Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

" I nie "internet im dyktował poglądy" tylko zapewne skomplikowane badania nad psychiką ludzką" Ha ha ha ha xD Chyba badali tylko tych co tam chodzą, czy zboczonych, napalonych facetów :D Przeszkadza wam to panowie? Uważacie że to zboczone? ... Nie nie skąd! To nie jest zboczone, tylko niech zatrzęsie cycuszkami jeszcze raz! Och tak!!! Ha ha ha ha XD Przestań, bo nie zasnę! :D "Oglądanie ciała drugiej osoby - to wszystko." A a a ... Zapominasz o najważniejszym- głupia podnieta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . .
no i zajebicie juz pisalam: mozesz sobie bezkarie isc i masturbowac sie z mezusiem bo nikt ci nie broni .nice fun 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" no i zaj**icie juz pisalam: mozesz sobie bezkarie isc i masturbowac sie z mezusiem bo nikt ci nie broni .nice fun" Nie chodzi o masturbację przy tym xD Choć zakładam że nieraz tak było :P ... Chodzi o samo CELOWE patrzenie i podniecanie się nie tą osobą co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario negując badania naukowców nie pokazujesz, ze jesteś mądra :) Wręcz przeciwnie. Pokazujesz swoje głębokie zacofanie. Powtórzę to jeszcze raz - STRIPTIZ TO NIE ZBOCZENIE. Może Ty po prostu nie rozumiesz definicji zboczenia? "tylko niech zatrzęsie cycuszkami jeszcze raz! Och tak!!!" Hm... jak się wczułaś... "A a a ... Zapominasz o najważniejszym- głupia podnieta! " Troszkę mu krew napłynie, bo zobaczy gołą laskę i tyle. Pewnie nawet porządnie nie stanie. Czy Ty uważasz podniecanie za coś złego? W ogóle w życiu byłaś kiedykolwiek podniecona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może chodzi o to, że jak Ty swojemu nie dajesz to boisz się, ze jak się trochę podnieci to przeleci pierwszą lepszą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlla Twojej ciekawości ... tak- byłam ;) Ale nie przez prymitywny striptiz :D "Powtórzę to jeszcze raz - STRIPTIZ TO NIE ZBOCZENIE. Może Ty po prostu nie rozumiesz definicji zboczenia?" Nie jest zboczeniem ale jest zboczony ten kto go ogląda ;) Zboczony i szczeniacki :D Przynajmniej ja tak uważam i w życiu nie wyszłabym za takiego PRYMITYWA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli striptiz nie jest zboczeniem to jak osoba oglądająca to ma być zboczona? Przemyśl to co piszesz, bo wychodzą nieziemskie głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tej pory biedny facet chodzi niewyżyty. Chyba, że jesteś świętą dziewicą, ale inne rodzaje seksu Ci nie przeszkadzają. Idę spać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcbcbcbcbc
STRIPTIZ? nie.:O Już sam wieczór kawalerski zajeżdża prostactwem i wulgaryzmem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazania ! Pomaranczowy i Daria widze ,ze Ty jak kogos w dyskusji nie obrazisz to masz dzien stracony. Napisz sobie zamiast tego swojego motta nowe : " Ja już dzisiaj kogoś obraziłam ; a Ty ? " Nie podobaja Ci się czyjeś poglądy to nie obrażaj, a argumentuj; aaa... , zapomniałem ,ze nie potrafisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I BŁAGAM- jak znowu mam czytać jaka to bezczelna i głupia jestem to daruj sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to są twoje argumenty Dario w rozmowie : - jesteście żalośni - bo to tania podnieta - bo to zajezdza wulgaryzmem i prostactwem - zboczenie - bo kto oglada striptiz jest szczeniacki - bo to chore - wez sie lecz Faktem jest ze sa artykuły okreslające striptiz jako sztuke, a nie ma artykulow w ktorych pisze sie ,ze to zboczenie, chore prostackie, wulgarne i osoby ogladajace striptriz sa zboczone i kwalifikuja sie do leczenia.Po prawdzie to uzywane przez Was sformulowania pasuja tu jak swini korale. Oto co uchwałił sąd w Oslo, już dawno. Jesli nie znacie angielskiego to google tlumacz jako tako wam przetlumaczy : http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/6213222.stm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko właśnie siostra znalazła olbrzymiego pająka w kociej kuwecie! 8O Aż musiałam napisać, bo takiego 7-mio centymetrowego potworka to w życiu nie widziałam D: Boję się spać teraz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faktem jest ze sa artykuły okreslające striptiz jako sztuke, a nie ma artykulow w ktorych pisze sie ,ze to zboczenie, chore prostackie, wulgarne i osoby ogladajace striptriz sa zboczone i kwalifikuja sie do leczenia.Po prawdzie to uzywane przez Was sformulowania pasuja tu jak swini korale." Ha ha to miłego oglądania :D Nie rusza mnie Twój artykuł ;) Ale widać że bardzo się starasz skoro nawet coś takiego znalazłeś :D Wiesz... w różnych krajach różne rzeczy uznają ale już pisałam- mam swój mózg i wartości i to raczej one mi mówią co mam uznawać a co nie ;) Nie jakiś durny "przepis" na uznanie striptizu :D Tak właściwie to nawet tego nie czytałam do końca, bo mnie to nie interesuje skoro i tak tego nie uznaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ponownie nie zauważyłam ;) Nie histeryzuję jak Wy i nie zwracam uwagi na takie duperele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie i chodzenie na dziwki uznają, niech nawet zdrady uznają i co wtedy? :D Myślisz że to mnie przekona? :D Nie bądź śmieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Cie to(striptiz) wlasciwie nie interesuje , bo tego nie uznajesz..., to wytlumacz mi dlaczego z takim uporem udzielasz sie na ten temat w dyskusji na forum ? kiedys czytalem ta wiadomosc i obilo mi sie o uszy, pamietalem ze w Oslo sad tak uchwalil jak w artykule. Oprocz Wp zagladam tez na Cnn, Bbc i inne portale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równie dobrze mogłabym Ci wysłać link do wp gdzie panowie z redakcji również uznali tą patologiczną rozrywkę sztuką :D ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, w dyskusji jestem sklonny przyznac drugiej stronie racje jesli przekona mnie sila argumentow, a Twoje kpiny, bo nie sa to argumenty ,w stylu : "myslisz ze mnie to przekona ? nie badz smieszny. " nie przekonują mnie... . Lubie wiedziec co sie dzieje na swiecie i miec szersza perspektywe na swiat niz tylko z dwoch portali i z jednej gazety... . Poza tym stwierdzenie zejestem zepsuty pogladami internetu jest smieszne :) Jak internet moze miec poglady ? Dario ! :) " Aaa więc jednak "człowiek Internetu" Dodam że zepsuty jego poglądami " :) Mam swoje poglady , a jesli czytalbym tylko jedna gazete i zagladal na jeden portal, to owszem mozna by bylo tak powiedziec ze jestem zepsuty stronniczymi opiniami tej gazety , czy tamtego portalu; w momencie kiedy mam szersza perspektywe na otaczajacą mnie rzeczywistosc z wiecej niz jednego zrodla informacji , to Twoje stwierdzenie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×