Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinaS.

Gdzie na mazury?

Polecane posty

Gość KarolinaS.

Hej dziewczyny planuje wyjazd w sierpniu na mazury czy znacie jakies fajne miejscowki z domkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na mazurach.. a interesują Cię wioseczki z małą ilością osób czy małe miasteczka, lubiane przez turystów? no i czy wolisz jezioro, czy las, czy zabytki wokół itp :) Mój teść fajne mieszkanko dla rodziny wynajmuje w małym miasteczku, niedaleko rosyjskiej granicy, Stańczyków ( te słynne ogromne mosty niemieckie), Wilczego Szańca itp. W Gołdapi, gdzie jet Piękna Góra, najwyższy pagórek mazurski, jezioro i cudowne tereny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArolinaS.
Raczej interesuje mnie bardziej ciche miejsce niz miejsce gdize jest od groma turystów i nie ma nawet gdzie sie polozyc nad jeziorem czy w miescie nie ma jak isc bo tyle ludzi:)Chcemy jechac w sierpniu na tydzien....Zobacze w google gdzie jest to miejsce o ktorym piszesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
Wole jezioro las i spokoj cisze...;)nie musza byc zabytki bo zwiedzac nie bede tylko odpoczywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja proponuje okolice Ełku - jeszcze nie ma tu takiego natłoku turystów np. Malinówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
Dzieki a masz moze jakies namiary tam?lubie spokojne miejsca na odpoczynek....i Czy tam bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszykaj w necie, ja tu niedaleko mieszkam, ale nie mam telefonu i chyba widziałam stronę ośrodka w Malinówce, poza tym jest tu dużo domków do wynajęcia. Wpisz Sawinda - tam są domki przy jeziorze ale trochę ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
ok popatrze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
Nie bo tam duzo turystow bylam tam nie raz.....a szukam miejsca gdzie nie ma duzo ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci proponuję Gołdap :) niekoniecznie u teścia.. :D wpisz w google gołdap kwatery, wynajem, pokoje coś takiego i Ci wyświetli mnóstwo.. może weź jakieś nad samiutkim jeziorem? sama mieszkam w Olecku na Mazurach, nieziemsko śliczne, ale trochę ludzi latem jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
faktycznie Gołdap brzmi ciekawie bede sie rozgladala a nei wiesz ile tam noclegi kosztuja?tzn ile np twoj teść bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą też być Mrozy Wielkie też nad jeziorem, po drugiej stronie od Ełku. A Olecko też piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mieszkanie co On wynajmuje jest dla 6 osób i wtedy doba za 150 zł, a jak dwie osoby chcą wynająć to za 100 zł, więc niestety sporo, ale to normalne mieszkanie w domu urządzone z wyposażeniem i pięknym ogrodem, a Ty szukasz jakiegoś zwykłego letniskowego domku rozumiem, więc pewnie odpada to :) Jakbyś jednak zainteresowała się czymś takim jak u teścia to daje link :) http://allegro.pl/item1101873032_apartament_na_mazurach_goldap_narty_kajaki_las.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
Dzieki nie koniecznie domek ale napewno lepiej....zobacze to twojego tescia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
Noo nono powiem Ci ze super:) bardzo mi sie podoba pogadam z mezemo tym miejscu bo nawet miejscowosc mi sie podoba jak patrzylam w google wiesz wszedzie jak patrzylam domki to miedzy 40-50zł za osobe wychodzi tak wiec 100zł na dwie to 50zł wiec lepiej dac troche wiecej i miec fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że Ełk jest już sporym miastem, choc nie przeczę, że pięknym.. i jezioro ma nieziemskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego trzeba znaleźć coś pod Ełkiem a w sobotę na koncert czy festyn, co tam się akurat trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
Moim zdaniem generalnie to cale mazury sa piekne ale wlasnie tak jak juz pisalam nie chce jechac w miejsce TURYSTOW......szukam miejsca totalnie spokojnego....bez hałasów itp....nie dawno bylam nie daleko mrągowa na jeden dzien u znajomych i mieli po bokach sąsiadów jedni młodzi non stop imprezki a obok dwie rodziny z 5 dzieci......hałasy były nie do wyrzymania....dlatego Ja chce jechac tam gdzie nie ma NIKOGO hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Ci też Wydminy.. i Świętajno - moi rodzice tam mieszkają i całe życie tam spędziłam, a teraz wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
Dziękuje za propozycje napewno którąś wybiore miejscowośc Mari-onetka widze na fotkach w google ze ta miejscowosc twoich rodzicow jest piekna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z Mazur :)
polecam Giżycko :) poczytaj w googlach więcej na ten temat :) jak to się mówi: Giżycko- serce Mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się wychowałam i marzę, by mieszkać w przyszłości.. raj na ziemi, choć tubylcy mówią, że "czarna dupa" Polski :D Jest pięknie i spokojnie, mieszka tu ponad 1000 osób, jest kilka sklepików spożywczych, oddział banku spółdzielczego i lekarz -mój tata z apteką :) Giżycko choć piękne to jak Elk jest większym miasteczko mającym nocne życie itp, a jak autorka napisała, zalezy jej na spokojnej mazurskiej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-onetka - bo tubylcy nie doceniają. Ja nie pochodzę z Mazur, ale je kocham i tu się przeprowadziłam i mam nadzieję zostać do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS.
Więc albo wybiore Gołdapie albo Wydminy....bo w sumie najbardziej mi sie podobaja....dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D mój były chłopak był z Wydmin i tam pomieszkiwałam, a obecny partner jest z Gołdapi, tam też tymczasowo się zameldowałam i właśnie wróciłam z 2 tygodniowego pobytu w Gołdapi , a zaraz Go powtórzę :) Jeśli wybierasz Gołdap, to podajże 8 sierpnia jest tam na placu zorganizowana coroczna "impreza" - KARTACZEWO :D Kosztowanie regionalnego rarytasu za darmo, oczywiście pod kontrolą sanepidu... Mniam! Już odliczam dni do tego tamtejszego swięta :D Odkąd jestem w ciąży marzę o kartaczach, a niestety moi rodzice są z Warszawy i nie potrafią tego zrobić i nie wiedzą co to, a ja jestem kulinarnym tumanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Nie chcę cię martwić, ale to dośc późno na poszukiwania domku. Jak robiłam rezerwację w maju, to facet był zdziwiony, dlaczego tak późno i już był tylko pojedyncze wolne dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×