Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość ..Bianko..
Miałam wyskoczyć nad morze pare fot popstrykać ale miałam gości ;> ech ... jak ja to lubie były fajne chmury.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Linger nie zazdrość bardzo prosze . Do morza mam 15min;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam nie zazdrościć? Zazdroszczę, ale nie w złym tego słowa znaczeniu, więc bez obaw. Kilka lat temu pomyślałam sobie, że fajnie byłoby na stałe zamieszkać w nadmorskiej miejscowości, bo kocham morze. Nigdy nie udało mi się tego dokonać, bo los mnie pozostawił w innym miejscu, teraz myślę, że może to był błąd, że tam zostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Tak naprawde to nie lubie jak ktoś mi czegoś zazdrości bo nie ma czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
A gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie zazdroszczę Tobie Twojej sytuacji życiowej (choć nie wiem jaka ona jest), tylko tego mieszkania nad morzem, a to jest różnica. Ja nie mieszkam nad morzem, tylko nad Wisłą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Warszawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Nie narzekam na moje życie;) Każdy pracuje na swój los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda, to prawda. :) Tylko czasem siły brak by zawalczyć, podjąć ryzyko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
....i ponosi konsekwencje.... To było do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, dziewczyny,...jaki piękny byłby bez Was świat! Ale cóż byśmy sami w nim zdziałali,..wojny szybko by się znudziły, zresztą, często nie było by o co walczyć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko, każdy ponosi konsekwencje swoich decyzji, każdy. Więc nie czuj się w tej kwestii wyróżniona. Zawsze mamy wrażenie, że coś mogliśmy zmienić... N, co tam mnie te Wasze walki nie dotyczą, zresztą o mnie nie walczył nikt, hahaha. :D Równie dobrze może mnie nie być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale stylistycznie napisałam w tym ostatnim zdaniu poprzedniego posta. :P Sama jestem pod wrażeniem, że schodzę na psy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Linger JESTES BARDZO WAZNA OSOBA!!!! ZAPAMIETAJ TO NA CALE SWOJE ZYCIE!!!! OK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L, uparcie lansujesz własny niedowartościowany przez samą siebie, wizerunek. Może masz podstawy by tak się widzieć, a może tylko Ci się zdaje!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Nie sztyka jest niszczenie, sztyka jest tworzenie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
bosz jak ja piszem :D:D chodziło wyraz sztuka :D nom tom fajnam :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam,... jak sama L tak powie, że "jestem jaka jestem, ale taka jestem i taką siebie akceptuję", to to stwierdzenie będzie miało moc. A inni moga sobie gadać, mogą przekonywać... i "nic to..." jak juz ktos powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L, sorrki..., nic mi do Twojego wnętrza,..ale jakoś tak mi się napisało, ......skoro sama się nie doceniasz!?.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
nieznudzony ale ja sama widze że Linger to wartościowa Dziewczyna i niepotrzebnie Sobie dokłada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Dziwny Jesteś, wyobraz sobie że zadałam sobie trudu i pzeczytałam cały topik i widze że to Mądra DZIEWCZYNA. Ciebie tez znam z wypowiedzi na topiku i wlaściwie nic o Tobie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Wiem że kochasz deszcz i jesień..... Ja kocham dużo rzeczy świat jest cudowny..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, na podstawie wypowiedzi w jednym topiku...???? Hmmm..? Ja tego nie potrafię, niestety. Na podstawie wypowiedzi, sposobu formułowania myśli, bogactwa słownictwa, znajomości zasad ortografii, jak równiez interpunkcji, potrafie z grubsza okreslic czyjeś wykształcenie, a raczej kierunek wykształcenia.. Bo zrozumiałe, że wyksztacenie politechniczne będzie trochę odstawało od humanistycznego, i często da się zauwazyć fachowca polonistę, po sposobie jego wypowiedzi . Ale to tylko też z grubsza, bo humanista mniej oczytany, zaniedbany intelektualnie, tez mało błyszczy i jego zakawalifokowanie do właściwej kategorii sprawia nie lada trudność. Ja moge powiedzieć, że moja nieudolna polszczyzna wynika li tylko z faktu związanego z wykształceniem wyłącznie politechnicznym, już od szkoły średniej począwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
No tak i Wszyscy sie pogniewali :D ech... ludzie kto Was zrozumie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
nieznudzony Właściwie to ja tu ludzi nie oceniam. Po co każdy pisze tyle ile chce. Ile można napisać na kafe i Wiesz ja troche inaczej do tego wszystkiego podchodze ;) Setuś wie jak;) Przestań sie przejmować wpisami na topach moja rada:D a to pp oznacza że---> spie poprzekatnej bo śpie SAMA:D i tu dobrze sie bawie:D nie faktem że śpie sama ale że ktoś jest duży i śpi inaczej:D ja nie jaestem duża ale tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie macie lepszych tematów, jak pisanie na temat mojej wątpliwej wartości? :o Ciekawe jakie wykształcenie przypisał mi N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×