Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oj.oj.oj123.oj

obudzic się z penisem w ustach

Polecane posty

Gość gość
Ty p*****lnięty facecie jak możesz poniżać tak kobietę ja na jej miejscu dałabym ci bombę w mordę ty idioto wszyscy faceci jesteście męskimi szmatami myślącymi jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... A mnie się podoba.Lubię urozmaicenia i faceta mam z fantazją.Podszepnę coś, na pewno zadziała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja często się budzi,jest zła ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie sie budzić z penisem w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak budziłem moją żonę i ona to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdsmsuczka

Ja prawie codziennie rano gdy mi staje z pełnym pęcherzem i harce w cipce a potem dostaje ...a do dzioba do wypolerowania i z nim odsypia ostatnie minuty przed wstaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mojej wsadziłem do buzi jak spala to powiedziała imię kolesia i jeszcze ze tesnila za jego kuta,,, później powiedziała że mazy o tym jak z innym facetem ja mam i że ostatnio prawie ja kolega by wal,,, ale to tylko się skończyło że zdjęła mu spodnie i złapała jego fiu,,, i że żałuję że przerwała i pytam czy zrobiła by to teraz w domu w kuchni albo łazience a ona ze nie wie chyba że chcem patrzeć na nią albo słuchać jak jęczy tydzień później w łazience oparta o wannę mu dała ja udawałem ze śpię zrobiła mu to ustami i strzepala mu do końca na piersi później mi to opowiedziała a ja ze widziałem to i pozwoliłem żeby się zajęła innym podziękowała i zaczęła się kochać ze mną było mega bosko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamil32 napisał:

Jak mojej wsadziłem do buzi jak spala to powiedziała imię kolesia i jeszcze ze tesnila za jego kuta,,, później powiedziała że mazy o tym jak z innym facetem ja mam i że ostatnio prawie ja kolega by wal,,, ale to tylko się skończyło że zdjęła mu spodnie i złapała jego fiu,,, i że żałuję że przerwała i pytam czy zrobiła by to teraz w domu w kuchni albo łazience a ona ze nie wie chyba że chcem patrzeć na nią albo słuchać jak jęczy tydzień później w łazience oparta o wannę mu dała ja udawałem ze śpię zrobiła mu to ustami i strzepala mu do końca na piersi później mi to opowiedziała a ja ze widziałem to i pozwoliłem żeby się zajęła innym podziękowała i zaczęła się kochać ze mną było mega bosko 

 Mój Ty bohaterze. Dział ero wystawi Ci pomnik za życia, doceniając twoje niecodzienne dokonania w temacie najlepszy scenariusz bajek dla dorosłych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, acordeon napisał:

 Mój Ty bohaterze. Dział ero wystawi Ci pomnik za życia, doceniając twoje niecodzienne dokonania w temacie najlepszy scenariusz bajek dla dorosłych dzieci.

Nie trzeba jak byś miał okazję to sam byś się przekonał co lubimy i co robimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×