Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coca coca

30 tydzień ciąży. Jest tu jakaś kobieta na podobnym etapie?

Polecane posty

Gość Jestem w 30tyg
Pieluszki masz taniej tutaj: http://allegro.pl/item1065809261_polskie_pieluchy_tetrowe_biale_pieluszki_atest.html Rożki( dwa) kupiłam w hurtowni w moim mieście po 12zł. Butelki kupiłam na allegro, normalne, nie firmowe po 4 zł za sztukę- 125ml. Smoczków, nożyczek nie kupowałam jeszcze. Szczotkę w hurtowni za 5 zł:) Musisz poszperać, zawsze coś znajdziesz. Nie kupuj u pierwszego lepszego sprzedającego. Ja też uciekam spakuję się do szpitala, bo jak wróci mąż z pracy, to chyba pojedziemy na konsultacje. Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tym instynktem to jest na prawdę dziwna sprawa ja w pierwszej ciąży bardzo się cieszyłam że bede miała dzidziusia i już nie mogłam się doczekać i bardzo go chciałam a jak już się urodził to przyszedł tak zwany baby blues i było koszmarnie zastanawiałam się co ja zrobiłam że to teraz dziecko będzie najważniejsze że bez niego z domu ani rusz i non stop chciało mi się płakać na jakiś czas przenieśliśmy się do teściowej gdyby nie to nie wiem czy dałabym rade ta bezradność i strach była nie do wytrzymania poród to był pikuś w porównaniu z tym. Nie była to depresja po porodowa bo dalej zależało mi na dziecku i dbałam o nie. Chce wam przekazać to że może teraz tego instynktu nie czujecie ale jak się urodzi od razu do was trafi ja go czułam w ciąży ale po ciąży było już gorzej więc musicie się na wszystko przygotować ale powiem wam szczerze WARTO przez to przejść żeby teraz patrzeć na to szczęście biegające po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coca cola przydatna ta lista. Mam już większość rzeczy wymienionych ale spisałam sobie wyprawkę do szpitala. Tego jeszcze nie kupowałam. Wyczytałam że dobrze jest też mieć jednorazową bieliznę poporodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dziewczyny wpiszmy miasta, z których jesteśmy, może sie okazacc, że będziemy miec jeszcze więcej wspólnego? :) ja zaczynam- Tarnów, małopolska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Mielca, podkarpackie ale aktualnie (od 6 lat) przebywam za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę to uporządkuję Nick.................tc...płeć.......Termin.....Wiek.......Miasto Coca cola..........30...córka.....14.10.......26lat....... aga2426........... 30...córka.....06.10....... ....... lil221422...........32...syn......... ....... ....... tomasina...........34...córka..... .......30lat...... sękata..............30...syn........05.10....... .......Tarnów jestem w 30tyg...30... ........ .......30lat....... patusiakkkka34...33...syn.......19.09........30lat...... catie................34...córka.....13.09.......27lat......Mielec/Jersey Mam nadzieję że nie macie mi za złe. Jeśli ktoś udzielił informacji a ja przegapiłam albo coś pomieszałam to dajcie znać i poprawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam po porodzie w szpitalu bielizne jednorazową i teraz też sobie kupie jest najlepsza na te dni. Aktualnie mieszkam w chorzowie ale jestem z katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................tc...płeć.......Termin.....Wiek... ....Miasto Coca cola..........30...córka.....14.10.......26lat....... aga2426........... 30...córka.....06.10....... ....... lil221422...........32...syn......... ....... ....... tomasina...........34...córka..... .......30lat......Katowice/Chorzów sękata..............30...syn........05.10....... .......Tarnów jestem w 30tyg...30... ........ .......30lat....... patusiakkkka34...33...syn.......19.09........30lat......< br /> catie................34...córka.....13.09.......27lat... ...Mielec/Jersey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................tc...płeć.......Termin.....Wiek... ....Miasto Coca cola..........30...córka.....14.10.......26lat....... aga2426........... 30...córka.....06.10....... ....... lil221422...........32....syn......... ....... ....... tomasina...........34...córka..... ............30lat......Katowice/Chorzów sękata..............30...syn........05.10......25lat.......Tarnów jestem w 30tyg...30... ........ ................30lat....... patusiakkkka34...33...syn........19.09......30lat...... catie................34...córka.....13.09......27lat... ...Mielec/Jersey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................tc...płeć.......Termin.....Wiek... ....Miasto Coca cola..........30...córka.....14.10.......26lat....... aga2426........... 30...córka.....06.10....... .32......Tarnowskie Góry lil221422...........32....syn......... ....... ....... tomasina...........34...córka..... ............30lat......Katowice/Chorzów sękata..............30...syn........05.10......25lat.... ...Tarnów jestem w 30tyg...30... ........ ................30lat....... patusiakkkka34...33...syn........19.09......30lat...... catie................34...córka.....13.09......27lat... ...Mielec/Jersey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................tc...płeć.......Termin.....Wiek... ....Miasto Coca cola..........30...córka.....14.10.......26lat....... aga2426........... 30...córka.....06.10....... .32......Tarnowskie Góry lil221422...........32....syn......... ....... ....... tomasina...........34...córka..... 