Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martagdansk26

nie znam ojca mojego dziecka....pomocy!!

Polecane posty

Hej Marta. Jesli to nie marna prowokacja,to przede wszystkim nie zwracaj uwagi na to, co pisza. Zadnej. Sluchaj, jak zaawansowana jest ta ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
bo to prowo ktos ma ubaw bo inni martwia sie losem innej.gratulacje autorko-pomysl swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jego maila
jak chcesz pomocy, jak nie to nie zawracaj głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jego maila
zresztą po nr gg można by dojść do info również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze tu zaraz jakieś kółko detektywistyczne powstanie...jakieś szpiegusy z was czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
Poda czy nie poda? oto jest pytanie jak to nie prowo to bez wachania poda adres meilowy,no chyba ze w desperacji skasowala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jakieś konkrety ..a nie tak pieprzysz jak bys była przytrzymana ! Ile Ty masz lat?? -podaj ..te adresy , numery ..może Ci ktos faktycznie pomoże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie licze ze ktoś go znajdzie ale moze ktoś doradzi jak sie mam zachowac, skąd wziąć sily, dzięki "zdecydowany 77 " ale ja na razie nie mam sily myslec o ustalaniu ojcostwa przez sąd czy prokuraturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jego maila
Znaczy provo kończę, bo nie mam czasu na pierdoły. Chcę się gówniarzowi pomóc i traci czas a ta se jaja kurwa robi i dobrze że cię wyzwali. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunieczka
No to masz problem. Pozew o ustalenie ojcostwa nie realny. Trzeba mieć ,,człowieka,, Idz do ginekologa i sprawdz, czy na pewno jesteś w ciąży. Wtedy pomyś, co będzie dla Ciebie najlepsze. Trochę Ci współczuję. Nie jesteś odosobniona w takich ,,działaniach,,. Tyle tylko, że nie wszystkie zachodzą w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
Podala adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, podaj im wszystkie dane tego faceta, rozni ludzie siedza na kafe, wiec mysle, ze ktos Ci moze tu pomoc na prawde. % tydzien, wiec masz jeszcze czas,by ewentualnie usunac ciaze. I to nie jest nic strasznego. Szkoda, ze jest nielegalna, to fakt. Zreszta tylko w Polsce tak podchodza do tematu aborcji. Ja jestem ZA w 100%. Moze pomysl, co bedzie jak juz urodzisz? Co powiesz rodzinie, znajomym? Dziecku? Co, jesli dziecko zachoruje i bedzie potrzebna grupa krwi ojca, czy cos w tym stylu..Oczywiscie wszystko mozna poukladac i w momencie przyjscia na swiat dziecka, wszystko sie uklada, tak czy owak, ale bedzie cie to kosztowac wiele. Przemysl sobie wszystko. To cale zycie..i juz nie tylko Twoje..Chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
i na mnie czas marta zawsze po deszczu musi zaswiecic slonko,nigdy nie trac nadzieji,bedzie dobrze jakos to sie pouklada-powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki stuprocentowa za slowo otuchy, ja nie mysle o aborcji, zresztą nie wiedzialabym gdzie się zwrocic a z kasą tez nie jest za bogato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMiiiiiiii
Pozostaje jeszcze usunięcie ciąży.. Wiem, zaraz zostane zlinczowana przez wszystkich podobno "moralnych" ludzi, którzy robią gorsze rzeczy w życiu. Do drugiego miesiąca wystarczy że weźmiesz tabletkę i dostajesz takjakby okres. wejdz na strone: http://www.womenonwaves.org/set-248-pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha333333333333
nie chce mis ie czytac od nowa wiec poweidz mi skad jestes? opisz jak ten koles wygladał dziwne ze skasował profil z tego portalu bo po co zaliczył cie i co? penwie nie ty pierwsza i nie osattnia czemu mialby usuwac profil-przeciez nei iwe ze jestes w ciazy moze zmienil nick dobrze tu radzi ktos-na kafe jest duzo osob moze go ktos zna podaj tlyko namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunieczka
stuprocentowa30 ma rację Są tabletki. Nie jestem zwolenniczką aborcji, ale... Musisz sama podjąć decyzję. Nikt inny tego za Ciebie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze wam najłatwiej jest te słowo przez gardło wycisnąć - aborcja... wy puste kobiety. autorka jak pisze nie chce usunąć ciąży! Autorko musisz jakos poradzic sobie nie ty pierwsza i nie ostatnia na pewno rodzina cie wesprze tylko daj im sobie pomóc i niczego glupiego nie rób - nie ukrywaj tego faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwileczke ale...
cytuje autorke... a z nim nie mam kontaktu od 3 tygodni, przestał się odzywać po spędzonej nocy, a piszesz ze jestes w 5 tyg ciazy no to chyba nie ten tatuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwileczke ale...
dodam ze zapodnienie tez trwa kilka dni a wiec stosunek musia byc conajmniej 6 tyg temu a piszesz ze od 3 tyg po spedzonej nocy sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy w Polsce dysponuja tabletkami, ktore mozna wziac do 3 miesiaca ciazy..Postinor, to napewno..tu, gdzie mieszkam, aborcje w tak wczesnym stadium ciazy, dokonuje sie przy pomocy pigulek wlasnie. Z tym, ze pozniej plod wydalasz sama, nikt tego nie czysci..Mam mnostwo wszelakich znajomych i opowiesc jedna to taka, ze widok plodu na podpasce lub majtkach, w dwie godziny po zazyciu pigulki , nie nalezy do najfajniejszych. Tak wiec pozostaje zabieg, pod znieczuleniem miejscowym, lyzeczkowanie macicy. Szybko, pewnie, i z gwarancja, ze bedziesz mogla rodzic w odpowiednim czasie dzieci. Taki zabieg kosztuje. Moge pomoc znalezc lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×