Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

Twoj niedojrzały wygląd idzie w parze z Twoim niedojrzałym zachowaniem.... .Nie napisałem ,ze smieszą mnie Twoje kotki lub Twoj wygląd... , Twoje proby dyskusji - tak,Twoje niezrozumienie moich aluzji - tak ( wiesz o co chodzi Waternymph ? ;) ) , Twoje tupanie nóżką - tak , Twoje argumenty, a raczej ich brak - tak, z tego chce mi się śmiać. Najbardziej jednak chce mi się śmiać z siebie samego... , ech... . ;D :/ 3 dyszki wlasnie mi stuknely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki dokładnie! Jak zobaczyłam to zdjęcie wszystko zaczęło układać się całość :D Utopijne wyobrażenie o życiu, brak argumentów, nawet to że przesiaduje całymi dniami na forum - ma przecież wakacje :D Założę się, że we wrześniu będzie nieobecna w godzinach porannych :D "niezrozumienie moich aluzji" Dokładnie! Mylenie pojęć! Ona ich po prostu nie zna. To samo tyczy się angielskiego :D Stwierdziła "że nie będzie czytać", bo nie umie :D "Śmiejecie się z moich kotów, z mojego "jakże niedojrzałego" wyglądu, z moich postów Proszę bardzo, skoro sprawia Wam to taką satysfakcję " Gdyby Twój niedojrzały wygląd nie był potwierdzony niedojrzałą psychiką to uwierzyłabym, że masz tą 20 ;) "i załamałem się Waternymph w nocy jak patrzyłem na to zdjęcie, zebys widziala moj uśmiech" Placki mój był taki sam :D haha. w ogóle kiedyś walnęła tekst "muszę utulić mojego chłopaka do snu" czy coś takiego. Wywnioskowałam, ze razem mieszkają :D LOL. O ja głupia. A to wszystko było wytworem wyobraźni. Tylko pozostaje jedno pytanie. Dlaczego dziecko z gimnazjum pisze na forum o wieczorach kawalerskich. Dario Ty nawet nie wiesz co znaczy miłość do mężczyzny. Na pewno w przyszłości poznasz, w to nie wątpię, ale na razie jesteś po prostu za młoda :) Komedia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Powiedziała "stara krowa" Jesteś normalna? Myślisz że udaję że mam 20 lat? Leeecz sięęęę" Ja to wiem :) Zacytuje Ciebie: lecz się :) To chyba niezdrowe wymyślać sobie drugą osobowość w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dario Ty nawet nie wiesz co znaczy miłość do mężczyzny" Bo co? Bo mój chłopak nie zginął w wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie nabijać się z innych ale jak WAS się dotknie to już chamstwo i obraza majestatu ;) I to czyni Was dziecinnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
striptiz? w życiu bo po co? po co mi oglądać innych? ani w tym żadnej zabawy ani radochy ;) wolałabym wyjście na party albo domówkę :D zresztą powiedzieliśmy sobie, że zrobimy bibkę przedślubną razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pozytywnie :D Jesteście żywym dowodem i przykładem na to że można się bawić bez takiego "prostactwa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rower pod drzewem
Też byłbym na nie ;) Nie ma sensu branie ślubu skoro ma się ochotę na inne panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Dario Ty nawet nie wiesz co znaczy miłość do mężczyzny" Bo co? Bo mój chłopak nie zginął w wypadku?" Hm... nie :) Bo masz 15 lat a na forum udajesz dorosłą :) Może dlatego? " Zapraszam do dalszego śmiania się ze mnie " Ale nie widzisz, że gdybyś nie kłamała i zachowywała się dojrzale nikt by się z Ciebie nie śmiał? Nie mówimy "oo matko, ale ona brzydka, ooo matko ale gruba" tylko komentujemy Twoje zachowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale nie widzisz, że gdybyś nie kłamała i zachowywała się dojrzale nikt by się z Ciebie nie śmiał?" Jesteś Bogiem, że wiesz ile mam lat? :D Mam 20 i nic na tonie poradzisz ;) Śmiej się dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie gdybym się malowała wyglądałabym jak "stara maleńka" ale nie robię tego- widać efekt, nie wiedziałam tylko że będzie AŻ taki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdoole
