Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Hahaha :D Jejku naprawdę nie wiem co mam ze sobą zrobić. Chyba sobie kąpiel urządzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faaajnieeee:classic_cool: Jak bym nie była w pracy to tez bym poszła do łazienki ,maseczke bym sobie zrobiła,masażyk ...i różna takie tam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się nie chce kłaść maseczki i w ogóle tak się dzisiaj chyba będę opierdalać. Miałam iść na basen z kolegą, ale on nie może dzisiaj i mi się samej nie chce. Nic, ale to nic mi się nie chce :P :P :P Mnie wkurza, że kafe gwiazdkuje "zakochuje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszyno :D:Dja widziałam dziuba:classic_cool::D codziennie rano widze jak patrze w lustro :O:D:P po tem juz unikam luster:O:D:P fajnie!:Dweź no rusz doope i zrób sobie kawe:classic_cool: to powinno Cie troche rozruchać :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co raz więcej jest sfrustrowanych ludzi, to się zrobiło nieprzyjemnie. Trzeba wrzucić na luuuuz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyno ,ja już ten przypadek pominełam :D Ale to fakt:) Jeżeli ktos traktuje kafe na poważnie to ...:Dszkoda mi go ,po prostu :D A jeżeli traktuje to jako odskocznie od otaczajacej szarości to :)gratuluje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady, ten zapach mnie odrzuca. Od razu robi mi się niedobrze :O Zaraz się ogarnę, tylko jeszcze coś obejrzę w tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrzuca Cię zapach kawy ?:O Ja tak miałam..ale to było spowodowane czyms innym :P i nie tylko zapach kawy mnie odrzucał :O Na szczeście przeszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co to było u Ciebie, ale u mnie ciąża wykluczona :P To znaczy mam taką nadzieję :D Po prostu jakoś tak mam, bo mi się kojarzy z moją mamą, która kiedyś dzień zaczynała od kawy i papierosów, i potem jak do mnie coś mówiła, to był taki paskudny zapach i jeszcze jej fusy na zębach zostawały, bo moja mama pije taką nierozpuszczalną. Traumę mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Byście się wstydziły, Ptaszyska i Ty Fajnie!!:) Narzekacie jak stare baby!:PP To co ja mam powiedzieć, facio już w średnim wieku:))?? Nic Wam sie nie chce??.. Już bym miał lekarstwo, to, o którym ja wiem a Wy sie domyslacie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie liczę, że lekarstwo przyjmę jakoś weekend, jeśli będą sprzyjające warunki. Ale jest dopiero czwartek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Fajnie,:))) czwartek, piatek i już,.. wytrzymaszjakoś!!;) (Ja już w piatek przyjmuje pierwsza porcje lekarstwa.:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale nie wiadomo czy będzie sala :P Bo lekarz jest, ale czy łóżko dostępne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×