Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość dla Nieznudzonego
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Witam;) Pusto na topiku? Wszyscy sie swietnie bawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Cze..;) Kropcia Ty tez w domciu?;) Nie badz taka smutna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Wlasciwie to jaki jest powod ze Masz taka minke?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Dzień dobry;) Kropciu Tak dzisiaj można nazwać mnie leniszkiem:D spałam dłłłłgo. Niznudzony Życie jest cudowne, świat ciągle mnie zachwyca barwami, kształtami..... może czas cóś skrobnąć;) Buziak za pozytywne podejście do życia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Bianko..., świat może zachwycić i kształtami i barwami...Ponad dwadzieścia godzin zachwycałem się pięknymi kształtami, poznawałem je wszystkimi zmysłami, całym sobą.;) I podtrzymuję, że świat został pięknie i harmonijnie zbudowany, co zresztą zauważyłem poznając ledwie jedną jego cząstkę, co prawdą cząstkę z korony stworzenia, ale tą piękniejszą połowę korony.;) Doszedłem do wniosku, że niekoniecznie trzeba cały od razu cały świat ogarniać, by poznać jego koloryt...., wystarczy mniejsze jego fragmenty zbadać, ale dokładnie. Kolorów może mniej miałem okazję zauważyć, jako że moje odkrywcze zapędy głównie w półmroku, a raczej przy przyćmionym świetle sie odbywały. Moja wyobraźnia podpowiadała mi jednak obrazy w kolorach tak żywych, tak wyrazistych, że chwilami odpływałem, prawie żeee... w niebyt doznań ,..i dobrze, bo jak juz odkrywać, to dogłębnie, by w pełni świata poznać.;) ))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🖐️ Ale miałam dzień ;) Wczoraj z łobuzem chodziliśmy po sklepach od 13 do 19, bo on nie mógł się zdecydować, który sweter, a może dwa, a może koszulę, ale którą, a może dwie... Bla bla bla 💤 ;) Jednak nie zmienia to faktu, że było bardzo miło i wieczorem też. Niestety, byłam zmuszona zostać na noc (to było przyjemne, ale obowiązki :O), więc jestem w domu dopiero od jakiś 2 godzin. W dodatku byłam dzisiaj u przemiłej pani, która chce mnie zatrudnić jako nianię :) Ma niesamowity dom, aż jej musiałam to powiedzieć, ale niestety nie było dziewczynek i ich jeszcze nie poznałam. Chociaż o tym czy dostałam tę pracę i tak dowiem się dopiero w poniedziałek. Póki co, wracam do nauki znowu 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Fajnie, ja bym taką ładną nianię zatrudnił natychmiast i bez zastanowienia! Nie mam małych dziewczynek, niestety,..ale ja bym osobiście chętnie z takiej opieki skorzystał!!??;))) A co do łobuza, to musi byc z niego wyjątkowo wytrwały facet.:) Ja po godzinie łażenia po sklepach nadaję się na rehabilitację, a może i na intensywną opiekę nawet, i to niezależnie czy zakupy są robione dla mnie czy dla mojej dziuni!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianko...................
👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Witam Wszystkich Samotnych;) O..... buziak i seduzko;) Dziekuje😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Nieznudzony Jak dla Ciebie, KTOS napisal bianko i oddal mi swoje serce i buziaka;) To chyba jednak dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznudzony.....
❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Moze jakies nieszczesne serducho, slonka nie widze;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×