Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Brak koncepcji albo taka, żeby pokazać, że niektórzy coś robią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to bylo forum dla biegajacych i/lub ogolnie sportowe, to bym nei pytala, a tak to jest to zastanawiajace;) zmykam tymczasem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mzoe lepsza bylaby fota jak naprawde biegniesz a to jak pozowanie wyglada;) albo napisac wystarczylu : lubie biegac:) ok nei czepiam sie:P do poznej🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Fajnie,.......zdjątko jest faaajne!:)))) Nooo, może bym niektóre zupełnie niepotrzebne elementy stroju skorygował:P..., ale tak też może być.;) Masz świetne, by nie rzec cudownie, zgrabne nogi!!! I jaki stary jestem, tak z zachwytem Ci to otwarcie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie ale Ty to musisz być n
iedowartościowaną dziewczyną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie ale Ty to musisz być n
bo fajnie szuka ich na siłę na forum, to żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo,..sam/a jesteś żalosny/na.:) Fajnie wkleja zdjęcia na nasza prośbę i jest OK. Jak Ci się nie widzi, nie musisz tutaj przychodzić, jasne!!!??:) Zresztą, nikt nie oczekuje Twoich ocen wynikających zapewne z zadrości,.... bo z czego by innego?:PP Jak to k*ź*a, zawistnych ludzi nie brakuje, bo zawsze taki się znajdzie, co stara się bezinteresownie dokuczyć drugiemu, smutne to właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony-> nie przejmuj się pomarańczą sam ma jakies kompleksy:) Każdy coś ma , ale nie gada glupot o kimś co nie zna Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) Koliberku, nie wytrzymałem bo nic więcej mnie nie brzydzi, niz czyjaś zawiśc i złosliwość. Akurat tacy nadawali by się jako tło (jako papier toaletowy) dla tego złosliwego kurdupla z wielkiej polityki!:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie ale Ty to musisz być n
Fajnie będzie podjarana tymi komplementami napaleńca Nieznudzonego:) widzę, że nie ma tu miejsca na obiektywizm, który jest mylony z zawiścią:o praca czeka :classic_cool: żegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie skonczylam szorowac poidlogi w kuchni i przedpokoju ale kurcze zapomnialam strzelic se fote😭 teraz bedzie ze nic ni8e robie w mysl koncepcji Fajnie "niech inni widza, ze ktos cos robi";) Pomaranczo troche za ostro moze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Cze..;) Wszystkim.😘;) Setuś miałaś racje :D do czwartku niewytrzymałam. Co tu czytam, zawiaść zazdrość--> płaskie uczucie jak dla mnie. Fajnie🌻 nie przejmuj się, z kobietami nie wygrasz, ja zawsze lubie sprawy załatwiać z menami, zawsze jest pozytywnie;) i szybko. Co tam dzisiaj, korek na autostradzie jakiś wypadek, nom..to postałam troche, przede mną przystojniak w autku, ja ziewam on się przeciąga:D pózniej wyprzedzaliśmy się na zmiane, były uśmiechy;) a na koniec mi pomachał:D Fajne. Mam humorek, wracam do pracowni, jak niezdąże to będę zabita:D tak na śmierć;p;p Do miłego;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Binko a wystawianie fot nie ejst plaskie?;) pamietaj o postanowieniu:P ciał musze jeszcze cos zrobic pilnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Eno..Setuś.. Ja tez mam na nk fotke z nogami mam i fcb w stroju plażowym :D Chyba zgorszenia nie sieje?;) innym się podobają. Fakt, musze sie odchudzić, brzusio duży jest:D Setuś🌻popraw się;) Wpadam paluszki poćwiczyć i do pracowni zmykam.;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko, jeżeli wymiana usmiechów w trakcie jazdy wprowadzila Cię w tak doskonaly nastrój, to wyobrażam sobie ( z zachwytem) jaki to mógłby być nastrój, gdyby Wam przyszło razem np. ..... tankować albo karoserie oglądać z bliska!???;).:) A już "przegląd" to z pewnością rajskie nastroje by przyniósł!!:) )))))))) I troszkę mnie zżera, dlaczego to akurat na mnie nie trafiło, bo lubie po rajskich ogrodach sie włóczyc.:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×