Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarzębinka128

Kto jest chętny do rozmowy ?

Polecane posty

zbliżam się do Twoich ust.... mój ciepły języczek zajmuje się Twoimi nabrzmiałymi wargami podgryzam je delikatnie i podgryzam.. następnie przedzieram się głębiej... nasze języczki spotykają się umiejętności zaczynają ze sobą namiętnie tańczyć wirują ze sobą i poznają swoje umiejetności a my zatapiamy się w rozkoszy nasze głowy przylegają do siebie Ty trzymasz mnie za moją głowę wpijasz się niczym wampir w moje usta i wysysasz z nich całą moja rozkosz....penetruje całe Twoje podniebienie poznaje każdy zakamarek twoich ust... później delikatnymi pocałunkami lecz wilgotnymi obsypuje Twoje sutki sterczące niczym antenki samochodowe:P wsysam się w nie:P wiruję języczkiem i delikatnie je podgryzam a później zaczynam je ssać raz mooocniej raz delikatniejsz odlatujesz kicia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka - poes przyganial kociol garnkowi -------do którego posta mam to przewiesic ??:D Lodziku ,sorry ,ale teraz nic wiecej powyżej dwóch linijek nie czytam :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wrONA -- tym sie nie straszy,tym się używa:D Co to za sałatka tak ładnie elaboraty pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodziku ,nie tak szybko :Pnie znamy sie AŻ tak dobrze:P kiki :D,noo dobra nie będzie ,że uzywa :D:Pto uzyj do straszenia ..mnie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecialam do lustra sprawdzic moje cycki..... odetchnelam z ulga.... brodawki wygladaja jak je litosciwy pan bog stworzyl a nie jak iceman opisal.... dzieki ci panie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wrONA możemy się poznać Janko Bzykant miło mi:P do kicia:) taka oczytana kobitka z Ciebie czyżbyś nie zauważyła że to była metafora:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pal chcecie do przepchania dziurki:P? psalm o miłości to ten z biblii? sorki że mnie nie było ale musiałem wodę spuścić żeby roślinki dobrze rosły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×