Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryhu

Prosze szczerej pomocy przy wyborze lodowki

Polecane posty

Gość kryhu

Witam troche czytalem na forum ale nie moglem znalezc satysfakcynujacej informacji jaka lodowke kupic w wiekszosci przeważaja bosh liebherr electrolux ale pisalo tez ze duzo lodowek psuje sie po parlu latach i nie ma sensu placic za firme tylko zworcic uwage na 5 letnia gwarancje ale sa specyficznie okreslone warunki tej gwarancji wiec nie wiem czy jest sens placic prawie 200zl wiecej za dodatkowe lata jak nie wiadomo czy w ogole to uwzglednia no( u których producentów jest to gwarancja z prawdziwego znaczenia, a u których jest to chwyt marketingowy ?) i kwestia dodaktowych funkcji no frost wyswietlacz itp pisalo ze lepiej jak najmniej bajerow bo nie ma co sie psuc.lepiej kupić z jednym czy dwoma agregatami i dlaczego ??? Jestem przed dokonaniem pierwszego zakupu lodowki i chce na nia przeznaczyc 1100-1400 zł ogolnie musi byc w kol. szarym/srebrnym / inox i combi i zamrazarka na dole myslalem kupic od razu wieksza taka ok 180 +/- choc na razie bede ja uzytkowal tylko z Żona .dzisiaj bylem w rożnych sklepach i co sklep to inna opinia ze bosh(ze to nie ten sam bosh co kiedys bo dzis podobno bosha produkuja w Łodzi ...??? tak slyszalem od sprzedawcy sklepu ..) i electrolux to dobre ale pralki itp w innym znow ze BEKO lub INDESIT jest super .... ogolnie w tym przedziale cenowym wpadla mi w oko INDESIT BAAN 13 X za 1099 zł 187cm x60x 65,5 cm ale nie interesowalem sie sprzetem AGD wczesniej bo nie bylo potrzeby a teraz musze zakupic wiec prosze o porady czy ta firma jest warta zaufania bo pare opinii bylo o niej ze sie popsula ze serwis do dup... ale jest tez duzo pozytywnych opinii . inna lodowka jest SAMSUNG RL34EGPS za 1299zl 177x60x64 cm z no frostem wyswietlaczem LED ogolnie dodatkowym bonusem do lodowek jest Pepsi (Indesit)i Cola (Samsung ) ale na to nie zwracam uwagi chce aby ta ludowka pochodzila w miare dlugo bez awarii wiec prosze o doradzenie jaka lodowke warto kupic (chodzi mi o firme moze jest ktos z serwisu i wie jakie sie zadko psuja ) z góry dziekuje za odp pozdrawiam ps prosze o marke i model to bede szukal w miescie bo lodowki nie chcialbym kupowac raczej w sklepie internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CT 7707
Oo, akurat mam tą lodówkę Indesitu BAAN 13, 187cm i tak dalej, wszystko się zgadza, oprócz ceny.. Ja za swoją rok temu zapłaciłam 1329 zł, właśnie wygrzebałam z segregatora rachunek, żeby sprawdzić. Jak na razie jestem z niej bardzo zadowolona, sprawuje się bez zarzutu. Przed kupnem naczytałam się komentarzy, a to że głośno chodzi, że pękają półki, ze drzwiczki się nie domykają. Nic takiego się nie zdarzyło, przynajmniej na razie. Mimo różnych komentarzy zdecydowałam się na tą lodówkę, bo miała sporą pojemność i atrakcyjną do tej pojemności cenę. No i najważniejsza dla mnie zaleta - klasa energetyczna A+, bo na to zwracam największą uwagę przy kupnie sprzętów zasilanych prądem. Muszę się pochwalić, że rachunki za prąd spadły mi o 1/3, uważam że to sporo, zwłaszcza przy ciągle zapowiadanych podwyżkach za prąd. Jak na razie, po roku użytkowania polecam, lodówka jest cicha, energooszczędna, szkoda tylko ze przepłaciłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
Mam Bosha dużą, inox, kupiłam 1,5 roku temu. Ściana z tyłu ciągle mokra-autoodmrażanie (to nie jest frost!), troszkę głośno chodzi i mówiąc prawdę, to nie wiem na jaką temperaturę ustawiać. Instrukcja nie wyjasnia tego do końca. Ustawiam na oko. jest przełącznik na chlodzenie na wszystkich pólkach lub bardziej na dolnych. Tak poza tym jest ok. Ogólnie podoba mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
A ja mam MIńsk - wiecznie żywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci polecam
gorenje. Moja ma już 9 lat i zadnych problemów z nią nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weimeranka
zdecydowanie BOSCH, ja mam dwumetrowa, srebrna, klasa A++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
ja mam elektorlux, z powłoką antybakteryjna.ma już chyba z 5 lat.Jak na razie najmniejszego problemu z nia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Wydaje mi się,że masz rację. Przy zakupie tego typu sprzętu powinno się zwracać uwagę na to czy łatwo jest dokupić do niego części. Inna sprawa,że im mniej dodatkowych programów tym lepiej, taka pralka będzie się rzadziej psuła. Na moderni.pl jest dość spory wybór , zerknij sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już gdzieś pisałam, że mam lodówkę side-by-side ( podobną do tej http://www.electro.pl/produkt-SAMSUNG_Lodowka_SAMSUNG_RS20CRHS_-47360,106.html ). To super rozwiązanie, bo zamrażalnik jest dużo większy i wygodniejszy niż w normalnych lodówkach. Poza tym design jest niecodzienny, znajomi są pozytywnie