09.09.....30lat......Katowice/Chorzów sękata..............30...syn........05.10......25lat.... ...Tarnów jestem w 30tyg...30... ........ ................30lat....... patusiakkkka34...33...syn........19.09......30lat...... catie................34...córka.....13.09......27lat... ...Mielec/Jersey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Co u Was? Ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi. Robiłam morfologię, mocz, kwas moczowy i próby wątrobowe(Alat, Aspat). Jakie badania zleca Wam lekarz? Ja robiłam tarczycę, morfologię, toksoplazmozę, byłam u okulisty, mocz, kwas moczowy, wątroba i w ogóle tyle tego, że już połowy nie pamiętam... Strasznie dużo kłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam szczęście bo na jednej z wizyt u ginekologa lekarka zleciła mi badanie na toksoplazmoze i okazało się że ją mam, całe szczęście było to ponad rok przed zajściem w pierwszą ciąże i do tego czasu zdążyłam się wyleczyć teraz mam już tylko przeciwciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosko też już miałam. Przed ciążą. Ale ja kobiecina ze wsi jestem. Od zawsze kochałam koty i surowe warzywa i owoce prosto z sadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co badań to na początku było ich trochę więcej teraz tylko morfologia i mocz. wszystkie badania mam ok oprócz hemoglobiny, spadła mi strasznie i biore żelazo, które nie bardzo się wchlania więc prawdopodobnie czekają mnie zastrzyki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny wreszcie coś mogę napisać. Napięty dzień miałam Co do badań to powiem tak i pewnie zaskoczę. Jestem na Jersey i tutaj ciążę prowadzą inaczej niż w Polsce. Trudno powiedzieć czy gorzej czy nie ale inaczej No więc miałam tylko 3 usg w tym jedno 'ekstra' ze względu na łożysko. Badania ginekologicznego nie miałam robionego ani razu więc nawet nie wiem co tam u mnie z szyjką macicy. Zaglądną mi tam dopiero przy porodzie. Tokso nikt tutaj nie sprawdza więc też nie wiem. Ktg ani razu nie robione. Będzie dopiero przy porodzie. Hormony ani razu nie sprawdzane Co miałam robione? Wszystkie badania prenatalne tu robią bezpłatnie bez względu na wiek ciężarnej i to chyba jest dobre, normalna morfologia krwi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko, więc ja napiszę. Od wczoraj bardzo twardnieje mi brzuch. Przy każdym ruchu. Mała niemiłosiernie szaleje, więc może to od tego... Czasami jak tak bardzo skacze to aż zaczynam sie martwić. Jak się nie rusza- źle, jak za bardzo- też źle... I jak tu przeżyć w spokoju ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie: no to rzeczywiście dziwna sprawa z tymi Twoimi badaniami. Nawet nie badają szyjki ? Przecież to ważne... Mi się cały czas skraca. Jak będę miała wejść do gabinetu we wtorek to chyba narobię w majty ze strachu :o Zawsze jak do niego idę do coś złego wykryje. A to kości udowe za krótkie, a to za wysoka przezierność karkowa, a to szyjka się skraca, łożysko za nisko i miliard innych. Nerwicy się nabawię przez tą ciążę. A planowałam zajść w ciążę, szaleć, pracować, chodzić do szkoły... A przez rzyganie zawaliłam semestr. Głównie nie byłam się w stanie podnieść z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jak to jest jak twardnieje brzuch? Bo ja nic takiego chyba nie odczuwam a tutaj spora ilosc kafeterianem po 30tc pisze o tym...hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Ci twarniał to na pweno byś wiedziała. Macica staje się twarda jak kamień, dosłownie. Wyczuwalna jest pod palcami. Nie jest to bolesne bardzo, ale na pewno stresujące, bo twardnienie macicy to nic innego jak skurcze... Część tych skurczy jest normalna bo w ten sposób organizm ćwiczy do porodu. Najbardziej irytujące jest to, że nie wiem które skurcze są bezpieczne a które nie. Mi twardnieje bardzo często i intensywnie, więc mniemam, że jednak nie jest to normalne... Mam tak od około 16 tygodnia. Nic nie pomaga. Mam nadzieję, że wytrzymam jeszcze z porodem conajmniej 4-5 tygodni... W dodatku zjadłam dziś tortille z maca i umieram na zgagę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Sękata nie martw się i Tobie będzie twardnieć. Czytałam że u niektórych ciężarnych te skurcze mogą zacząć się późno lub przejść nie zauważone. W ten sposób organizm przygotowuje się do porodu, ćwiczy. Mogą być intensywne lub lekkie coca cola moje skurcze też są mocne i częste ale nie myślę o tym. Czekam aż przejdzie. Najgorzej jak jestem na spacerze z psem bo to strasznie niekomfortowe Co do szyjki to naprawdę nikt tu nie kontroluje. Poinstruowali mnie tylko że jak zauważę wyciek wód płodowych to mam się zgłosić do kliniki ;-) Dziewczyny powiedzcie czy Wasze łobuzy też tak fifokują w brzusiach? Dziś jak się obudziłam brzuch z lewej strony miałam płaski i miękki a z prawej wybulony i twardy jak kamień. Myszorka mi wlazła pod żebra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zgagi to już mam jej serdecznie dość. Nie ma dnia. Już nawet żartuję że jak już urodzę to będę musiała przyjmować jedzenie w płynie bo mi tak ten kwas wypala przełyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgaga ja prawie nie wiem co to jest jak i przy pierwszej ciąży tak i teraz a jem normalne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasina to nawet nie wiesz jakie masz szczęście :-) przed ciążą nigdy nie miałam zgagi a teraz to masakra. Ślinotoku w nocy dostaję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×