Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarzębinka128

Kto jest chętny do rozmowy ?

Polecane posty

a mnie śmieszą wypowiedzi takich ludzi jak Ty którzy myślą że wiedzą kto jaki jest itd. a tak naprawdę nic nie wie:P ja tutaj nikogo nie szukam:P po prostu można z ludźmi pożartować i o głupotach pisać:P a że Tobie w zyciu nie wyszło z facetami no to nie moja wina:) dzieciaku to możesz mówić do swojgo syna nie do mnie wypraszam sobie:P a poza tym kim Ty jesteś że mnie sądzisz i oceniasz? żal mi Ciebie i tego że to co ludzie piszą na kafe . dobranoc moje drogie miłe panie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Mi to nie zarzucaj komuś że ma problemy seksualne, że jest dzieciakiem itd. bo naprawdę możesz się kiedyś przejechać:P dzieciak może mieć 8-10 lat ale nie 24 lata a że nietórzy myślą i zachowują się jak dzieci to inna bajka:p chyba nie chcesz żebym Ci mówił starucho a tak poza tym to ile masz lat że tak z góry na wszystkich patrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie nie oceniaj ludzi po okładce:P Ty masz 35 lat a moja ex jest tylko o rok młodsza od Ciebie i co mogliśmy przez 3 lata tworzyć udany związek nigdy nie mówiła do mnie młodzieńcu no chyba że w żartach traktowała mnie jak dzieciaka tylko jako faceta z którym była w związku! i może dalej by tak było gdyby jeszcze żyła. dobranoc lady mi miłego oceniania ludzi widac tak bardzo na nich się znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. i uwierz mi mam dla kogo żyć bo sam wychowuje syna i powiem Ci jedno więcej mnie życie doświadczyło niż Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię Iceman.Nie sądziłam,że to Cię aż tak dotknie,a tylko otrzeźwi.że mozna pisać inaczej,mniej dobitnie.Miałam kiedyś przykre jak dla mnie doświadczenie z podobnym facetem z netu,który niedawno pojawił się znowu w kafejce,bodajże na konkursie.Od tej pory bywam złosliwa w stosunku do podobnych, jak Twoje wypowiedzi.Sposób i ton Twoich wypowiedzi nie świadczyły o wcześniejszych przeżyciach,jeśli prawdą jest to to co piszesz.Stąd mój błąd ,za który Cię przepraszam tu na topiku.Nie miej mi za złe.Wycofuję się z tego co napisałam zważywszy tylko i wyłącznie na to co napisałeś w ostatniej swojej wypowiedzi.Mam nadzieję ,że to docenisz i nie potraktujesz mnie jako swojego wroga,bo taka nie chcę być.Jestem z natury pokojowo nastawiona do świata i ludzi. Mogę więcej napisać na priv.Nie gniewaj się więc.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.deviatorium.com
Wszystkich miłośników długich rozmów o wyrafinowanym sexie, BDSM i swingu zapraszam do klikania na moim nowym forum www.deviatorium.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wronko .Możesz jak najbardziej😘 ladyb@onet.pl.Chętnie z Tobą porozmawiam.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też jestem chętny do rozmowy w miarę możliwości i posiadania wolnego czasu ;) Pozdrawiam Postowiczy i Postowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa niby kręci ale nie ma głównych aktorów tejże sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×