Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

Ok, każdy ma swoje poglądy ;) Ja tylko staram się unikać ludzi którzy po przeczytaniu czegoś na swoim ulubionym portalu zaczynają w to wierzyć, czcić i jeszcze rozgłaszać :D Może i taki nie jesteś, ale przekonywanie mnie do czegoś co "gdzieś tam" uznali za legalne nie ma sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w tym rzecz ,ze przekonuję Ciebie do mojego zdania, bo nie przekonuję . Pisze swoje zdanie, podsuwam Ci artykuly w ktorych czytasz , ze gdzies tam poza Polska w panstwach 20 lat przed nami okresl sie striptiz mianem sztuki, a co Ty z tym zrobisz to twoja sprawa btw. na tym zdjeciu to Ty ? z tym psiakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie! mój facet jak wlezie na wp albo na onet to potem każe mi to czytać bo jakie to cenne nie jest! :P żenada :O mówię mu żeby mi dał spokój ale on i tak jak coś tam wyczyta to uznaje za świętość bo to przecież cała polska czyta :O nieraz się kłóciliśmy o to teraz na szczęście mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nigdy sztuką nie będzie dopóki te baby nie zakryją swoich cycków, tyłków i ... czegoś jeszcze i dopóki nie będą się "erotycznie wić" więc... chyba nigdy :D Tak, to ja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uh... Mówili że wyglądam na 16 ale 12?! xD Lekka przesada :P Chyba że to było takie SPECJALNE :P Nie mam już nastu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mam 20 :P Zadowoleni :P Mam urodziny 24 lutego, możecie mi wysłać prezent... najlepiej zamówcie striptizera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys to bylo
kiedyś to było COŚ mieć striptiz na wieczorze, teraz: to żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie wiem jak było z tym kiedyś :D Ale mam wrażenie że "kiedyś" to nie było aż tak powszechne ;] Bo rzadko kiedy ktoś opowiada jakiego to nie miał wieczoru przed ślubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dobra mam 20 Zadowoleni " Hahahaha. Jak Ty masz 20 i jesteś niby na tym zdjęciu to ja jestem Matka Teresa :D Gadam z jakąś 15 latka! SICK :D W Twoim wieku też chciałam zostać świętą dziewicą... i nawet chodziłam do kościoła :) Dodatkowo - zdjęcia przesłodziasznych kotecków... Rozpłynę się od tego lukru. "trzeba miec swoje zdanie i opinie i nie wierzyc we wszystko co pisza w gazetach , portalach, czy mowia w tv." Zgadzam się w 100%. Nie chodzi już nawet o striptiz, ale o życie :) Wszyscy dobrze wiemy, że media są stronnicze a jak obejrzy się tą samą wiadomość w tv polskiej, tvn, polsat + np. bbc to już można mieć jakieś zdanie na ten temat. " dokładnie! mój facet jak wlezie na wp albo na onet to potem każe mi to czytać bo jakie to cenne nie jest! żenada mówię mu żeby mi dał spokój ale on i tak jak coś tam wyczyta to uznaje za świętość bo to przecież cała polska czyta nieraz się kłóciliśmy o to teraz na szczęście mniej ." Zacytuję Placki: Wzruszyła mnie Twoja historia. Napisz do przyjaciółki :) "przekonywanie mnie do czegoś co "gdzieś tam" uznali za legalne nie ma sensu " Co ma do tego legalność? "Aaa więc jednak "człowiek Internetu" Dodam że zepsuty jego poglądami " Internet jest źródłem informacji a nie poglądów dziecko... Naucz się podstawowych pojęć, bo w gimnazjum Cię chyba Ci cienko idzie z polskim :) "Równie dobrze mogłabym Ci wysłać link do wp gdzie panowie z redakcji również uznali tą patologiczną rozrywkę sztuką " Kolejny raz - POJĘCIA. Wiesz dziecko co to jest patologia? " skoro Cie to(striptiz) wlasciwie nie interesuje , bo tego nie uznajesz..., to wytlumacz mi dlaczego z takim uporem udzielasz sie na ten temat w dyskusji