Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martagdansk26

nie znam ojca mojego dziecka....pomocy!!

Polecane posty

Gość zimnawodazimna
Co za ludzie!dajcie spokój dziewczyna jest wystarczająco zdołowana. Nie kopie się leżącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz jestem po usg dzis zrobilam kolejne testy ciązowe....ciągle i zawsze pozytywne, nie ma nadziei na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo sie nie znam
ale moze jakis detektyw pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochająca jeść
tak kupisz ja z pewnoscia bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochająca jeść
wiesz czy kupowałaś - podejrzewam że raczej WYDAJE ci sie ze tak to mozna zrobic...teoria a praktyka to 2 sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatuszeeek:)
szukaj go kobieto !!! DZIEWCZYNY WIĘCEJ ROZUMU BO RĘCE OPADAJĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatuszeeek:)
NAGRAJ SIE MU NA POCZTE, NAPISZ SMSA JAK NIE ODBIERA- TO ODCZYTA! dziwne że telefon zmienił, konto skasował i maila... i jak mogłaś znim iść do łóżka jak nie wiesz gdzie mieszka i jak się nazywa??? co za nieodpowiedzialność... ale trzymam kciuki że bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPrawda
Przecież to prowo:) Najpierw była Karol, później Wojtek. Gościu od bzykanka czyli od 3 tyg się nie odzywa, a założycielka w 6 tyg. ciąży... Taaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie wam nie chce dokladnie czytac od pocątku to trudno....ja mam dosc problemow i podejrzenia o prowo mnie malo obchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert87887778787
idź kurwo po zasiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja je_ bie:)
musisz napisac do producenta kondomow ze musza ci alimenty teraz placic bo sprzedaja dziurawe gumki hahaha ty tylko raz sie bzykalas i ciaza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunieczka
No, jak Marta po tej przepłakanej nocy? Jakieś wnioski? postanowienia? Pisz, bo ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonjovi@o2.pl
Marta, odezwij sie. Jeśli chcesz to ja mogę być ojcem dziecka. Jestem z Warszawy, mam 34 lata, 171 cm wzrostu i ok 75 kg wagi. Skoro on nie ma odwagi, to ja dziecko wezme na siebie. Pozdrawiam. Mariusz. To mój numer 692-287-420.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co chcesz go szukac?Umówiliscie sie na seks i tyle.Przeciez wogóle go nie znasz,chcesz sie narażac na kolejne batalie o nie płacone alimenty?Dlatego własnie nie chodzi sie do łuzka z ledwo poznanym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonjovi@o2.pl Przeciez jej nie znasz jak mozesz jej odrazu proponowac ze przejmiesz rodzicielskie obowiązki,chyba jakis desperat z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalajaksiepatrzy
A ja wam powiem tak.. Mimo że temat jest stary to może komuś pomorze w podobnej sytuacji.. Nie ma co rzucać się na biedne dziewczyny w tej sytuacji. Ok zrobiły źle, ale to w końcu ich życie czy wasze? Uważam że zamiast potępiać trzeba wspomóc, raz ma nauczkę więcej tak nie zrobi. Wydaje mi się że wyładowujecie jakieś swoje prywatne frustrację. Nie lubicie takich osób to nie czytajcie i tyle. 1.Najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji jest pójście do prawnika, który pomorze ustalić fakty i podpowie co się da zrobić prawnie w tej kwestii i jakie należy poczynić kroki. 2. Można iść na policję, unikanie obowiązku alimentacyjnego jest karalne i ścigane w naszym systemie prawnym. 3. W internecie zawsze zostaje ślad naszej działalności, dobry informatyk może w takiej sytuacji pomóc. 4. Jeżeli tak jak mówisz to był profil na portalu możesz zwrócić się do moderatora o pomoc i podanie jego IP, tylko musisz prośbę jak najlepiej umiesz podeprzeć odpowiednimi argumentami, jeżeli poda IP jest z głowy - Jest program ogólno dostępny w internecie który namierzający adres podanego IP z dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglaszam sie na ochotnika do placenia alimentow .podaj nr konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Marta u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×