Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam fotogfrafa na ślub

Szukam fotografa na ślub KIELCE I OKOLICE płacę do 8 tysi

Polecane posty

Gość Matrixx23
Masz racje "5454" To niesamowity gość, spełnił moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu foto-maxa
Fakt gość jest niesamowity bo nie być dzisiaj zarejestrowanym i nie figurować CENTRALNEJ EWIDENCJI I INFORMACJI O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ to pomijając fakt że to totalna głupota to i spora odwaga. Nie bać się domiaru to wierzcie mi ze jest to odwaga. Tak samo muszą być odważne młode pary decydujące się na takiego usługodawcę. Co do zdjęć to myślę że wielu amatorów jest w stanie zrobić lepsze i ciekawsze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrbluszczz
Zapraszamy do nas.Nie bierzemy 8 tys ale pracujemy solidnie .Proponujemy teledyski ślubne,rejestracje foto i video w rozsądnych cenach.Dopasujemy się z pakietem do klienta.Jesteśmy z Katowic ,więc nie ukrywam że koszt dojazdu jednak doliczmy jeżeli wyjeżdżamy do innego województwa ,Zapraszamy http://www.weselanaslasku.pl/ oraz na FB http://www.facebook.com/WeselaNaSlasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grantt
Ja idę! Za osiem koła zrobię Ci nawet minetę odbytu i mężowi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fun Fan
My zdecydujemy się i na fotografa i na kamerzystę. Film chcemy krótki (30 min) i dynamiczny. Najważniejsze momenty! Wszystko zrobi nam jedna firma (najprawdopodobniej ProAction z Wrocławia) dzięki czemu mamy nadzieje otrzymać jakieś upusty lub gratisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajmund Piasta
Witam serdecznie Tak czasem bywa, że człowiek siada przed ekranem monitora i szuka różnych informacji w necie. Sprawdza rynek usług, nowości etc. Czasem trafia również na informacje o sobie, jeśli świadczy jakieś usługi, coś robi lub sprzedaje. "do tematu foto-maxa" mogę się odnieść osobiście ponieważ to moja działalność. Prowadzę ją od lutego 1999 roku. Zawsze zarejestrowana, oparta na jakimś miejscu ogólnie dostępnym dla klientów. Umożliwiającym realizację spotkań i gwarancję odpowiedzialności. Przez kilka lat było to 60 metrowe studio w Skarżysku-Kam przy ul. Legionów 122D / biurowiec SSG Sp. z o.o/, później pozostała pracownia. Teraz na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach jako punkt funkcjonuje Foto-Studio o powierzchni 76 m2 z pełnym wyposażeniem, pracownią graficzną. Temat dotyczy fotografii ślubnej i do niej chcę się odnieść. Przez te kilkanaście lat wykonałem dużą ilości fotoreportaży. Spotkałem różnych ludzi, różne oczekiwania. Wykonałem różne zdjęcia. W dzisiejszym czasie, gdy fotografów jest tyle co aparatów fotograficznych - rynek jest trudny. Również dlatego, że postrzeganie się zmieniło. Dzisiaj fotograf - to już grafik, czy grafik to jeszcze fotograf? Kreujemy rzeczywistość, która nie występuje w przyrodzie. Ona jest w gniazdku elektrycznym. Zapominamy, co to za chwile, czemu fotoreportaż ślubny ma służyć. Robimy tysiące zdjęć z których tylko garstka przetrwa dla pokoleń. Mam u siebie w pracowni zdjęcia sygnowane exlibrisem fotografów pracujących w studiu, czy też zakładach fotograficznych z przełomu XIX i XX wieku. Pewnie, że wyblakły, ale są. Rozpoznawalne. Piękne. Klienci przynoszą je do reprodukcji, odnowienia. Na każdym z nich uwiecznione są osoby prawdziwe i dla kogoś bardzo ważne. To jest piękne. Zapraszam autora odpowiedzi postu do odwiedzin. Zobaczy legalne oprogramowanie, szeroko gammutowy monitor, spektrofotometr, drukarki UltraChromeK3, umożliwiające wysokojakościowe wydruki, papiery Ilforda, studyjne oświetlenie bez chińskich nazw, światłomierz, tła, warsztat oprawy zdjęć. Fakt. Aparat muszę dokupić. Nabędę go z własnych środków. Dotacje unijne nie wspierają tak łatwo starych działalności. ...a jak zamówi sobie fotkę do paszportu to otrzyma paragon ;-) Firmę łatwo zlokalizować po mapach Google a oficjalnie po REGON 291029222 www.firma.gov.pl Admina proszę o poważne potraktowanie i zamieszczenie komentarza w całości. Moim celem nie była reklama, a konstruktywna odpowiedź do postu. Pozdrawiam Wszystkich Rajmund Piasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajmund Piasta
Poprawny adres e-mail to studio@foto-max.com.pl Ten widoczny przy nazwisku jako studio@tlen.pl błędnie się wygenerował. Nie za wiele mam doświadczenia z tego typu forum. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
Do Rajmund Piasta > rozumiem pewne rozgoryczenie tym, że działa Pan on tylu lat, a pewnie z każdym rokiem ma coraz mniej klientów, z uwagi na to, że teraz fotografia nie jest już "dobrem szczególnym". Z drugiej strony - czy w ogóle jest Pan w stanie krytycznie odnieść się do swoich zdjęć? Zerknąłem na Pana stronę, no i cóż... te zdjęcia są po prostu średnie, żeby nie powiedzieć słabe. Proponowałbym zamiast narzekać na to, że fotografowie tworzą teraz "grafiki komputerowe" podszkolić się nieco i pójść z duchem czasu i nie tkwić ciągle w tym co było modne 10-15 lat temu. Obecna fotografia ślubna jest po prostu inna (moim zdaniem dużo lepsza) niż wtedy, gdy Pan zaczynał swój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degustantka wina :)
