Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martagdansk26

nie znam ojca mojego dziecka....pomocy!!

Polecane posty

Gość abecdefghijklłm
zwróc sie na policję-trochę wstyd,ale trudno(ja bym sie wstydzila bardziej zrobic to co zrobilas)-policja zwróci sie do administratora portalu i byc moze uda sie namierzyc goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfd
jakie zabijanie :o aborcja powinna byc legalna do 8 roku zycia, a ty tu pieprzysz o zabijaniu jakiegos plodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeeee, dajcie dziewczynie spokój, stało się i tak ma teraz mnóstwo zmartwień, prosi Was/Nas o rady, a nie o wyzwiska i oceny... Sama najlepiej wie, że źle zrobiła... A wy oczywiście moraliści od siedmiu boleści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qsdieu
jesli nie jest za pozno to mozesz to przeciez zrobic nielegalnie. wez gazete i poszukaj ogloszen "wywolywanie okresu" albo poszukaj na forach internetowych. ktos na bank da namiary. jesli to wczesniej niz 9 tydzien to mozesz napisac do womenonwaves czy cos takiego. http://www.womenonwaves.org/set-274-pl.html tu masz link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecdefghijklłm
dokladnie. ale sadze ze to provo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani okresu ani adresu
a skad wiesz ze to on jest ojcem? on pewnie tez o to zapyta albo powie ze cie niz na itd ze jestes taka i taka badz gotowa na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawod - szpieg
Co to był za portal randkowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecdefghijklłm
ostatni swoj post pisalam w odniesieniu do słów FERRARI ENZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfd- to ty chyba pieprzysz...najlepiej się puszczać i pie...dolić jak króliki to oczywiscie mozna... ale jak ktoś mysli pizdą a nie głową i wynikają kłopoty to każdy sra po kątach i wasze śmieszne teksty typu... "co ja zrobiłam" płodem to ty jesteś a na dziecko nie zasługujesz w blizszej czy dalszej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na policje, powinni odnaleźć faceta, nie licz że będzie z Tobą wychowywal dziecko, ale ma obowiązek udzielić Ci wsparcia finansowego, a to też b. ważne w Twojej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecdefghijklłm
no i autorka uciekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawod - szpieg
A więc tak: Jesli to był portal randkowy typu interia.pl czy czat wp.pl czy cos podobnego to zapomnij. Tam sie nie trzeba rejestrowac i nikt ci goscia p jakims tam nicku podobnym do innych nie znajdzie bo nikt tego nie rejestruje. Jesli natomiast to była np fotka.pl to masz szanse namierzyc goscia własnie po IP. Nie mniej jednak moze sie okazac ze koles korzystał z Hot Spota albo z kafejki internetowej i wtedy to nie znajdą. Masz jakąs jego fotke >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degrengolada z polewą
Najlepiej dla ciebie i twojego dziecka będzie jeśli zapomnisz o tamtym facecie i juz od teraz zaczniesz godzic sie z samotnym macierzynstwem. To wcale nie oznacza końca świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja, sama sie wkopal
as, piszac o milosci po drugiej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
Dziewczyno prawda jest taka ze chlopak potraktowal cie jak jednorazowke,no i jest tego owoc,teraz ty mysl o dziecku,niechciane najbardziej kochane-mysl o tym jak mu byt zapewnic,a to ze samotna matka,panna z dzieckiem,takie mamy czasy zaden wstyd,kiedys kogos poznasz zalozycie rodzine i zapomniesz o tym co cie spotkalo a ten owoc odwdzieczy ci sie miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora z knorra
albo szybko poszukaj faceta i go wkrec ze on jest ojcem, musisz sie szybko z jakims puscic tylko nie zapomnij zapytac o nazwisko i gdzie mieszka. Najlepiej na seks umow sie u niego, oczywiscie musisz zaaranzowac wszystko tak zeby sie nie kapnał ja to jestem bystra i sprytna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego wlasnie
nie warto wiazac sie z samotnymi matkami :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plpl
Przychodzi taki dzien gdy dziecko chce poznac swojego biologicznego ojca. Jest to najtrudniejsza sprawa dla dziecka nie wiedziec. Nie dla matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawod - szpieg
to jest swietny pomysł. Wejdz np na czat.wp.pl i załoz nick: chętna_ona26 jak sie ktos podłaczy to sie umów, wypytaj, zaaranzuj tak, zeby on ci podal wszelakie dane o sobie i juz. zlapiesz jelenia na dziecko :] Zawsze to jakies wyjscie. przyajmniej alimenty bedziesz miała, bo powiesz ze za niego sie zenic nie chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydze się wami wszystkie puszczalskie a potem szukają sobie frajera który ich utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie maiał
na imię Piotr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idz na policje, bo sie tylko osmieszysz. Zeby kogos namierzac to trzeba miec do tego jakies podstawy. A zadna podstawa jest to, ze Cie brzyknal, ulotnil sie i Ty go szukasz. Lepiej zapomnij o tym kolesiu a nastepnym razem MYSL co robisz, bo pierwszej mlodosci nie jestes, a zachowalas sie jak siksa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta gdansk 26
nie, Karol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego wlasnie
kazdy normalny facet robi test na ojcostwo, wiec plan na wrobienie niewinnego faceta raczej nie przejdzie :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miał gumkę to nie obraź się, ale jest mała szansa, praktycznie zerowa, że to on jest ojcem dziecka. A sądzę, że gumkę w trakcie seksu albo chociaż przed sprawdzał. Jak jej nic nie było i pod sam koniec też nic to szukaj innego frajera któremu wkręcisz, że to on jest ojcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest prowokacja, niestety! chciałabym coś zrobić ale nie wiem gdzie pojść, kogo zapytać, nawet koleżance wstydzę się powiedzieć, i to nie była 2 tylko 3 randka....a wam nigdy sie to nie zdarzyło? przykro mi ze mnie tak oceniacie a ja brzydę się aborcją i nawet prze myśl mi to nie preszło chociaż no ja nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna policja tu nie pomoze co innego jakby to był gwałt ale sama dobrowolnie na wszystko się zgodziłaś wiec pluj sobie sama w brodę facet chciał sobie tylko użyc i to zrobił szkoda tylko ze z takim skutkiem... a ty go nie znajdziesz pomysl logicznie niczego nie znasz co mogloby sie przydac w odnalezieniu go ....zreszta to pewsnie ostatnia rzecz o ktorej chciałby sie teraz dowiedzieć...ze dzieciaka ma w drodze :P ciekawe którą jescze wydyma tak jak ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahoahagagsde
a masz jego zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×