Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

JAK PIĆ ŻEBY NIE MIEĆ KACA JAKIEŚ MACIE SPOSOBY

Polecane posty

Gość ZKACOVANA
największy kac to nie od alkoholu tylko od fajek palonych w trakcie picia...OMG na drugi dzień to nie ma szans na wyjście z łóżka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat aby nie zakładać nowego wątku. Czy ktoś korzystał z was z Alcovit Med, który nie jest suplementem diety tylko wyrobem medycznym, a przy okazji na bazie krzemionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odświeżam temat aby nie zakładać nowego wątku. Czy ktoś korzystał z was z Alcovit Med, który nie jest suplementem diety tylko wyrobem medycznym, a przy okazji na bazie krzemionki? " Wszytko sie zgadza. Przy odpowiedniej wypitej dawce po zadziała i nie będziesz musiała martwić się o ból głowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wcześniej pomyśleć. Zanim pójdzie się spać proponuje wypić alcovit i nie będzie kaca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poberek
Odkryty w tym roku - chyba chodzi o skład wódek z niskiej półki, bo od kiedy pijemy na imprezach Gutt Pure Vodka, to nic złego się nie dzieje, nie mam problemów kolejnego dnia, a ilości wchodzą te same. Inna sprawa, że ta wódka jest znacznie delikatniejsza, ma inny smak i zapach. Ale czy to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospers
Moje doświadczenia pokazują, że bardzo duże znaczenie ma np. jakość alkoholu. Nie miałam żadnych problemów przy Gutt Pure. Może nie piłam też wybitnie dużo, ale dla mnie to była wystarczająca ilość. Być może chodzi o skład, metodę produkcji? Sama nie wiem, ale na pewno jakieś znaczenie to miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenia

Można spróbować ograniczać, ale wiadomo jak to się kończy na imprezach 😉 Ja myslę o tym, żeby kupić Kavę. Wiem, że jest w PL legalna od jesieni i można kupic oryginalną na kavasklep.com - jestem bardzo ciekawa efektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×