Pozdrawiam Pana, Panie Rajmund! :) Krytyków zawsze znajdzie się cała masa, ale i są też pańscy zwolennicy :) Niech Pan podąża wciąż w obranym kierunku, wykonuje Pan rewelacyjne zdjęcia! :) Jestem bardzo zadowolona, że to właśnie Pana Rajmunda wybrałam na fotografa swojego wesela, ponieważ (już) mężowi było to zupełnie obojętne, więc wszystko spadło na moją głowę w kwestii załatwienia fotografa. Za namową znajomej udałam się właśnie do niego i absolutnie się nie zawiodłam! Świetna jakość zdjęć, album mi po prostu cholernie się spodobał! I gościom również. Wyrazy uznania za wykonaną pracę, za podejście do klienta i realizację pasji! Pozdrawiam, z czystym sumieniem polecam tego uczciwego człowieka, Mariola Woźniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degustantka wina :)
Zapomniałabym... Jestem bardzo wdzięczna, że przyjechał Pan do Jędrzejowa :) Raz jeszcze dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radecki
Widzę, że pan Rajmund sam sobie posty dopisuje pod innymi nickami :) Dla mnie te zdjęcia też są słabe, po prostu kiczowate i przaśne. No ale jeśli ktoś zatrzymał się w rozwoju fotograficznym w latach 90. to o czym tu dyskutować. Jak ktoś chce zobaczyć jak powinna wyglądać dobra fotografia ślubna, to zapraszam np. pod te adresy: www.jeffascough.com www.bartoszjastal.com A potem sobie to porównajcie z pstrykami pana Rajmunda i jemu podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Sztampa-Niefortunowicz
ale ten pierwszy tej jeff jakistam to niby że co dobry? nie rozmieszaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eukhaliptus
"ale ten pierwszy tej jeff jakistam to niby że co dobry? nie rozmieszaj mnie" Ośmieszasz się ignorancie. Jeff Ascough to absolutny światowy top jeśli chodzi o fotografię ślubną. No ale co mogą o takiej fotografii wiedzieć nasze polskie przaśne pary młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Sztampa-Niefortunowicz
Co polskie przaśne pary młode myślą to ja nie wiem, ja wiem co ja myślę i co widzę, a widzę, że większość dobrych polskich fotografów ślubnych łyka Jeffa bez popitki, a ty żeś gdzieś wyłapał jego nazwisko i szpanujesz nim jak małpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziontek
Witam, zapraszam na zdjęcia www.wziontek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.nie.moge
Daj panie spokój z takimi zdjęciami. Fotograf z jednym ślubem na koncie i z "photography" w tytule strony. W dodatku nie figuruje w bazie przedsiębiorców na firma.gov.pl, czyli działanie na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degustantka wina :)
Kompletnie nie rozumiem oburzenia i tekstów jakoby ktoś podszywał się pod mój nick... Zastrzegam sobie, moja opinia jest moją opinią... Równie dobrze każdy z Was może reprezentować konkurencję, bez urazy. Proszę nie przypisywać mi innej osoby niż tej, którą jestem. Z Panem Rajmundem mam tyle wspólnego, że fotografował na mojej uroczystości weselnej, nic poza tym. Tak więc wypraszam sobie i proszę przestać zarzucać mi nieprawdę, nie prowokujcie! Pozdrawiam raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanay fotograf1
za 8 tys. to wykonam dodatkowo full masaż pani młodej i panu młodemu i spełnię wiekszość ich fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Polecam usługi Rajmunda Piasta. Sama miałam możliwość się przekonać, co do jakości zdjęć oraz co sobą reprezentuje. Świetny fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jakości zdjęć to polemizowałbym. No ale dla mało wymagających klientów typu pani Danusia, albo pani Celinka może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffuss
raczej pan Rajmund który chętnie pisze sam o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Nie rozumiem w czym rzecz? Wypraszam sobie, bowiem należę do wymagających osób. Cenię sobie wysoką jakość, a nie amatorszczyznę. Tak w ogóle to przepraszam bardzo, korzystali Panowie z usług Pana Rajmunda? Czy może tak po prostu zaprzeczacie dobrym opiniom, bo nie macie zajęć? A może to tak boli konkurencję? Proszę, odpowiedzcie na powyższe pytania. Tymczasem napiszę to po raz kolejny - moim zdaniem ten fotograf zasługuje na uznanie i zdania nie zmienię. Dlaczego? Dlatego, że widziałam na własne oczy jego możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
"widziałam na własne oczy jego możliwości" x He he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AB-FOTO
Witam! Fotografuje w Kielcach. Moje portfolio na : www.ab-foto.pl Kontakt w sprawie cennika i innych informacji poprzez maila : ab.foto@op.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypuł
Fotografujesz w Kielcach legalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim slubie mialam swietna pania fotograf Izabele Kozubek. To jej adres mailowy izabela.kozubek@gmail.com Robila nam zdjecia w plenerze, w kosciele i na przyjeciu az do podania tortu bo u nas wesela nie bylo. Zdjecia wyszly rewelacyjne, polecam ja w ciemno a i nie jest taka droga, my dalismy 900 zl plus do tego wypasny album w pieknej oprawie za 150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alestraganmacie przekupy
"widziałam na własne oczy jego możliwości" BUAHAAHAHAHAHAHAHHA To ja już nie mam więcej pytań. JAKA ŻENADA, KRYPTOREKLAMA AHAH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehehehealejazda
"widziałam na własne oczy jego możliwości" I co duże te możliwości czy raczej mikrusek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×