Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Bianko Ty łobuzie, a lataj na topiki ja ci nie zabraniam, a ja nudzę się w domu i jak wcześniej napisałam nie mam do kogo otworzyć gęby i dlatego jestem, a pospałam sobie w południe to teraz nie mogę spać i grasuję też tu i tam:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
O byl buziaczek od Koliberka:D dla Ciebie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Ja w dzien spac nie lubie ale w nocy grillowalam:D wiec do 13stej spalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Bianko👄 Widzisz ja też latam tu i tam i sobie coś przypominam:D A tego piewszego buziaka to nie dostałaś ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Koliberek Snij spokojne ;) dla Bianko ..... Dziekuje dla Ciebie....😘;) pa lece do lozia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie spiochy, jakie spiochy!???:) Na chlebek się juz haruje.:P Dzień dobry:) Dziękuję miłej pomarańczce za buziaczka;)..😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez cche wielbiciela miec:( :D N oki pracusiu;) nie ejstes spiochem, a szkoda troche:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, jestem "spiochem" - ale jak sam spię to jakos mnie wcześnie z wyreczka wygania!:P Settt, a kto by chciał być wielbicielem takiej zmory!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N now alsnie troche zolzowata jestem widac nei zasluguje na wielbiciela:P musze sie zrobic bardziej slodziutka :classic_cool: to mzoe zas sie jakis fan uaktywni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam.... jak przesłodzisz to dopiero przegrzeb będzie.:) A zołzowata???...hmmm,mozna chyba przywyknąć jak się o tym wie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wstałam o 8 i miałam kosić trawnik na drugiej posesji, ale tata zabrał nie ten samochód i nie mam jak kosiarki przewieść. Ale to dobrze, bo tak mi się nie chce tego robić :P Siadam do fizuni znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Wstał kolejny piekny pozytwny dzien :) Fajnie 3mamy kciuki ucz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×