Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Hej:)) Kropcia,.. jak sie spało??? Wygodnie, bo samemu, ale nudno boo.. samemu!:PP Settt,.. gdzie podłapałem to "muuuuaa"????... ano, od jednej miłej dzidzi, i nawet z nią to przerabiałem praktycznie, i mam nadzieję, że jeszcze poćwiczymy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia Kropciu! moim .......... ".......ja bym Ci radzila wiec spotykac sie z jak największą iloscią mężczyzn..." " Kropciu, Settt dobrze radzi, też bym się przychylił do jej opinii, zjednym zastrzeżeniem jednak, ....żeby z tymi mężczyznami jakoś po kolei,...nie ze wszystkimi naraz!;) )))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony no ja tez sama ale mialam fajne sny w ktorych na brak towarzystwa nie moglam narzekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć nieznudzony z tego co wiem to bedziesz miał o wiele wiecej i to na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:)) Szczęściarz tak.:) Ale lubie przekazywac zdobyte doświadczenia dalej, szkolić, instruować - nie jestem samolubem!:P Tak, że każdy ma szansę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpukalam w monitor;) Kropcia ja Cie tez dzis raczej nei zaszczyce swoja obecnoscia tu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o nieznudzonego jakby tfu nie wyszło...No ale nie wiadomo gdzie ja dzis wyladuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu no tak N kroluje:( :P ja sie nei zapisuje do zadnego haremu:) Kaliberku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×