Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanili

Upał mnie dobija...

Polecane posty

Gość tiktaktiktak
Podobno najlepiej pić coś ciepłego - tak szybko z nas nie wyparuje - ale ja bym nie dała rady.. samej wody też nie bardzo lubię pić.. musi być jakiś dodatek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję bez gazu i dodaję Zuber, ma lepszy smak ale bez przerwy piję! w końcu pęknę! kawa podobno pomaga, gasi pragnienie wypiłam rano,ale dopiero po niej zrobiło się gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty narzekasz
a co ja mam powiedzieć ? 31 stopni w domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty narzekasz
a kawa odwadnia, kto wam naopowiadał głupot by pić kawę w upały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldozerka
mnie tez wczoraj mi sklainatermometrze zabraklo teraz jest pochmurnie ale qrwsko duszno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty narzekasz
cholerne poddasze.... mam zgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty narzekasz
siedzę i się pocę.... prawie jak w powiedzeniu że dama "tylko siedzi i pachnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzekam, bo wybrałam się na rower, upociłam wieczorem upał, ani posiedzieć ...bo komary! mam zamknięte okna ale tak wegetuję, bo nic mi się nie chce, nawet czytanie ze zrozumieniem szwankuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram tam tam
ja też mieszkam na poddaszu i oszaleć można, nie da się spać i normalnie wysiedzieć, ale w każdej sytuacji trzeba szukać jakiś pozytywnych stron. A pozytywne jest to, że jak dzisiaj rano wyciągnęłam pranie z pralki, to właśnie je poskładałam, bo było już suche. :) aaa na komary polecam te wtyczki do kontaktu, oszalałabym bez otwartych okien a tak nic mnie nie gryzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno w Moskwie mają praktykować siestę? to może i my złożymy nasze ciała do łoża, a wieczorkiem...party ..u mnie te komary są w ogrodzie i moment żreją... nawet w naszym klimacie trzeba pomyśleć o klimie w domu wczoraj weszłam do banku, to aż zmarzłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj upalnie, upalnie. Nic tylko chlodna woda, kawka z mlekiem na zimno... Najgorzej, że w pracy nie mam klimy, a już się lepię cala. Po pracy prysznic, a i to na krotko pamaga. Ale ogólnie wole tak niż poczatek lata - 15 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze, wolę upał od zimna! latem... po powodzi nie ma gdzie się ochłodzić, bo bakterie... ale sprawdziło się to, zamknięte okna, rolety...dopiero nocą i wcześnie rano wietrzenie...zdecydowanie chłodniej w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od rana tropicana
W domu włóż na siebie mokry najlepiej odwirowany ciuch i chodź w nim, kładź mokry ręcznik na kark i kup sobie dobry wentylator. Pij tylko letnie napoje nie słodzone, zimne powodują to, że mózg na sygnał o zimnie z zewnątrz zaczyna się "bronić" wydzielając ciepło. Ot takie proste sprawdzone porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam w sobotę postrzał chodziłam z mokrymi włosami dzięki...mokre ciuchy -nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 34 schładzam się od środka i nie wychodzę z chaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaMamPytanko
a biegunka przez to moze wystapic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaskaa
najbardziej żal zwierząt :O cud że mój kot wrócił na czas zanim upał sie zaczął na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życiodajny deszcz!!! co prawda, zakłócił romantyczny obiad, ale... troszkę chłodniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upały są faktycznie dobijające. ja jednak znalazłam sposób aby się nadmiernie nie pocić :) Słyszałyście, że botox działa cuda?? Działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie cuda? działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magic! Toksyna botulinowa jest genialna na nadpotliwość. Podana w okolice nadmiernej potliwości blokuje impulsy nerwowe docierające do gruczołów potowych ekrynowych (blokuje tzw. przewodnictwo nerwowo-gruczołowe). Dzięki temu nie dochodzi do pobudzenia czynności gruczołów i pot nie jest wydzielany. Toksyna botulinowa podana w odpowiednie miejsce, skutecznie hamuje impuls nerwowy, dzięki czemu następuje zatrzymanie produkcji potu. Dobrze wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku upały były nieznośne. Dlatego zdecydowałam się wreszcie na klimatyzację. Zgłosiłam się do firmy www.klimamix.pl Oferują bardzo dobre klimatyzatory. Zajmują się też wentylacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×