Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Mój już nie pakuje do buzi jak znajdzie coś małego albo pieniążka bo wszędzie w pokoju tego pełno ,to zaraz mi oddaje ...Jakiś miesiąc temu psikałam mu do nosa wodę morską żeby wyciągnąć suche gile ,dałam mu butelkę z zatyczką nagle patrze nie ma zatyczki a mały zaczyna wydać dzięki jakby coś mu się cofało ,boże jaki burdel zrobiłam w pokoju szukając tej zatyczki ,w między czasie ubrałam kozaki żeby lecieć z nim do lekarza jakby zaczął się dusić ,on na mnie patrzył jak na idiotkę ,podsuwałam meble ,łóżeczko i nic c cały obserwowałam moje dziecko czy się nie dusi a on obserwował mnie co ja robię za bałagan ,jak już się poddałam i usiadłam spokojnie ,patrze a zatyczka leży na podłodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu Wojtkowi również czasami zdarza sie coś wepchnąć do buzi, chociaż przeważnie oddaje, lub kładzie na stół w pokoju. Jak proszę go żeby wypluł to wypluwa ale ostatnio zauważyłam tylko jak przełyka. Podejrzewam że to była karma dla psa. Pewnie wyrwał to naszemu psiakowi z pyska. Masakra. Całe szczęście że mu nie zaszkodziło. Zdaje się że człowiek pilnuje jak oka w głowie ale nie sposób przed wszystkim upilnować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widze ze chorobstwa sie przyplatuja. No taki okres chyba. Moj synus jak narazie odpukac to chory nie byl. Juz ponad miesiac chodzi do przedszkola. Niestety codziennie jeszcze placze kiedy go zostawiam. Wychowawczynie mowia ze nie placze dlugo. No ale mnie serce sie kraja oczywiscie. Ciekawa jestem co u Amelee bo dawno nic tu nie pisala. Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha co do brania rzeczy do buzi to moj uwielbia butelki po wodzie najlepiej jak jest tam jeszcze pare kropli do wypicia. Malych przedmiotow raczej nie bierze bo jak cos znajdzie na podlodze to bierze do raczki i mi pokazuje "mowiac" da da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia też raczej znajdując coś to mi oddaje, albo specjalnie bierze do buzi i patrzy na mnie jak zareaguje, jak lecę do niej żeby i mówię żeby wypluła to wypluwa i śmieje się w głos... Ewa co do karmy psa to u nas już zupełnie inaczej jak tylko Tosia zobaczy miskę na podłodze to ledwo co ją doganiam. Już kilka razy wydłubywałam jej z buzi psie chrupki;/ Całe szczęście, że Adi dostaje jedzenie dwa razy dziennie a tak miska nie stoi na podłodze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia też raczej znajdując coś to mi oddaje, albo specjalnie bierze do buzi i patrzy na mnie jak zareaguje, jak lecę do niej żeby i mówię żeby wypluła to wypluwa i śmieje się w głos... Ewa co do karmy psa to u nas już zupełnie inaczej jak tylko Tosia zobaczy miskę na podłodze to ledwo co ją doganiam. Już kilka razy wydłubywałam jej z buzi psie chrupki;/ Całe szczęście, że Adi dostaje jedzenie dwa razy dziennie a tak miska nie stoi na podłodze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia mój pies to tak się spasl przy Winylu że szok. Także u nich pełna wspolpraca. :) Muszę się pochwalić że Wojtkowi wyszedł właśnie 10 zabek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze miało być Eligiusz ale pisze z telefonu smaząc kotlety więc proszę o wybaczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co mi z tym tel. Muszę słownik wyłączyć. Oczywiście chodzi o Wojtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Filip ma bardzo podobny rowerek, tyle że bez daszku i bez świateł z miejscem na butelkę przy kierownicy. Uwielbia nim jeździć! To znaczy jak go ktoś pcha oczywiście. Na razie tylko po domu jeździł a dzisiaj pierwszy raz byliśmy na dworze rowerkiem i aż piszczal z radości :) Ja polecam. A później pod koniec lata może albo za rok na wiosnę będe chciała mu kupić biegowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/milly-mally-boby-deluxe-rowerek-trojkolowy-2012-i2177726912.html Ja polecam ten;-) My mamy i jestem bardzo zadowolona! Moja koleżanka ma taki z typowo plastikowymi kółkami to czuć każdy kamyczek, a te kółka sprawdzają się znakomicie. No i nie jest plastikowy co było dla mnie podstawą, bo sąsiadce w plastikowym złamał się pchacz podczas podjeżdżania pod krawężnik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy podobny. Wojtek dostał na urodziny. Macie rację że te z plastikowymi kołami są głośne. Sąsiadka taki miała. Ja dzisiaj musiałam zostać z małym w domku i pewnie zostanę do końca tygodnia bo moja mama która go pilnuje jak ja jestem w pracy się rozchorowala. To nawet dobrze wyszło bo wiem jak mu mnie brakuje. W przyszłym tyg. Jedziemy do immunologa. Mam nadzieję że trafimy akurat na dobrego specjalistę. Takiego jak nasza pani hematolog z która umówieni jesteśmy następnego dnia. Trochę się boję o Wojtka wyniki bo po tej odpiera to nie wiem czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mam trochę inny, nie chce mi się szukać. Kupiłam go w sklepie zwykłym nie na allegro. Koła są plastikowe, ale mi to nie przeszkadza bo raczej nie będziemy nim jeździć po chodnikach, tylko na podwórku po trawce więc hałasować nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksfsoffosjfo
