Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

do Fioletowego Dzbaneczka: Tak, wiem ;) Ale (że tak powiem;)) dobrze że jeszcze są ludzie którzy nie akceptują takich "rozrywek" :D do kolejny żalowy: niechcący oczywiście :D byłam w barze z chłopakiem i kumplem :) dobrze że to było w sali obok a nie w naszej bo po prostu bym wyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dodam jeszcze ,ze jak z kims rozmawiasz , argumentujesz , i brak Ci argumentów , to nie obrażaj innych osób , bo to jest infantylne i świadczy o złym wychowaniu" dobrze o tym wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
to czemu sie nie chwalisz :D jak twoj chlopak zareagowal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zachował? Hmm W sumie tak, jak przewidziałam :) Czyli w miarę w porządku ;) Nie gapił się, nie przykuwał do tego zbytniej uwagi, raz czy dwa zerknął ale to z czystej ciekawości ja też zerknęłam jak usłyszałam "ktoś tańczy na stole" ;) Mogło być gorzej jednak... Nieeeeee... To jest chore i nadal byłoby dla mnie powodem do zerwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że to głupota. Choc na stiptizerke bym pozwoliła, ale chyba jedynie do skąpej bielizny, bez 100% nagości. Wiadomo ze po alckoholu koledzy namawiali by do macania, całowania itd. A tego bym nie zaakceptowała. W koncu ja na panieńskim nie będę nikogo macać ani całowac, a tez mogę miec striptizera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
a to super:D bo teraz wiesz ze Cie szanuje ;) nie to zebym w niego nie wierzyl ale zastanawia mnie czy tak samo zachowalby sie gdybys tam nie siedziala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiałam ;] Czy nie skorzystałby z okazji do "popatrzenia" ;] Ale wydaje mi się, że to rozsądny chłopak :) Zna moje poglądy i wie co by było jakbym się dowiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
wiesz jak jest ;) sam wiem heheh :O inaczej jest gdy kobieta z ktora jestes siedzi obok a inaczej jak sie siedzi z samymi kumplami na dodatek wszystcy sa wstawieni i wszyscy patrza :O wtedy nie ma zmiluj-czlowiek patrzy mimo woli niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ;] I dla tego nie wierzę w coś takiego: "pójdę na kawalerski, wiem że będzie striptiz ale... NIE BĘDĘ PATRZYŁ" :D jaaasne ;P Jak jest taka "rozrywka" to nie ma mowy żeby mój partner dostał ode mnie "wolną rękę" i swobodną zgodę na pójście tam ;] Oczywiste że jak coś takiego jest, to się siłą woli na to patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria napisała:
I dla tego nie wierzę w coś takiego: "pójdę na kawalerski, wiem że będzie striptiz ale... NIE BĘDĘ PATRZYŁ" tak mówią faceci którzy nie potrafią się przyznać że chętnie oleją dziewczynę i popatrzą sobie na czyjeś cycuszki :P tchórze i kanalia dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
no niestety drogie Panie nie dajcie sie na cos takiego nabrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Stiffler
Chetnie pójde na kawalerski do kumpla na ktorym beda striptizerki i zprzyjemnoscia popatrze na nagie lub polnagie ciala striptizerek :) , juz nie moge sie doczekac :) Bedzie nas okolo 15 , z tej grupy 3 nie ma dziewczyn czy zon , a wszystkie panie wiedza ,ze bedzie sriptizerka i nie robia z tego problemu.Byc moze dlatego ,ze nie jestesmy nie wiadomo jakimi odpierdalaczami , nie mamy fiu bździu w glowach i nie szlajalismy sie za mlodu nie wiadomo gdzie .Nasze panie nam ufaja ,a my im , One w tym, czsie robia sobie babski wieczor. Same tez mialy striptizera nieraz na panienskim. Widzialem nawet foty z takiej jednej domowki, :) Nie rozumiem przeciwniczek takich zabaw , bo co ? oslepnie ?boicie sie ze pozniej bedzie myslal o striptizerce w czasie sexu z wami ... :P , hehe , to dupa w troki i na aerobik !!! Mi moja Pani czasami robi striptiz , chodzi na aerobik ,jest baaardzo sexowna, co roku 2 razy latamy gdzies na wakacje, chodzimy na plaze nudystow i nie jestem zazdrosny ,ze moja pani zerknie sobie tu czy tam , ja tez zerkam i kochamy sie caly czas tak samo :) , dba o siebie i nie ma kompleksow. bo wydaje mi sie ,ze Wy drogie panie , ktore jestescie przeciwne takim imprezom piszac ,ze jak pojdzie to nie szanuje mnie itp to nie o to chodzi , takich wymowek idiotycznych to nie chce mi sie nawet sluchac to drogie panie macie kompleksy na swoim punkcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
