Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tu to tam?

-------------starania na MAJ 2011-------------

Polecane posty

Gość loza100
wiesz co o pierwsze dziecko staraliśmy się i udało się za pierwszym razem , mam też takom nadzieje ze będzie podobnie z drugim , mam syna w wieku 2,5 roku , watpliwosc troche mam bo zaczynamy się budowac i pieniędzy nam będzie trzeba ale dziecko już duże i trzeba mu rodzenstwo może jakoś się poskłada kiedy zaczynasz starania? bo my pewnie od następnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loza100
mój 2,5 roczny syn mówi ze chce dzidzie i że mu bocian przyniesie więc nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loza100
za duża rużnica to też nie dla mnie tyle że ma się kto opiekowac rodzeństwem ,znajomi mówią że nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfgvf vsdf
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolcie ze sie przylacze. na marzec mi sie nie udalo, na kwiecien tez nie moze na maj sie uda mam nadzieje:)dzisiaj 8 dzien cyklu , nie prowadze zadnych obserwacji itp. bo o bez sensu. mam ju 2 chlopcow:) moze uda sie tym razem dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się przyłączę ;) mi się nie udało ani na styczeń, luty, marzec, ani na kwiecień.. dziś jest 1dc, cyklu z clostilbegytem - więc będzie to już cykl wspomagany farmakologicznie (Nie licząc wiesiołka, castagnusa , które w niczym mi nie pomogły...) szczerze liczę że w końcu się uda ;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia, Navi- witajcie, mam nadzieje, ze uda nam sie, maj to najpiekniejszy miesiac :) u mnie 9 dc, jutro chyba jednak kupie te testy owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tabelka bedzie chyba nam latwiej :) NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN to tu.............21.07.............34..............zobaczymy......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) te testy sa do d... sama zrobilm ze 30 w ostatnim cyklu NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN to tu.............21.07.............34..............zobaczymy.. ....1 elcia1984.......23.07.............30.............22.08...............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączę. Wprawdzie wpisałam się również na kwiecień ale z różnych kalkulatorów wynika że termin byłby na 30 kwietnia lub początek maja. Więc wolę być 1 majówką niż ostatnią kwietniówką. Poprzednią ciążę przenosiłam 6 dni ;) NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN to tu.............21.07.............34..............zobaczymy.. ....1 elcia1984.......23.07.............30.............22.08... ............5 palusia81........25.07.............25-28..........zobaczymy........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja mam w domu 3-letnią córcię. dopiszę się do tabelki: NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN to tu.............21.07.............34..............zobaczymy.. ....1 elcia1984.......23.07.............30.............22.08... ............5 palusia81........25.07.............25-28..........zobaczy my........1 Navi..............29.07..............26-28..........24.08..............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare kolezanki z kwiernia :) ja tez sie dopisze. Co prawda jeszcze ciagle czekam na wyniki, pojutrze bede testowac bo jestem na luteinie i musze wiedziec czy ja ciagle brac czy nie. W kazdym badz razie dopisuje sie do tabeleczki. NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN anitia............09.07.............28...............04.08...............7 to tu.............21.07.............34..............zobaczymy.........1 elcia1984.......23.07.............30.............22.08... ..............5 palusia81........25.07.............25-28..........zobaczy my........1 Navi..............29.07..............26-28..........24.08 ..............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki co tu tak cicho jak tam stranka? U mnie 13 dc, przytulanka zaczynamy od jutra wczesnie rano co 2 dni:) zeby akurat wycelowac w owulacje:) moze cos uda sie "zmajstrowac" </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobilam test - wyszedl pozytywny, w nocy dostalam okresu, bardzo bardzo bolesnego, juz mi sie konczy. Mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu taka cisza ?? Na kwietniówkach co rusz któraś zaskakuje U mnie ból podbrzusza dziś kłucia w cycochach senność i inne urojenia. Mam zamiar zatestować w niedzielę będzie przed terminem @ zobaczymy. jakby co to będę 1-majówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) chciałabym sie przyłączyć starania rozpoczeliśmy juz wczoraj :P jeśli wszystko dobrze pójdzie to termin bedzie na maj :) też celujemy na dziewczynke ale co wyjdzie to zobaczymy :) mam juz córeczke ma niecałe dwa latka wiec przydala by sie siostrzyczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN anitia............09.07.............28.............04.0 8...............7 to tu.............21.07.............34............zobaczymy.. .......1 elcia1984.......23.07.............30.............22.08................5 palusia81........25.07............25-28.........zobaczy my.........1 Navi..............29.07............26-28..........24.08 ...............5 happymama.....31.07............28.............ok 27.08.............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam swoje dane. NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN anitia.............05.07.............28.............02.09...............8 to tu.............21.07.............34............zobaczymy.. .......1 elcia1984.......23.07.............30.............22.08... .............5 palusia81........25.07............25-28.........zobaczy my.........1 Navi..............29.07............26-28..........24.08 ...............5 happymama.....31.07............28.............ok 27.08.............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toja czekam na wyniki pracy :) jak ten czas wolno płynie jak się na coś czeka byle do niedzieli;)) Jak tam dziewczyny wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej palusia no i jak tam u ciebie? U mnie dzis owulka, dwie mocne grube krechy i aby tylko maz z pracy wrocil i do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny to i ja się do was dolącze. fakt staramy sie z meżem juz kila miesicy. ostatnio byłam u gin i nietstey cykle bezowulacyjne. dostalam duphaston na wywołanie @ i nadal jej niema. a minął juz tydzień od ostatniej tabletki. jak długo mam jeszcze czekać. dopiero jak dostane @ mam przepisan badania hormonalne i tabletki CLO od 3 dnia cyklu. ale jake tu dalej starac sie jak nie ma tej wredoty @ Po jakim czasie powinnam max dostać @. jakies dwa lata temu tez długo nie dostawalam @ i zapisala mi luteine wtedy w ciagu 7 dni od ostatniej tabletki dostałam @. a teraz ani widu ani slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN anitia.............05.07.............28.............02.09 ...............8 scooby84........20.07.............32...........nie tym razem.......3 to tu.............21.07.............34............zobaczymy.. .......1 elcia1984.......23.07.............30.............22.08... .............5 palusia81........25.07............25-28.........zobaczy my.........1 Navi..............29.07............26-28..........24.08 ...............5 happymama.....31.07............28.............ok 27.08.............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Powodzenia dziewczynki;) @ powinna do dziś być a nie ma testy w 21 i 26 dc negatywne. Jutro robię z rana powinien być wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×