hejka co do rowerkow to ja mam taki http://de.toys.kettler.net/produkte/katalog/n/0/dreiraeder/0/0.html ale moj jeszcze na nim nie jezdzi za to na takim autku http://www.mytoys.de/BOBBY-CAR-BOBBY-CAR-FULDA-schwarz/Bobby-Car-Co/Kinderfahrzeuge/KID/de-mt.to.ca02.07.01/1735949 i jest super zadowolony z reszta my tez. Dziewczyny czy wasze dzieci tez was gryza????? moj odtad jak zaczal chodzic do przedszkola to gryzie no i z dziecmi tam sie tez gryzie juz dwa razy wrocil tez z pogryzionym polikiem do domu.... chlopaki sie tam gryza normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gryzie i szczypie i mówi przy tym ał i sie śmieje! Na szczęście nie tak mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasja zaglądasz tu jeszcze czasem? Jak się czujesz?? Mam do Ciebie pytanie, robiłaś jakieś badania przed druga ciążą? Jeśli tak to napisz proszę jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nagle tak cieplo i jak to ubrac w taka jednak zdradliwa pogode? Mojemu ubralam dzis czapke z daszkien body z krotkimi i na to bawelniana blize rozpinana. Gole nozki tylko cienkie dresy i trampki. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niby ciepło wczoraj a wiatr zimny wiał a dziś z kolei mgła nie zapowiada się na słoneczko . Mój ubrany w bodziaka z krótkim ,bluza cienka ,cienka kurtka ale z polarem ,jeansy ,czapka i apaszka na szyję.Nie był zgrzany ,zimno mu też raczej nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybralismy sie w sobote rano na spacer i bylo tak cieplo ze musialam rozbierac go na spacerze.Zdjelam mu sweter i musialam kupic lzejsza czapeczke:) Dziewczynki co wasze maluchy jedza na sniadanko czy kolacje?Moj od tej choroby nie chce wogole pic mleka wiec wymyslam mu jakies wagoniki z chleba z serkiem np albo z pasztetem choc wiem ze to nie zdrowe ale nie mam pomyslow co jeszcze.Jajecznicy nie chce.Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybralismy sie w sobote rano na spacer i bylo tak cieplo ze musialam rozbierac go na spacerze.Zdjelam mu sweter i musialam kupic lzejsza czapeczke:) Dziewczynki co wasze maluchy jedza na sniadanko czy kolacje?Moj od tej choroby nie chce wogole pic mleka wiec wymyslam mu jakies wagoniki z chleba z serkiem np albo z pasztetem choc wiem ze to nie zdrowe ale nie mam pomyslow co jeszcze.Jajecznicy nie chce.Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój je przykładowo ,chleb z szynką gotowaną albo z serkiem topionym w plasterkach ,lub do smarowania kiri ,ostrowia kupuje taki paprykowy , czasami na śniadanie też z żółtym serem i z rzodkiewką z ogórkiem kiszonym bądź konserwowym moja mama mu kupuje takie miniaturki ogóreczki w słoiku , parówki cielęce ,serek wiejski,jajecznica ze szczypiorem , czasami kaszka ,mleko jak wychodzimy z domu ale tylko bananowe ,czasami płaty ryżowe z masłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co tak cicho nikt nie pisze jak maluchy ,u nas można powiedzieć po staremu z wyjątkiem jakieś dziwnej wysypki na brzuchu u małego ,dostał ją po zjedzeniu cukierka czekoladowego z miodem wiec obstawiam że uczulony może być na miód . Kupiliśmy mu rowek nie ten co oglądaliśmy z milly mally bo jak okazało się w sklepie to nie ma podnóżków i będą mu nóżki wisieć a do pedałów nie dosięga ,na allegro są niby z podnóżkami z tej firmy ale znaleźliśmy inny i z podnóżkami wysuwanymi i z przodu z nakładanym oparciem na nóżki i mały bardzo chętnie po domu chce być wożony siedzi dumny ,na spacerku raczej wolał biegać niż jechać ale tak szczerze mówiąc mimo słońca to nad morzem zimny wiatr że chyba zimno u w ręce było bo miał lodowate ,a i idą dwa kolejne zęby na dole ale nie ma problemu z samopoczuciem ,pisałyście wcześniej o gryzieniu ,mój mały okropnie mnie gryzie aż mam fioletowe plamy ja mnie dziabnie .Pozdrawiam odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×