Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Hehe ciągnikiem fajna sprawa:D No ładna ta sukienka właśnie ja chcę coś w tym stylu tyle, że długą i na rękawek 3/4 no i będę szukała maksymalnie do 200zł:D Cholera z tym oszczędzaniem to jest katastrofa;-) Moja Tosia wczoraj powiedziała słowo "lody":D hahahaha a później M. mówił do niej powiedz mama powiedz mama a ona w końcu powiedziała "Maaa" hahaha śmiejemy się, że na dzień matki prezent mi zrobiła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to slowo to chyba swiadomie nie powiedziala, bo na to chyba jeszcze za wczesnie, moja np lubi powtarzac uuujjeee, a czasami powie 'h' na poczatku, wtedy dopiero jest zabawa :D Drugie ulubione slowo to aaaauuuuaaaa :D Czesto probuje powiedziec cos na ksztalt "tisss" albo "pisss" plujac przy tym niemilosiernie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten "pisss" to pewnie od angielskiego "siku", bo ma nadzieje, ze narazie jeszcze nie ujawnia swoich zamilowan politycznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pewnie, że nie świadomie;-) Ale jaka była radocha dla Nas:D hehe ... Miejmy nadzieje, że u Twojej niuni to tego isku się dotyczy hehehe bo jak polityki to będzie ciężki orzech do zgryzienia hahah... U Nas dziś brzydko i pochmurnie:( Aż mi się wychodzić nie chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z męzem męczymy malutką , powiedz mama tata, ona mówi bla bla bla ,, aauuaaaa, krrrrrrr, maaaaa maaaaa jej wychodzi bardzo czesto w szczegolnosci jak mnie nie ma przy niej no i od niedawna doszlo ba ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Radek ma na koncie słowo: "kotek" oraz takie brzydkie na "k"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się bac zaczynam, że łobuz rośnie :) Nie wiem ile z nas ma dzieci w znaku strzelca, ale czytałam, że to małe zabijaki :D Jakie chrupki dajecie konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) wczoraj nie mialam okazji wiec dzis skladam wam wszystkiego najlepszego :) podczytuje was ale nie mam czasu pisac u mnie nerwówka sie zaczela, dziewczyny trzymajcie kciuki. Jutro o 16 biore slub kościelny :) a potem impreza na 130 osób :) pozdrawiam, buzki odezwe sie po wszystkim jak sie ogarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) :) :) Na pewno wszystko się uda. Życzę dobrej pogody i jutro o 16 jestem z Tobą myslami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko oczywiście wszystkiego NAJ NAJ! Swoją drogą to powoli zaczyna być normą , że najpierw dzidziuś a później ślub i dobrze! Trzeba łamać stereotypy. Moja Tosiula też strzelec już się bać zaczynam, o ostatnio ma okres ciężki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia ,Samych Radosnych Chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka87 oby wszystko sie udało tak jak sobie wymarzyłaś:) I daj potem znac co z twoja dzidzia w tym czasie? ja mam w czerwcu i bardziej niz weselem to sie martwie co bedzie z moim synem i jak sobie bez mamusi poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka trzymam kciuki, powodzenia. zdjecia przesłałam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się musze pochwalić, że dziś była luźniejsza kupka :) Nie wiem co do końca poskutkowało amelee, więc napisze co jadł od przedwczoraj (ostatniej kupki) : kaszka manna śliwki zupka jarzynowa lacidobaby do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelce ponoc nie takie zle, ja mam kosierozca (psia kosc, nie lubie kozierozcow) najgorsze sa skorpiony, to wiem na bank :D Pozatym, kazde dziecko bedzie rozrabialo, nie wazne jaki znak zodiaku ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merideath, nie twierdzę, ze inne dzieci to aniołki albo, ze nie rozrabiają- napisałam to co przeczytałam przed porodem w horoskopie. Koziorożce z tego co ja zauważyłam wśród