przestancie sie dziewczyny czepiac, wyglada molodo a wy jej zazdroscicie!!!!! co do striptizu-nie wiem chyba bym nie chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O malowaniu akurat nie musisz mi niczego mówić bo tak się składa że wasze "dziecko" studiuje malarstwo Poza tym... nie obraża koni- są mądrzejsze od Was, mam z nimi styczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniżam się do Waszego poziomu i staram się tłumaczyć jak dzieciom, ale przestanę bo szkoda słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KICIOREK-EK
A ja jestem kobieta i uwazam, ze striptiz to swego rodzaju sztuka. Nie jest tylko zarezerwowana dla mezczyzn- mnie sie podoba. Nie wiem co moze byc zboczonego w nagim, ladnym ciele... Daria, wez sobie sciagnij, np. z Youtuba jakis fajny striptiz i potem sie wypowiadaj, bo mnie sie wydaje, ze chyba nie wiesz o czym mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darujcie ale w tym momencie to wy się zachowujecie jak szczeniaki .jak ujadające szczeniaki :D czepiacie się takich szczegółów zamiast dyskutować na temat :P wchodząc tu chcę czytać posty o striptizie na wieczorze kawalerskim a nie o waszych problemach i o waszych kompleksach większości i dojrzałości więc skończcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KICIOREK-EK: Wiem o czym mówię ;) To Ty sobie idź na taki striptiz ze swoim facetem ;) Zobaczysz o czym mówię ja ;) Z resztą, już pisałam- jak Tobie to pasuje to sobie tam chodź, dla mnie to jest chore i bez sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wchodząc tu chcę czytać posty o striptizie na wieczorze kawalerskim a nie o waszych problemach i o waszych kompleksach większości i dojrzałości więc skończcie!" Popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z resztą, już pisałam- jak Tobie to pasuje to sobie tam chodź, dla mnie to jest chore i bez sensowne." Jeśli tak twierdzisz to po co zakładasz dyskusję? Nie lepiej napisać było w temacie "ANTY-striptiz - jeśli się nie zgadzasz nie wchodź"? " Zniżam się do Waszego poziomu i staram się tłumaczyć jak dzieciom, ale przestanę bo szkoda słów " Och Dario mam Ci podziękować? :D "O malowaniu akurat nie musisz mi niczego mówić bo tak się składa że wasze "dziecko" studiuje malarstwo Poza tym... nie obraża koni- są mądrzejsze od Was, mam z nimi styczność " Ojej. Studiuje malarstwo :) A gdzie? Sory, ale po tych wszystkich wytworach Twojej wyobraźni nie jestem w stanie w to uwierzyć :D A poza tym to, że ktoś nie studiuje malarstwa nie znaczy, że się na nim nie zna, nie chodzi do galerii itp :) Więc nie rozumiem Twoich "przechwałek" pod wypowiedzią Placków. Z końmi też masz styczność? :) Wooow. No wzruszyłam się. Powtórzę to co wyżej. Nie tylko Ciebie mamusia zabiera do stadniny / obory :) Są ludzie, którzy też "mają styczność" w końmi :) W ogóle co to ma mieć do wypowiedzi Placków? :/ Ni przypiął ni przyłatał. "przestancie sie dziewczyny czepiac, wyglada molodo a wy jej zazdroscicie!!!!! " Chyba nie odróżniasz młodości od dzieciństwa lub dorastania :) "Jesteś Bogiem, że wiesz ile mam lat? Mam 20 i nic na tonie poradzisz " Przypomniał mi się tekst piosenki Paktofoniki: Jestem Bogiem Uświadom to sobie sobie Ty też jesteś Bogiem Tylko wyobraź to sobie sobie Jestem Bogiem swoich przekonań :) I nie wmówisz mi, że nie jesteś dzieckiem/ dorastającą dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" "wchodząc tu chcę czytać posty o striptizie na wieczorze kawalerskim a nie o waszych problemach i o waszych kompleksach większości i dojrzałości więc skończcie!" Popieram " W takim razie Dario powiedz mi, dlaczego mnie zaatakowałaś jak napisałam wczoraj