zaskoczeni widząc naszą lodówkę :) w sumie to można ją traktować jako element wystroju, a nie tylko artykuł AGD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swoja ulubioną , ojce kiedyś kupili lodówkę ARDO po dziś dzień chodzi wysoka180cm biała z 4 szafkami na zamrażanie i chudziutka 50cm. miód 15 lat chodziła bez awaryjnie, był tylko jeden problem prądu potrzebowała:D, teraz mam nową AMICA i jest to samo tyle ze Srebrną i wyobraźcie sobie też prądu ta franca chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiałabym na boscha. Możesz też poszukać czegoś od siemensa, whirlpoola albo sharpa. Na pewno bosch, czy sharp to wyższa półka cenowa, ale chyba nie warto oszczędzać. Co do lodówek side-by-side, to na pewno są ładne, ale trochę drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony pajac przytulanka
nie polecam elektroluxa i indesit może nie psują się ale mają dziwne termoleguratory raz chłodzą tak że w lodówce wszystko zamarza i jest lód a raz nie ma w ogóle zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony pajac przytulanka
stare ardo było dobre teraz ponoć nie jest już to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzamy się do remontu i chcielibyśmy taką większą lodówkę, dwuskrzydłową, z kostkarką do lodu. Czy to dobry pomysł? Poradźcie mi. Wybrałam dwie, ale nie znam się za bardzo na technicznych parametrach. Ta druga jest trochę droższa, ale może jest też lepsza, już sama nie wiem. Poniżej moje typy: http://www.electro.pl/produkt-(...)191151,106.html http://www.electro.pl/produkt-(...)191151,106.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anillka
Teraz jest bardzo duży wybór lodówek side by side. Nawet ostatnio natknęłam się na taką energooszczędną z systemem Smart Eco Door, gdzie nie trzeba za każdym razem otwierać całej lodówki, przez co zużywa mniej energii na ponowne schłodzenie. Model nazywa się Cappucino Lancaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooka
Ja mam GS7161PVGV z bocznym zamrażalnikiem w kolorze VCM-Platinium Silver i też prezentuje się pięknie. Do tego ma kostkarkę elektroniczną i System No-Frost, Bioshield, i Multi-air Flow. W sumie niczego jej nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta**
Ja mam zwykłą, prostą lodówkę kombi, model LG GC-379BV, kosztowała niecałe 1200 zł, dolny zamrażalnik, w kolorze aluminium. Jakość bardzo dobra, ale mi akurat więcej nie było potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggy
To i ja poproszę o taką pomoc. Chodzi mi o sprzęt możliwie niedrogi, ale ładnie się prezentujący, pojemny i nieawaryjny? Coś solidnego jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zawsze tak jest no przecie to wiadomo no :) www.youtube.com/watch?v=hTVVMwrJ-rk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja to bym po prostu poradził amicę bo to super lodówka, tylko sprawdz zeby byla co najmniej A+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram - amica jest naprawdę b. dobra, szczególnie w lodówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
nie kupuj Liebherra.Męczę się z nimi od prawie sześciu lat. Pierwszą lodówkę kupiłam na początku września 2008r. zachęcona przez sprzedawcę miał być to mercedes wśród lodówek a okazało się, że trabant.W czerwcu 2011 zdechła-rozszczelniony układ chłodniczy.Firma sprowadzająca to dziadostwo do Polski zaproponowała nową za pół ceny twierdząc, że takie rzeczy się nie zdarzają i miałam po prostu pecha.Pomyślałam, że za 1200zł dużej 2m nie kupię,a z działającej byłam zadowolona.Pod koniec czerwca 2011 dostarczyli mi drugą.Pod koniec sierpnia 2013r. zdechła i ta druga i co dziwne diagnoza serwisu była taka sama.Gwarancja się właśnie skończyła a mnie trafił ciężki szlag.Zadzwoniłam do importera i ulżyłam sobie informując o wyjątkowym podwójnym pec****aki mnie dopadł już drugi raz po upływie terminu gwarancji.Zachowali się bardzo przyzwoicie wymienili na nową na własny koszt.Teraz mam jeszcze teoretycznie 1,5 roku spokoju a potem kupię najtańsze beko ubezpieczę na 5 lat i wyrzucę jak się zepsuje nie dam się już więcej nabrać na żadne mercedesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest amica i to juz od 5 lat i nie ma problemów a poza tym rachunki bardzo korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradd
a do 1500 zł znajdzie się jakiś solidny model, czy trzeba się z większym wydatkiem liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, relacja jakość-cena prawdopobnie najlepiej jest zachowana w Amice i ich lodówkach. Zwłaszcza teraz przy wypuszczeniu tej serii IN co ją tak reklamują. Sprawdzaliśmy to i lodówki naprawdę robią pozytywne wrażenie nie tylko wyglądem ale i wyposażeniem. Przymierzamy się do IN FK339 - ładna, ciemna, szkło hartowane jako półki, pojemniki na warzywa czy butelki. Kusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×