moich znajomych to bardziej egoistyczne istoty niż niegrzeczne, a skorpiony - rzeczywiście zgroza - modliłam się, żeby Radek nie był skorpionem. :) Dwadzieścia kilka lat mieszkałam pod jednym dachem z taką osobą... Chociaż na pewno jak w życiu - nie każdy jest zodiakalnym....ale coś w tym jest,w sensie w horoskopie. Przyznać się dziewczyny - która jest skorpionem ? :) hehe Podałam Radkowi flipsa, ale nie na długo mu starczyło - część rozmiękła i przykleiła się do dłoni i nie wiedziała jak to do buzi wpakować z powrotem :) Ciekawe jak tam bettinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, powiedzcie mi prosze czy to normalne ? zaczęłam brac te tabletki ,niedawno skonczył mi sie okres z 8 dni temu a dzis znow dostałam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotlinko tak jak piszecie, dzieciaczki nam się wyjątkowo udały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki moj kochany synus zabkuje strasznie...slina mu cieknie, maruda z niego straszna i tylko by cos w buzi mial. Masuje mu dziaselka i daje mu kuleczki oraz smaruje zelem, pomaga mu na jakis czas ale i tak sie meczy widze. Odtad jak mu podaje warzywka zaczal codziennie robic kupke, mala ale nawet dwa razy jest czasem. Bettinka wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia! My za tydzien idziemy na wesele i to z malym...bo nie mamy go gdzie zostawic tym bardziej, ze jeszcze od piersi go calkowicie nie odstawilam. Na szczescie mamy tam pokoj to bedziemy na zmiane z mezem i moja mama z nim siedziec bo przy orkiestrze pewnie bedzie mu za glosno. W zasadzie to bym najlepiej nigdzie nie szla :( Moj jest takrze strzelcem, maz rak a ja panna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy wam tez tak wychodza wlosy?U mnie jest tragedia tak od jakiegos miesiaca.Przewaznie przy malym to chodze w zwiazanych ale i tak jak go mam na rekach to zawsze mi wyrwie garscia kilka.Łykam Feminatal N ale to nic nie pomaga.Wiem ze to normalne ale moze macie jakies sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy wam tez tak wychodza wlosy?U mnie jest tragedia tak od jakiegos miesiaca.Przewaznie przy malym to chodze w zwiazanych ale i tak jak go mam na rekach to zawsze mi wyrwie garscia kilka.Łykam Feminatal N ale to nic nie pomaga.Wiem ze to normalne ale moze macie jakies sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Amelka pocieszna, śliczna dziewczynka. Wiecie co mój mały też chyba zaczyna ząbkować od trzech dni ma drzemki po 5 min i ryk ,poliki czerwone ,ślini się a jak chcę sprawdzić dziąsła to aż mi chcę ręce wpychać ,smaruje mu żelem daje mu te gryzaczki żelowe to wtedy jest ok .W nocy śpi dobrze na spacerku też . Co do znaków to ja jestem Koziorożec ,mój mąż Bliźnięta ,Marcel Baran i Mati Strzelec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha skopiuje na wszelki wyadek jak byscie ominęły mój post :p Hej dziewczynki, powiedzcie mi prosze czy to normalne ? zaczęłam brac te tabletki ,niedawno skonczył mi sie okres z 8 dni temu a dzis znow dostałam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi włosy chodzą od paru lat ,garściami ale teraz to była masakra ,też brałam witaminy w końcu jedna pani poleciła mi szampon i odżywkę KLORANE z apteki , używam na zmianę z innym szamponem ,muszę powiedzieć że poprawa minimalna jest, co prawda dalej wypadają ale zdecydowanie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelee myślę że to jest normalne że ponownie masz okres ,w końcu tabl anty to duża ingerencja w równowagę organizmu,myślę że z czasem się unormuję i będziesz miała regularnie ,ale przygotuj się na plamienia bo takie też mogą wystąpić.Powod.zewnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia miało być .Pozdrawiam idę sprzątać ,pogoda brzydka nie idę na spacer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×