za to mamy po kolei w glowach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
a wasze zycie to jeden wielki burdel :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Stiffler
w balaganie nie zyjemy , seks tylko i wylacznie z moja pania, a ona ze mna. Wy za to zachowujecie sie jak stare dewotki i dewoci :D , zero luzu, jakies bluzgi, klotnie wszczynacie na tym forum . zero szacunku. proponuje wyniesc sie ze wsi zabitej dechami do miasta.Rozumiem ze w takiej wsi 100 osobowej , gdzie tydzien temu podlaczyli internet to kawalerski ze striptizem to szok. Nie przeszkadza mi ze ktos mieszka na wsi, a ludzie wyjdzcie troche w swiat! do ludzi , idzcie do pracy , nauczcie sie dyskutowac bez obrazania, szczerze nie chcialo mi sie czytac calosci ,rzucilem okiem na kilka ostatnich stron i jest tutaj jak na bazarze z przekupkami! wymieniajcie argumenty , nie obelgi i nie przegadujcie na sile innych osob bez sensu klepiac jakies bezsensowne frazesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do _Stiffler: Skoro Tobie i Twojej pani to nie przeszkadza to sobie tram oglądajcie i macajcie kogo chcecie,ale wiedz że ludzie w mieście też są przeciwni takiemu czemuś wiesz? ;) Więc nie każdy ze wsi jest na nie, i nie każdy z miasta na tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
ze wsi to chyba ty jestes:Ppewnie nosisz dres:D i zadna dupa nie stanowi dla ciebie wyzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem czy
miałbym coś przeciwko. trudno mi powiedzieć bo nie mam nikogo i nigdy nie miałam i nie wiem czy to przeszkadza. wydaje mi się że tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
obecnie już nie mam :( ale nie dla tego że poszedłem na striptiz ;) nie układało nam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sama nie wiem czy: Zależy jak byście się umówili ;) I zależy jakie macie poglądy ;) do kolejny żalowy: sorki że pytałam, ale to ciekawość :) faktycznie coś tam mówiłeś wcześniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Dla mnie robienie wieczorów panieńskich czy kawalerski to istny żal i wiocha. A jak oglądam później zdjęcia na nk i połowa klientek ma te różki czy uszka królika to istna masakra dla mnie to wioska na całego. Ja i mój narzeczony nie musimy robić takich przedstawień wolimy spędzić ten czas z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
nic sie nie stało :Dto był toksyczny zwiazek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja i mój narzeczony nie musimy robić takich przedstawień wolimy spędzić ten czas z sobą. " Dobrze powiedziane: "PRZEDSTAWIENIE" :D Brakowało mi tego określenia ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jake
Wy się nie umiecie najzwyczajniej bawić ! zazdrościcie czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Uwierz że bawimy się wyśmienicie co roku chodzimy na sylwestra robi domówki grille w ogrodzie i nie muszę robić żadnych cyrków na pokaz żeby pokazać jak to ja na tobie jestem i oczywiście żeby zrobić sobie odpowiednią ilość zdjęć i umieścić na naszej klasie żeby wszyscy wiedzieli, że jestem fajna. Sory takie zabawy to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jake
Wypraszam sobie określanie tego ,iż zdarza mi sie czy mojej Zonie być na takim party, okreslaniem tego " tępą podnietą"! wypraszam sobie z tego wzgledu ,iz oboje z Zona jestesmy osobami dawno po studiach , na stanowiskach , a jakies Towarzystwo wzajemnej adoracji na tym forum bez poszanowania zdania innych osob nie bedzie rzucalo na prawo i lewo obelgami ! Nie dam sie oszukac Twoją bezinteresowną proegzystencją ! "U osób infantylnych doświadczenie daremności rodzi zniechęcenie, pretensje, żal i agresję" Napiszę tylko tyle o Tobie panienko Dario. " Z miłością jest jak z masłem.Odrobina chłodu pozwala utrzymac je w formie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Niestety ale to jest tępa podnieta ja też jestem po studiach i mam wysokie zarobki i co z tego. Takie imprezy dla mnie osobiście robią prości ludzie którzy chcą się pokazać że są na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz sobie być i prezydentem i kim chcesz a i tak to będzie "tępa podnieta" :D niektórzy już PRZED studiami to odkryli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×