Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Kto jest arogancki? Może ja? Ja i tak tylko gościnnie, więc zaraz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Kropcia Niesmuc sie do Ciebie tez usmiechnie sie slneczko i znajdzisz Swoj wymarzony RAJ;) Setus Moje paznokcie pomalowane juz o 7rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko dziekuje za dobre słowo :) no moje pazurki tez umalowane ale nie o 7 rano tylko troszke pózniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie patrzę, że wspominacie o raju i... zakonie!!! Też myślałam o tym żeby pójść. Może to by było dobre rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
linger Zostan, nie Jestes arogancka. Nieznodzony Milego wiem ze nienunego wieczoru:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie dziewczyny myslaly kiedys o zakonie ? :O W sumie mozna zyc jak w zakonie bez zakonu ...bo co to za sztuka powstrzymywac sie od pokus w zamknieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to by było oficjalne poświęcenie życia w słusznej sprawie i bycie w społeczności, którą dąży do tego samego co Ty.:) I zapełnienie życia, bycie komuś potrzebnym. :) Jakiś sens życia by był. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie żałuję, że nie mam powołania, bo wtedy byłabym szczęśliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Kropcia Dobre pytanie. Sztuka jest zyc jak mniszka nie bedac w zakonie. Ale tematy:D Zmykam vena wola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:) nikkt nei ejst arogancki:) [rzepraszam za wzbudzenie powstalego oburzenia;) B na jaki kolor?? Kropeczka pewnie sie tak torcika objadlas:) ale jak masz apetyt to jedz:D ja sobie pocwiczylam "z rana" bo cos czuje ze sie troche zasiedzialam;) N nie krzyw sie juz tak👄 [publiczny buziak, to powinno Cie zadowolic:P;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ogolnie jakos tak słodkosci wlasnie tez...i teraz nie wiem co mam zrobic :O za glupote sie placi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia i to mi pomoze? Dawno nie piłam ani zielonej ani czerwonej...Moze i masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 tygodni tak się opycham, że chyba ze 100kg mi przybyło :P Mam ochotę tylko na słodycze. Najchętniej czekoladę z orzechami laskowymi i chałwę waniliową... Mmm :) Nieznudzony trzymam cię za słowo z tym rajem. Bo u mnie może dopiero i wróciłam z 10-dniowego, ale nie do końca tam było tak rajsko. A zakon - w życiu! Co wy opowiadacie :P W zakonie nie można pić kolorowych drinków, są śluby milczenia. Bida! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia powinno pomoc i na pewno poki co nic nie jedz az sie lzejsza tam nie poczujesz musisz sie delikatnie oczyscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ty to mozesz sobie jesc ile wlezie:P a ja az zglodnialam chbya pora ziemniaczki podlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie Settt, .. słowo "przepraszam" nie załatwia sprawy, bo ten ktoś arogancki wg. Ciebie, jednak pozostał,chociaż anonimowy, bo nie zostało to wyjasnione. A nie jest do końca jasne kto, bo dwoje poczuło się urażonymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Setunia czyli glodowka he he ide naparzyc czaju :P a śluby milczenia nie ktorym by sie przydały i wtedy to bym miała raj a tak musze słuchać głupot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, mogę do czasu aż pęknę :P Nieznudzony, no weź się nie denerwuj ;) Ja myślałam, że z tą arogancją to chodzi o wróżkę, która się tu ciągle ogłasza :P No tak, może niektórym by się śluby milczenia przydały, ale to działa w dwie strony. Ja bym nie mogła nic nie mówić, bo jestem straszną gadułą :D Obiecałam, że może wstawię tu swoje zdjęcie, więc chwilowo, będzie w stopce i przez jakiś czas chyba nie będę się nigdzie indziej wypowiadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :) oj wiem ze w dwie str to dziala hmm to moze inaczej powiem nie ktorych zamknelabym w tym klasztorze i zmusila do slubow milczenia...wiem wiem musi byc dobrowolnie ale coz pomarzyc dobra rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo "arogancja" ma zdecydowanie pejoratywny wydźwięk, i jest słowem obraźliwym, jeżeli ktos na takie miano nie zasługuje. Określa ono cechy takie jak zuchwałość, połączona z brakiem poszanowania dla innych. Czyli jest wyraźnie odgraniczona od popularnej "zuchwałości", która może być uznana za cechę raczej pozytwną, aczkolwiek będącą na granicy poprawnego zachowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N przepraszam, ze Cie urazilam! palnelam cos bez namyslu! wiecej sie to nei powtorzy mozesz mnei juz nie lubic! zaluje ze napisalam czy to malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F ladna dziewczyna jestes ale mzoe troche trzeba bylo zostawic dla wyobrazni N;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,... jesteś sliczna, a już nawet nie wspomnę o tych dwu bliźniczych slicznościach, które tak obiecująco wyglądają zza koszulki. I teraz jeszczeTy nazwij mnie aroganckim i będzie komplet:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam, aj tam :P Myślę, że jestem normalna, ale się opaliłam trochę, to się pochwalić chciałam. Zresztą jakbym była taka ładna, to by mnie łobuz chciał, a tak to tylko mówi, że mam duży nos i woła na mnie "Małysz" :O :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×