Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinaS.

Gdzie na mazury?

Polecane posty

Gość gość
No to mi już pozostaje tylko szukanie nad morzem czegokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam gołdap
i polecam wybrac sie na bezkrwawe safari, niezapomniane przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giżycko i czarter jachtów!!!! niesamowita przygoda, pierwszy raz byliśmy w tym roku i wypożyczaliśmy jacht z www.evita-jacht.pl. pamietam, ze jak zeszlismy z jachtu to chciałam wracać ponownie :D naprawdę mega fajne przeżycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Wam w sercu Mazur Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy GAWRA http://www.osrodekgawra.pl/. Ośrodek leży w sercu warmińsko-mazurskiej krainy, nad południowym brzegiem otoczonego strefą ciszy jeziora Omulew. GAWRA to ośrodek stworzony dla osób ceniących spokój, ciszę i prywatność. Czeka tam na was błogi odpoczynek na łonie natury. Możecie zabrać ze sobą rodzinę lub przyjaciół. My tam byliśmy latem. Było fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapiskana
Jeśli chodzi o czarter jachtu na Mazurach to ja polecam Jezioro Ryńskie i czarter w KORSARZU w Ryniu. Mają świetne łodzie i to w dobrych cenach1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkana
Ja również polecam Korsarza i Jezioro Ryńskie. Na prawdę super standard łodzi. Warto jak nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W te wakacje pojechałam do Giżycka i po raz pierwszy w życiu pływałam na jachcie. Jach wynajęliśmy od www.vipjacht.pl i świetnie się bawiliśmy. Jeżeli chcecie się dobrze bawić na mazurach to polecam wam wynająć od nich jacht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonkaasa

Widziałaś hotel Zalesie Mazury? Zerknij sobie. Mają mnóstwo atrakcji do dyspozycji gości. Spa, basen, zajęcia dla najmłodszych, zajęcia fitness, mini club i wiele, wiele więcej. Byliśmy u nich z mężem rok temu i bardzo nam się podobało. Obsługa hotelowa na piątkę z plusem. Czysto, schludnie i komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloudy

Mazury = Łyna ❤️ Co rok jeżdżę tam na obóz jeździecki. Dobry obóz składa się z jazdy konnej, kąpieli w jeziorze i ogniskowania. A wszystko to znalazłam w Łynie, za sprawą Stowarzyszenia Jeździeckiego Szarża 😊 Po prostu to najlepsze miejsce na odpoczynek i świetną zabawę- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×