Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość dla Nieznudzonego
ja tam wolę placuszki Nieznudzonego...z dżemem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.09.2010] 16:17 dla Nieznudzonego ja tam wolę placuszki Nieznudzonego...z dżemem Pomarańczko,...ujęłaś mnie wiarą w moje umiejętności kulinarne,.. i nie tylko - dziękuję😘.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Nieznudzony Tak polecasz te placuszki;) narobiles mi smaczku, moze jutro zrobie;) W Gd, deszcz .... jesienna pogoda i jakos smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binko:) Lubię placki, i w ogóle ziemniaki pod wszelkimi postaciami. Ale klusek, ruskich pierogów itp, to mi się nie chce robić,co najwyżej gotowe kupuję. Z takich większych przetworów ziemniaczanych to jedynie te placki.:) Ale co zauwazyłem, to większość moich znajomych lubi to danie, a niektórzy nawet bardzo. No i dodatki do nichnajróżniejsze stosują - od śmietany z cukrem, poprzez dżemy i powidła, do sosu grzybowego, który to sos nasz Koliberek dziś polecał, i o którym piersze słyszę, żeby do placków stosowac. Muszę to wypróbowac przy najbliższej plackowej zachciance.:). U nas, w południowej Wielkopolsce też deszczyk, i nie było by to tragedią, bo lubię deszcz, ale do tego jest zimno - ledwie dziesięć stopni, więc w sumie niemiło. Wczoraj od rana było znośnie ciepło i bez deszczu, więc póki rosa jeszcze się trzymała, połaziłem sobie boso po mokrej trawie - pycha!:) I to nie dlatego, że butów oszczędzałem, nie, możesz mi wierzyć.:) Buziak Binko:*..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Dobranoc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....buziak za te bose stopki
😘tez to lubie;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
😘;) Nieznudzony za to ze tak wcześnie wstajesz, tylko zdrdz mi tajemnice, dlaczego w nocy nie śpisz;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....teraz będę się włóczył po obejściu, a może nad zalew pójdę, i będę podziwiał pięknie wschodzące słońce, ptaki...piżmaki:) ... a później znowu popracusiuję...., kto wie może do wieczora, a możwe dłużej, ...a może nie!?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Dziękje za kwiate i odpowiedz;) a buzi nie dostałam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Nieznudzony To bieganie po trawia bosymi stópkami też lubie wiosna, lamtem;) ale Ty Masz ode mnie za to w ucho tylko wybierz które!?:P;) A jaki jest powod, to bardzo dorze Wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...?:) ... to uspokaja i pozwala bezbożne mysli odpędzić - wszak nie można ciągle ich mieć!!!;))))) A w ucho??? Może za bieganie, może za co inne..., nie bardzo wiem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Hmmmm....jak Ty nie wiesz za co,to ja tez nic nie wiem:P A czesto Masz te bezbozne mysli;) Dziekuje za jedno buzi.....czekam na drugie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, z tego wynika, że za bieganie po trawie!:) ----->"....ale Ty Masz ode mnie> za to <w ucho tylko wyb....." Domyślam się za co w ucho, ale z treści Twojego posta wynikało, że za bieganie bo trawie, więc zwątpiłem w moje domysły...:P A bezbożne, cóż... często,.... i wcale sie tego nie wstydzę.;) Gdybym już ich nie miewał, wtedy by należało ubolewać i wstydzić się, i absolutnie światu tego nie głosić!:P A teraz zmykam🖐️😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
----->"....ale Ty Masz ode mnie> za to <w ucho tylko wyb....." Tak dokładnie za to :D myśli Tobie odebrać nie moge:D ale w ucho dać to bardzo chetnie.....i też nie moge....problem.:P;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Cze..Kaliberek;) Wyspana?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Kaliberek JA....? zawsze pisze że grzeszna jestem:D U mnie za oknem słoneczko;) Moze będzie miły dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×