Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość .......Bianko.....
Nieznudzony Mówiłam już dawno że na Setuś nie mozna się gniwać:P;) Setuś Pytałaś o kolor lakieru do paznokci, perłowy, pastelowy róż;) na stópkach podobny wykończony paseczkiem brokatu w kolorze srebra, tak jak lubie;) Co za klan obrażluchów:P Nieznudzony popraw sie Tygrysku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B czyli tak jak zawsze;) ja mam ciemna sliwke N musze poczekac teraz na przyplyw weny tworczej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N czule sie jak w lwiej grocie teraz:classic_cool: Krop[cia a jak Twoje uczucie pelnosci?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
A co takiego Tygryski lubia najbardziej na świecie??:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Salina - wyspa pochodzenia wulkanicznego, położona na północ od Sycylii na Morzu Tyrreńskim. Druga co do wielkości wyspa w Archipelagu wysp Liparyjskich Niesnudzony o tą Saline pytasz czo sól?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie: czy któraś z dziewczyn jest z Katowic albo okolic? Bo wygrałam zaproszenie na przedłużanie i zagęszczanie rzęs z Elle (http://www.blinkandgo.eu/blinkgo.html), ale ja jestem z okolic Warszawy :( Nie wiem, czy będę miała okazję tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia no troszke lepiej bo wypiłam dzbanek zielonej herbaty...no ale nadal jakos tak mam wrazenie ze cos mi sie odłożyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F ja nie wiem czy bym chciala sobie cos z rzesami w moim wieku robic:D aczkolwiek jesli o katowice chodzi to mialabym okazje to uczynic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Fajnie A Masz taka potrzebe aby zagęszczać i wydłużać rzęsy? Ja mam naturalnie długie, jak byłam chinach to częto padało pytanie od tubylców czy mam sztuczne, moim zdaniem sa zwyczajne.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Zmykam do veny spełniać się, to mój osobisty RAJ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko pytam. Po 2 tygodniach usuwa kosmetyczka, wszystko jest darmowe. Ogólnie ja się w ogóle nie maluję, ale dostałam już to zaproszenie i nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Fajnie Zaproszenie oddal Nieznudzonemu :D :P A Ty nieniszcz tego co naturalnie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie... nie wiadomo tak do końca co Nieznudzony robi wieczorami, może jest drag queen :D Coś z tym zrobię, nie wiem jeszcze co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Qrcze jestem zła, bendom goście i grill, jak ja mam dosyyyyyyyyyyć! Musze cóś zrobić na jutro i wpadłam *jak śliwka* w kompot Setuś:P:P Fajnie Co robi wieczorami Nieznudzony tego nie wie nikt nawet Ja:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, plotkują o mnie:P:)))))))))))))) Myslisz Fajnie, że sie przeistaczam wieczorami w kogoś innego???:) No nie, wieczorami robie to co każdy. Czasem na forum siedzę, czasem na GG, czasem coś czytam, czasem pracuję, czasem sex uprawiam z jakąś dzidzią. Czyli nic takiego nadzwyczajnego, normalka.:) Teraz np. skończyłem kosić trawę na posesji i przed posesją . Sporo tego ale jakoś się zrobiło:) Za chwile musze wyjechać do pobliskiego miasta uzgodnić szczegóły imprezy (Turnieju strzeleckiego) na jutro. A potem może jakies piwo sie chlapnie i ok 23:30 idę lulu, do wyreczka ( dzis sam niestety);) Dziewczyny, teraz wiecie o mnie wszystko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznudzony a nie dorabiasz jako drag queen? Nie ktorzy moga byc zawiedzeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, nie bardzo wiem jak mozna by w ten sposób dorobic, a może by trza się zastanowić i kase ciągnąć wieczorami???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to sie dorabia Kropciu?? To trzeba się...sprzedwać, czy tylko towarzysko udzielac??:) No i kto by mnie chciał, ...takie wysokie stworzenie???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×