszych skromnych progach :P Mam pytanie do dziewczyn które karmią piersią- jak u was jest w nocy, bo mnie się wydaje ze Amelka juz przegina,budzi mi się o 23 potem 2 , 4, 6 i tak dalej co kolo 2 godziny chce jesc, w ogole nie ma odpoczynku. Ja juz jej wlewam w cholere herbatek zeby tyle nie piła mleka a ona nie dosc ze to , to i tak swoje wywalczy. Caly czas ma problemy z brzuszkiem, ostatnio juz bylo lepiej a teraz znow wrócilo, pbudzi się z płaczem , bąknie , poczeka na cyca i dopiero zasnie. smaruje jej brzuch masciami, daje herbatke koperkowa i inne na brzuch i nic, Najgorsze sa te noce, mam nadzieje ze sie uspokoi, ale muszę ją oduczyc pic w nocy, wiecie jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :D Amelee moj synus tez budzi sie kilka razy w nocy.Jak go kupa nie meczy, to zabki i tak stale ... Ja nie wiem, jak wyglada przespana nocka. On zasypia okolo 22, a budzi sie okolo 8:30, ale w nocy z 3 razy musze dac piers. Moja znajoma twierdzi,ze jej synkowi zaczelo sie normowac ,jak skonczyl pol roku. Ciekawe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ulcia- Witajcie dziewczyny. nie miałam wczoraj internetu ,na dodatek pojechałam do pracy i na dzień dobry zostałam skrzyczana przez jakaś starą babę ,że znowu śmieci za klubem zalegają -mówię kochana pani ja mam urlop macierzyński nie żądze tu od paru miesięcy ,proszę do klubu ,ale nie docierało głowę miałam wielką ,jak mam tam wrócić na stale i będą przychodzić te stare dewoty to już mi się odechciewa. Bettinka cudownie ślicznie wyglądałaś ,jeszcze raz gratuluje . Mój Mati już pochłania cały słoiczek ,kaszki też co raz więcej .Nie wiem ile waży dokładnie bo na wadze dla niemowląt co mam w domu już mu się nóżki nie mieszczą .ale idziemy za parę dni na szczepienie to będę wiedzieć . ............... Z czapeczkami dla dzieci to zawsze jest problem trzeba mierzyć, bo rozmiary różne i nie zgadzają się z podanymi na metce ,ostatnio małemu kupiłam u mnie ryneczku dwie czapeczki ,polskiej firmy ,przewiewne z dziurkami fajnie dopasowane .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×