Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość .....Binko....
kaliberek a dlaczego tak sadzisz? Ja nie narzekam na moje zycie:D a Ty twierdzisz ze jest *przekichane*:D skad taki pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
tylko dla Bianko! Spoko, jest cieplutko;) i nastrojowo cykaja swierszcze;D Tylko jakos smutno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie widzialam:) szkoda ze przegapilam hle w opalach:( Bianka moze Kaliberkowi chodzilo oto ze masz t tylu wielbicieli:P a moze to jeden wielbiciel jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Setus;) Popraw sie:D;) Oki pada deszcz, lubie spac przy otwartym oknie, kropelki deszczu kolysza do snu..😘;) Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Zmykam Setuś, wstaje o 5;45;) Bery nocki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good niht!!!!
🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość For tomorrow .....
😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binko mialas spac :/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binko mialas spac :/!
🖐️:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Wiem;) ale mam ...... .... i sen uciekł. A Ty tez juz spałes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p dziwo wczesnie sie dzis obudzilam!:P [jak dla mnie ofc] Bianko, widzisz, Ty tez musisz sie poprawic!:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ohhhhhh!! Świat jest piękny, kolorowy, miły, pachnący...... .:) ))) Nawet ludzie są całkiem całkiem...:) )))))))))) A już "raj", jest jest miejscem, którego nie podejmuję sie opisać,... i mógłby trwać wiecznie. I myslę, że ten tam, do góry, to nawet się umywa do ziemskich odpowiedników, bo tam obiecują pełnię doznań duchowych, a tutaj na dole, nie dość że duchowych doznań jest sporo, to i realnych jest ogrom...., kształtów, które można dotknąć, przytulić, i nie tylko..., ciepła i radości pod odstatkiem - jednym słowem...RAJ... .:) Teraz rozumiem jak bardzo skrzywdzony został Adam, gdy w zamian za raj ziemski, obiecano mu jakiś enigmatyczny niebieski,.. biedak!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koliberku:) Życie jest jakie jest, ...jest miło, dobrze, a w jednej chwili odwraca sie wszystko o sto osiemdziesiat stopni!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym Nieznudzony, dzisiaj jesr rocznica ataku WTC, ogladam teraz Film z tamtego dnia aż wierzyć sie nie chce co ludzie umieją zrobiż dla drugiego czlowieka i spoleczeństawa po to żeby było gorzej na świecie. Ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×