Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martagdansk26

nie znam ojca mojego dziecka....pomocy!!

Polecane posty

martagdansk26 chcialabym mu powiedziec o dziecku, moze byloby mi lzej a tej aborcji to nie ja pisalam, nawet nie myslę o usunieciu -------- facet który jest Tobą zainteresowany pyta: - a co z ojcem dziecka? - a wiesz... poznałam go na portalu randkowym, na kolejnej randce poszliśmy do łóżka. miałam chwilę słabości.. pytanie za 10.000zł. co pomyśli o Tobie facet? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwileczke ale...
po za tym ktory facet to przespaniu sie z jakas panienka kasuje wszyktie swoje profile czy nr gg czy maile co znajdzie nastepna, przeleci ją i znowu pokasuje i pozmienia wszystko? PROWOKACJA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMiiiiii
Bez przesady, do 2 miesiąca to jest bąbelek. Mówicie o aborcji jak o zabojstwie jak gdyby zabić co najmniej noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalrlta
Ktoś kto był kiedykolwiek w ciąży, to wie, że ginekolog liczy tygodnie ciąży dodając 2 tygodnie od momentu zapłodnienia. Czyli minęły 3 tygodnie od zapłodnienia, ale wg terminologii jest to 5 tydzien ciąży !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzmiwoda
pisalas ze na 3 randce poszliscie do lozka tak wiec byly jeszcze diwe wczesniejsze.rozmawialiscie na pewno mowil ci cos o sobie czym sie zajmuje gdzie mieszka.moze sprobuj przez NK go namierzyc (moze ma tam konto)albo pisz do osob w jego wieku z jego miasta moze znajdzie sie ktos kto go zna.przeciez wiesz jak wyglada ;).ale troche to dziwne ze po nocy spedzonej z toba wykasowal konto z portalu i maila. zycze ci powodzenia i odnalezienia tego lajdaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni pies ni wydra
"nie znam ojca mojego dziecka...." - nie jesteś pierwszą ani ostatnią. Po co masz go znać? M.Belka zna J.Lopez i co ma z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to było?
Marsz do ginekologa!!! Po tabletke 72h... Poza tym jezeli miał prezerwatywe, ktora się nie zsuneła, ani nie pękła to nie mozliwe, zebys byla z nim w ciazy. Dziewczyno, takie rzeczy sie czuje!!! I widzi! Szukaj go na innych portalach randkowych podawaj się za kogoś innego, zeby Cię nie rozpoznał. Istnieje mozliwosc, ze to dziecko jest kogoś innego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza sie.
Moja kolezanka pisala kiedys z chlopakiem z Londynu. Kiedys napisal, ze musi wyskoczyc do sklepu po baterie i bylo po wszystkim. Nigdy sie wiecej nie odezwal, zawiesil konto na portalu randkowym, mial wylaczony tel, nie odbieral maili. Miedzy nimi nic nie bylo, oni nawet sie nie spotkali w realu, wiec chyba ukrywal sie przed jakas inna panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni pies ni wydra
"zycze ci powodzenia i odnalezienia tego lajdaka" - na czym ma polegać to POWODZENIE po zidentyfikowaniu gościa, któremu kiedyś dała dupy. "myslalam, ze mnie kochal" - może on myślał, że pokocha ciebie. Ale rozczarował się. Już na drugim spotkaniu rozłożyłaś nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzmiwoda
chocby i w zidentyfikowaniu tego goscia i odnalezienia bo jesli okazalby sie ojcem moze podac go o alimenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni pies ni wydra
"Szukaj go na innych portalach randkowych podawaj się za kogoś innego, zeby Cię nie rozpoznał" - dlaczego miałby rozpoznać kogoś kogo nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to było?
a moze facet... przebadaj się dziewczyno!!! Tyle się slyszy o roznych psychopatach. Może jest czymś zarażony i ogłasza się na różnych portalach, zeby w nienawiści zarażać dalej. Może specjalnie miał ze sobą dziurawą prezerwatywe? Zrób badania serologiczne!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni pies ni wydra
"jesli okazalby sie ojcem moze podac go o alimenta" - podawać to sobie może. Czy to rozwiąże jej problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwileczke ale...
i autorka uciekla albo sie zastanawia co by tu jeszcze wymyslec i jak sie wytłumaczyc z tych podejrzen o prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze umow sie z jakims innym facetem, takim, ktory szuka panny z dzieckiem albo takim, ktory chce dzieci, albo wrob jakiegos, na tej samej zasadzie. Swoja droga to niebywale ile dzieci nie ma ojcow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwileczke ale...
no najlepiej -idz do lozka z innym i wmow mu ze to jego dziecka co drugi tatus wychowuje nie swoje nie wiedzac o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzmiwoda
wiadomo ze problemu nie rozwiaze ale ona sama sobie tego dziecka nie zrobila tak wiec i tatus powinien pomoc w wychowaniu dziecka w sposob materialny. ej ale patrzyliscie co to za stronka to gumtree ?? to zaden portal randkowy to sa darmowe ogloszenia.to jest prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to było?
"Szukaj go na innych portalach randkowych podawaj się za kogoś innego, zeby Cię nie rozpoznał" - dlaczego miałby rozpoznać kogoś kogo nie zna?" Chodzi mi o to, zeby zalozyła sobie jakieś inne konto na portalu. A nóż- widelec, on się do niej odezwie. Nie będzie przecież wiedział, że to ona. Niech sobie doda nie swoje zdjęcia, inny opis i szuka owego wojtka... Bo teraz ewidentnie facet nie chce mieć z nią żadnego kontaktu. przeleciał (kto wie czy nie zaraził niczym celowo). Więc pozostaje szukać.... i szukać! Stuprocentowa30 - w takiej sytuacji, ja również jestem za aborcją. Myślisz,że ten topic to prowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prowo? Trudno powiedziec, moglo zdarzyc sie. Nie rozumiem skad ta chec " zatrzymania" dziecka w takim przypadku? Poza tym jak wytlumaczy to wszystkim, a bedzie musiala. Zyc w klamstwie? Bo z wyrzutami sumienia po aborcji, to raczej nie sadze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzmiwoda
z choinki hahah wiesz akurat nie buszuje po portalach randkowych bo mnie to nie interesuje ale rzeczywiscie masz racje weszlam na ta str i jest tam jakis portal randkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadanie wszelakiej wiedzy, jak w tym przypadku strony, jaka jest gumtree, nie oznacza buszowania po portalach randkowych. Ale widze, ze swoja miarka mierzysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwileczke ale...
no a autorka gdzie?? niech sie jeszcze wypowie ja mysle ze gdyby naprawde hciala go odnalesc to podaa by wszytkie namiary, jak on wyglada jakie to bylo zdjecie , moze innym tez je posyla-jakis szczegól przeciez o czym gadali na tych randkach moze mial cos charakterystycznego -sposob mowienia , cos w tym rodzaju na nk niech wpisze imie wiek miasto-moze go znajdzie choc ja i tak sie upieram ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzmiwoda
no widzisz widocznie nie jestem tak obcykana jak ty stuprocentowa30 bo akurat tej str nie znam :) ale zmieniajac temat rzeczywiscie autorke wywialo i tez uwazam ze jesli jest prawda to co pisala to powinna opisac tego goscia moze naprawde znalazlby sie ktos kto go zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech wstawi fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nie martw sie
to wczesna ciaza 'cos' sie zrobic zawsze da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
dominiku , nie podoba mi się to, co piszesz, jakaś frustracja wielka przez Ciebie przemawia . Tylko słabi ludzie kopią leżacego. Przemyśl swoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×