na forum ?" BRAWO :) Może odpowiesz Dario? Czy jak zwykle będziesz unikać pytań na trudne pytania. "Myślisz że to mnie przekona? " Dziecko, ile razy mam jeszcze powtórzyć, że NIKT Z NAS CIĘ NIE CHCE PRZEKONAĆ. Może napisać to jeszcze raz jeśli nie zdołałaś zrozumieć? No ale powinnaś, czytania ze zrozumieniem uczyli w podstawówce :) "Nie rusza mnie Twój artykuł " Gratuluje Plackom :D Wg naszego forumowego dziecka napisał artykuł do BBC :) "Tak właściwie to nawet tego nie czytałam do końca, bo mnie to nie interesuje skoro i tak tego nie uznaję " Gdybyś znała angielski i chciała normalnie dyskutować na forum to byś przeczytała :) A że jesteś dzieckiem z gimnazjum to nie ma się czego dziwić. "O matko właśnie siostra znalazła olbrzymiego pająka w kociej kuwecie" O matko! Pajączek Cię zje! Ucieknij do mamusi :) "i to są twoje argumenty Dario w rozmowie : - jesteście żalośni - bo to tania podnieta - bo to zajezdza wulgaryzmem i prostactwem - zboczenie - bo kto oglada striptiz jest szczeniacki - bo to chore - wez sie lecz" Zgadzam się :) Placki nie musiałeś się rozpisywać :P Dużo tego nie ma. Dziewczynki z gimnazjum nie nauczyli jeszcze argumentować swoje wypowiedzi. No ale ona jest przecież mądrzejsza od sądu w Oslo, od naukowców! "Bo to już się zrobiło nudne" To idź się pobawić klockami :) "Potrafię Ale dla niektórych... po prostu nie warto " Dario masz rację :) Nie warto rozmawiać z dziećmi z gimnazjum. Myślałam, że podyskutuję sobie na tym temacie na poziomie no ale nie... "Napisz sobie zamiast tego swojego motta nowe : " Ja już dzisiaj kogoś obraziłam ; a Ty ? "" Hahaha :D Genialne. " Miło będzie spędzić wieczór bez takiej dziecinnej baby jak Ty " Powiedziała to dziewczynka z gimnazjum :) Jeśli dla Ciebie nie-dziecinność to mylenie pojęć, mówienie czegoś co się wzajemnie wyklucza, obrażanie, kwestionowanie wypowiedzi naukowców i generalnie ludzi mądrzejszych od Ciebie, mówienie o czymś o czym się nie znasz, argumenty typu "bo tak". To tak :D Jestem dziecinna. I jestem z tego dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała "stara krowa" :D Jesteś normalna? :D Myślisz że udaję że mam 20 lat? :D Leeecz sięęęę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaaAaaaaaaaa !! Twoja riposta jest genialna Dariu :0 , poprostu GENIALNA ! " Leeecz sięęęę ;) " w nocy wlas przestalem pisac ... , po tym jak Daria napisala o tym pająku w kuwecie dalo mi to do myslenia szczerze piszac, chodzi o sposob w jaki to napisala.. , to " o matko " i jak sie zorientowalem ,ze nie zna angielskiego... , po tym jak podrzucilem link do tlumacza google i dopiero wtedy przeczytala ... ; coz angielskiego uczą juz w podstawowkach, pozniej w gimnazjum ; hmm , nie kazdy ma talent do jezykow obcych (jesli mialaby 20 lat to angielskiego uczylaby sie w szkole ponad 10 lat...),a artykul jest prosty, nie zawiera jakiegos skomplikowanego slownictwa... , i to wszystko dalo mi do myslenia ... :I ,zerowy brak reakcji na niektore moje wypowiedzi o niej ;) , hehe ;) , sposób w jaki rozmawia z Nami . Cóż dzieci poprostu nie umieją dyskutować... , i załamałem się Waternymph w nocy jak patrzyłem na to zdjęcie, zebys widziala moj usmiech , hehe , Ty sie splakalas przez jakies dziecko ,mi na poczatku tez podnosila cisnienie- ech... ,pozniej owszem juz mielismy niezly ubaw :) ... , a jakos ..., ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiejecie się ze mnie- ależ proszę :D Śmiejcie się dalej ;) Śmiejecie się z moich kotów, z mojego "jakże niedojrzałego" wyglądu, z moich postów :) Proszę bardzo, skoro sprawia Wam to taką satysfakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×