Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ulryk von Jungingen

największe atrakcje Trójmiasta i okolic, co zwiedzać

Polecane posty

Gość jagodzianeczka55
można faktycznie do tego Skimondo, byłam co prawda raz , ale jeszcze tam wrócę, podobało mi się bardzo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Święta dla Każdego http://kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód bez bik Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jakie bezczelne reklamy :D: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikuj
ja byłam w Gdańsku pierwszy raz od trzech lat i jak poczytałam o tym Waszym Skimondo to oczywiście musiałam się tam wybrać, fajna atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wranka
warto zwiedzić starówkę, ja jestem z innego miasta, więc tam uderzyłam, ale bardzo, ale to bardzo podobało mi się w Skimondo, świetna atrakcja dla kogoś kto mieszka na mazurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszka
Ja jak nie było śniegu jak najbardziej chodziłam do Skimondo , polecam fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylka
Skimondo jest świetnym miejscem w Trójmieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulofa
Skimondo to bardzo fajna rzecz, co prawda teraz spadło troszkę śniegu, więc możemy się też pocieszyć takim prawdziwym, ale tam, cieplej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka4476
Fakt, w Skimodno przynajmniej nam nosy nie przymarzną. Wprawdzie wolę zabawę na prawdziwym śniegu, ale Skimodno to dobra opcja żeby sobie przypomnieć jazdę na nartach przed sezonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krutka65
Troszkę śnieżno za oknem, ale jak najbardziej w dalszym ciągu do Skimondo można chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywonka43
Chyba się w końcu tam wybiorę jak tak do polecacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga554
Mi tam w Skimondo się bardzo podoba. Fajna opcja na spędzenie aktywnie weekendu, jak pogoda za oknem brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga751
Zgadzam się, mało osób wie w ogóle, że w Gdańsku można pojeździć na nartach, a Skimondo to idealne miejsce do treningu narciarskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka114
Teraz zamknęli stok na Łysej Górze, bo za mało śniegu, to zostaje tylko Skimondo, jak ktoś chce pojeździć na nartach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tureska
Zwiedzać może nie bardzo ale naprawdę świetne miejsce na spędzenie czasu. Skimondo- sztuczny stok narciarski. Bezpiecznie i z frajdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiasteczka
A ja w Skimondo akurat w zeszłym tygodniu byłam i była świetna zabawa. Namiastka gór;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami34
Fajnie jest w Skimondo - sztuczny stok narciarski. Warto odwiedzić i trochę pozjeżdżać :) www.skimondo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniszka89
Najlepiej zwiedzić sztuczny stok w Skimondo! Fantastyczni nauczyciele od jazdy. Ciężko było mi zacząć jeździć na nartach ale teraz jest to coś co lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombkaatom
Skimondo jest świetnym miejscem na aktywne spędzenie czasu. Kocham narty w każdej odsłonie również tej na sztucznym stoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytkaa
Mi się też tam podoba, dobre miejsce dla amatorów nart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratarnia
super miejsce świetnie się tam bawiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olia7
Najlepsza zabawa jest na nartach... uwielbiam jeździć.... skimondo jest też super.... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia32
Może faktycznie Skimondo. Zawsze odrobina rozrywki nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terwia
Może narty? snowboard? Skimondo. Najlepszy sztuczny stok w całym trójmieście i na pomorzu. Bezpieczeństwo i jakość- pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda09
Fajna zabawa dla maluchów i w sumie nie tylko jest w Gdyni w Adventure Park Kolibki. Świetnie rozwiązanie dla aktywnych dzieciaków, które lubią świeże powietrze. polecam zdecydowanie www.adventurepark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka899
Zgodzę się z Wandą. Adenture Park Kolibki to wspaniałe miejsce na zabawę, nawet całą rodziną. Ja wspominam tam rodzinny pobyt bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się być co weekend w Aquapark Reda i polecam to miejsce. Czegoś takiego nie ma w Polsce na pewno. Rekiny są prawdziwe, przywieźli je aż ze Sri Lanki i robią wrażenie. Przepływa się tak blisko nich, że praktycznie człowiek ma wrażenie, że się o rekina otarł. Niezłe przeżycie, trudno to z czymś porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×