Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

wlasnie ogladam jerry'ego springera

Polecane posty

no naszego rodzynka pytam:) to faktycznie mlody jestes,choc ja w twoim wieku to juz bylam ustatkowana:) Szalej poki mozesz,Klempa ci tu dobrych rad udziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, przy Was czuję, że jednak czas mnie posunął. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamanthaJones - nie zrozumialas zartu, w sumie moja wina bo powinienem napisac Czas z duzej litery - nazwa wlasna dla tego "typa" o ktorym pisalem :) My bad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosssssss - sry, juz nic nie pisze, po prostu musialem skorzystac z okazji do zaprezentowania zenujacego zartu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie mam 28 lat prawie, czyli nie tak źle. Ale czasem czuję się jak stara, przeorana życiem baba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejku,ja zajarzylam od razu:) Sosssssss - czyli jak sie za cos bierzesz to doprowadzasz sprawy do konca?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, ale nie z takim tragicznym brzuchem po ciąży. :D Skóry mam tyle, że starczyłoby jeszcze na pokrowiec na motor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ten CZAS wszystkich nas posunie...No,tez slyszalam ze kobieta ok.30 to jest normalnie jak rozkwitajacy kwiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkocu kazdy chce zaliczyc mature :classic_cool: Dobra, juz powaznie nic nie pisze bo wyjde na perwerta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejku. :) No dobra, żartowałam, nie jest tak źle. :D Z brzucha pokrowca na motor nie zrobię, co najwyżej saszetkę na drobne. :) I muszę przyznać, że jeszcze się za mną oglądają, czyli chyba nie jest tak tragicznie. Przynajmniej człowiek se może podwyższyć współczynnik własnej zajebistości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejku,fajnie dwuznacznie to zabrzmialo - zaliczyc mature:) Pisz,pisz,jest juz po polnocy,dzieci spia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba kazda laska lubi sobie mowic jaka to ona zajebista hehe moj tata powiedzial kiedys sokladnie tak "jestes pierdolonym narcyzem' hehe u mnie samouwielbienie jest na porzadku dziennym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, trza się szanować i lubić. :D Bo wtedy inni też nas lubią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×