Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość .....Binko....
Nieznudzony 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Co Twoje? hmmm.....;) a buziaki tez lubie a nie dostalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Nieznudzony Tak te sa Twoje;) Za buziaczka dziekuje😘;) Mile.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff:) Miłe i słodkie.:) ..niektórzy twierdzą, że równie dużo radości z dawania, więc poeksperymentuję....😘!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Zapytam tylko ile potrzebujesz tych buziakow? 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Daw zanioslam Wlochaczkowi, jakis zazdrosny jest i placze. Wiec o te dwa bedzie mniej:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włochaczek ma dooooobrze!;) Zmykam do łazienki i do łózia,...bom utrudzon wielce.;) )) Miłego wieczoru, a później kolorowych. Buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Wlasciwie to ja mam dobrze bo mam kochanego Wlochaczka;) Kolorowych Nieznudzony😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Dzien dobry;) Wiasnie wstalam:D Wyspana i usmiechnieta;) Milej niedzieli;*;) Nieznudzony A Ty do 4;00 buszowales w necie? Popraw sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianko...................
tesknie👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznudzony.....
😘❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, jak miło:))) Dziękuję, miła Nieznudzona Pomarańczko:* Dzień dobry:) Binko, Bianko🌻;) I juz obiadu pora. Jak ten czas nieubłaganie upływa!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnie dobra, słonecznie, powietrze rześkie, aż chce się żyć. I gdyby tak jeszcze przyjazną duszę koło siebie mieć, miłą, w miarę ładną ( ale niekoniecznie), to można by rzec znowu,... świat jest piękny i dobrze urządzony.:) Ale i tak jest dobrze, bo do wszystkich naszych zalet i wad, dodano nam coś takiego jak możliwość odczuwania nadziei. I niektórzy twierdzą, że ona umiera ostatnia.:) Zaryzykował bym twierdzenie,że to jest motorem, paliwem, naszego trwania, a kto wie czy nie istnienia, dla spełnienia jakiejś tam misji po drodze!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Mile ze Ktos za mna teskni;*;) Nieznudzony Skad wiesz ze lubie kwiaty?Dziekuje😘 Czas mija szybko to fakt ale na to nie mamy wplywu. Wzne aby madrze wykorzystac i nie spac tak dlugo jak ja:P;) Zmykam na drugie sniadanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ćwierkotki.:D Wiecie może co się dzieje z Seti? Czemu nie zagląda na topik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony, a czy po pobycie w raju nie masz tak zwanego "zejścia"? :P Bo mnie zawsze łapie lekki dołek, kiedy muszę stawić czoło szarej rzeczywistości. Znowu mi cholera smutno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miłe:))) Binko, kwiaty to strzał w ciemno iii.. trafny, jak widać, zresztą to prawie pewne kroki w przeważającej większości posunięć "taktycznych:P" .;)🌻 Linger, Sett chyba na jakiegoś nicponia poluje, bo nie myslę, żeby coś innego jej nie pozwoliło tutaj zaglądać!?;) Fajnie,.... dokładnie tak jest jak mówisz.Ten dołek powstaje wskutek dość gwałtownego odstawienia od źródeł.... natchnienia duchowego, od źródeł ambrozji, tudzież odstawienia od wrażeń zmysłowych. Wszystkie nasze zmysły doznają szoku z braku bodźców, wzrokowych, dotykowych i wielu innych pośrednich.;) Mozna to porównać do głodu powstającego po odstawieniu od używek. Czyliii... jesteśmy na głodzie, i uratować nas biedaków uzależnionych może, albo odwyk, albo następna działka "używki".:))) Nadzieją na przetrwanie jest tylko fakt, że następny weekend tuż tuż, prawda?!:PP I miło jest wiedzieć, że są bratnie dusze, w szarym ciągu dni tygodnia, podobne męki cierpiące, i mogące sie wspierać słowami pociechy.;) Koliberku:) - jak zwykle pojawienie się pierwszych jaskółek na forum, wywołuje dość szybko efekt lawiny. Ale często efekt lawiny jest krótki,.... i znowu nastepuje cisza, spokój...;). Nie jest to jednak regułą, i wtedy występują te niezwykle urocze chwile szaleństwa miłej dyskusji każdego z każdym, razem i z osobna, przenoszące się nierzadko poza ramy forum, w zacisze portali pocztowych, GG i innych, w postaci już po trosze intymnych pogaduchów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Koliberku, żadnych pretensji:) Pobyt tutaj jest dobrowolny i tylko taki pozwala na swobodną wymiane mysli i poglądów. A częstotliwośc pobytu swiadczy jedynie o tym, czy cos interesującego sie tutaj dzieje i w jakim stopniu jest to interesujące dla odwiedzającego to forum!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi Koliberku:) Zaglądaj jeżeli tylko możesz i masz ochotę, bo tutaj wszyscy są mili, więc warto dyskutować, a i szukac wsparcia w razie potrzeby. Buziak specjalny dla Ciebie, miły Koliberku, "cmoook";). PS. Moja praca pozwala mi na zaglądanie tutaj, o kazdej praktycznie porze doby. Oczywiście nie zawsze ta praca pozwala, a i nie zawsze ja mam ochotę zaglądać.:) Ale jakoś, jak większość spraw, daje się to pogodzić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony-> to w pracy caly czas Siedzisz nawet dzisiaj, wpolczuję Ci, wiem też z wlasnego doświadczenia jak się pracuje w niedziele i nawet w święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest tak tragicznie:))) Mam taka prace,że moge ja wykonywać w domu. Moge sobie dowolnie wyznaczac czas pracy, bo mam tylko pedwne ramy, powiedzmy...miesięczne, lub dłuższe. I w związku z tym moge pracowac dwie doby bez przerwy( jeżeli tylko potrafię), lub kilka dni nic nie robić, czego sie jednak wystrzsegam, bo lenistwo lubi się rozrastać i przedłużać bez umiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info, N.:) To świetnie, zatem liczę na to, że Seti upoluje faceta "do rzeczy" i wróci tutaj szczęśliwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×