Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzywiński

szukam dobrej kochanki [FOTO]

Polecane posty

Gość szarik i czterej pancerni
tak tylko że każdy pies jest inny widocznie sąsiadka tak na niego wpływa, może coś mu robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
tak tylko że każdy pies jest inny widocznie sąsiadka tak na niego wpływa, może coś mu robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia nie generalizuj bo twoja sasiadka miala by takie same klopoty z yorkiem lub innym "torebkowym" psem uwazam, ze pies to istota ktora ma potrzeby i jesli ktos nie umie ich zapewnic to nie powinniem ich trzymac..... niestety owczarki to psy pracujace i potrzebuja madrego pana lub pani a wtedy sa.... coz mowic mam takiego psa i bardzo dobrze wiedzialam czego powinnam oczekiwac i czego oczekuje sie ode mnie gdy kupowalam mojego psa...... i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuniaaczekoladaa o kurcze ale ujma. Naprawde wybacz mi, ze obrazilem to bezguscie na 4 lapach. Niestety, patrzac na TO gowno mam odruch wymiotny ale co poradze, skoro umiescilas TO w swojej stopce. Aha co do mojej inteligencji, buraczano kobieto, popatrz pierw na skladnie swojej wypowiedzi a pozniej dopiero wytykaj komus braki. Brak jakiejkolwiek logiki myslenia u Ciebie wywnioskowalem walsnie z tych Twoich wypocin w tym temacie. I uwierz mi, merytoryka jak i skladnia jest na poziomie dziecka z 3 klasy podstawowki, chociaz w sumie i tak wysawilbym sloneczko z chmurka. A co to jest za problem prowadzic firme i studiowac? Fakt, dla Ciebie napisanie matury jest problemem z kosmosu, ale swiat sklada sie (na szczescie!) z wielu bardziej ogarnietych ludzi od Ciebie. Pozdrawiam cieplo Ciebie i Twoje gowno na 4 lapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×