wypowiedź o striptizie? Możesz się w końcu zdecydować? Napisałam na temat a Ty coś tam, że jestem żałosna i nie będziesz odpisywać :D Określ się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK określę się: Według mnie ten temat był fajny, fajnie się tu rozmawiało dopóki nie pojawiła się parka idiotów (tak, to WY) ;) Którzy mają zawyżone własne ego i problem ze sobą i krytyką skierowaną do nich :D Mam 20 lat i nie toleruję u mojego partnera chodzenie na striptiz ze względu na szacunek do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parka idiotów, bo mieliśmy inne poglądy? I potrafimy normalnie dyskutować podając przy tym argumenty? Nie obrażając przy tym nikogo i nie "tupiąc nóżką". Jeśli tak to jestem masz rację :) Jestem idiotką i bardzo się z tego cieszę. "Mam 20 lat i nie toleruję u mojego partnera chodzenie na striptiz ze względu na szacunek do siebie " Masz 20 lat... :) Twoje zachowanie przypomina mi zachowanie mojego brata z gimnazjum. Tez ma chłopak bujną wyobraźnię i jak wie, że skłamał albo coś pokręcił to brnie w to dalej byleby tylko nie przyznać się do kłamstwa / błędu. Infantylne :) Podobnie jak Ty. Nie masz 20 lat i wszyscy o tym wiemy. Po prostu się przyznaj nie robiąc już dłużej farsy. Już pomijając zdjęcie od początku coś kręciłaś na temat swojego wieku. Placki się pytały a Ty uniknęłaś odpowiedzi. Tak samo wczoraj/dziś. Zadał Ci kilka razy pytanie zanim dałaś konkretną odpowiedź, która brzmiała: " Dobra mam 20 :P Zadowoleni :P" To już daje do myślenia :) To gdzie studiujesz to malarstwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waternymph napisała: Jestem Bogiem swoich przekonań I nie wmówisz mi, że nie jesteś dzieckiem/ dorastającą dziewczynką. skretyniałaś do reszty? Daria chyba wie lepiej ile ma lat! nawet jeśli nie ma 20 jest dojrzalsza od ciebie i twojego placuszka! i nie musi cie do niczego przekonywać, co ma ci kurwa dowód osobisty wysłać? :D oficjalnie mnie rozbroiłaś!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha xD Nie rozumiesz zdania: " Dobra mam 20. Zadowoleni " ? :D To masz poważny problem kobieto :D Ok, więc ja śmiem stwierdzić że Twój chłopak wcale nie zginął w wypadku i wymyśliłaś to sobie tylko po to żeby mieć powód do żalenia się nad sobą :) Miło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaj waternymph że nawet gdy Daria napisze teraz "mam 20 lat" i tak powiesz że kłamie więc po chuja robisz całą tą aferę? skoro TY i tak jesteś wszechwiedząca i najmądrzejsza !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To masz poważny problem kobieto " Ty masz poważny problem z infantylizmem i wymyślaniem osobowości przez internet :) "Ok, więc ja śmiem stwierdzić że Twój chłopak wcale nie zginął w wypadku i wymyśliłaś to sobie tylko po to żeby mieć powód do żalenia się nad sobą Miło? " Gdyby to powiedziała osoba mądra i dojrzała to może bym się przejęła. Spływa to po mnie jak po kaczce. Jesteś dzieckiem, które nie wie co mówi :) Dorośniesz to zrozumiesz wiele rzeczy. Nie jestem jakaś stara, ale trochę przeżyłam i wiem, że dorosły człowiek nigdy by nie zniżał się do poziomu tak niskiej obrazy. Utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu o swoim wieku. To gdzie studiujesz malarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" przyznaj waternymph że nawet gdy Daria napisze teraz "mam 20 lat" i tak powiesz że kłamie" Nawet jakbym jej wysłała pocztą dowód osobisty stwierdziłaby że go sobie wymyśliłam ;) Poza tym już pisałam że mam 20, ale tego nie zrozumiała ;) Trudno się jej dziwić :) Ma brata i chciałaby żeby każdy był taki jak on- przykro mi, ale tak nie jest :D "To gdzie studiujesz malarstwo? " A co? Przyjedziesz ze swoim chłopakiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×