Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość LoLa1991
Aha to super ja też bym chciała na dziennikarstwo ale do Anglii koleżanka tam studiowałam no i wystarczył wos rozszerzony i certifikat TOFEL jak się nie mylę. Ale czarno to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Mówiła że mi pomoże ale zobaczymy bo wiadomo jak to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ej a powiedzcie mi bo przypomnialo mi sie tam takie zadanie, to bylo na koncu, przed baczynskim, ze tam bylo quo vadis, dziady itp tylko juz nie pamietam polecenia, co tam trzeba bylo zaznaczyc, i bylo zadanie wczesniej tez jakies zeby napisac czy polska byla pod zaborami kiedy to pisali, to oczywiscie byla bo to rok 1828 z tego co pamietam. Hmmm te wszytkie ksiazki co wymienilas znam bardzo dobrze... a mi w tym momencie do matury haha pozaostalo jedynie chyba Konrada Walenroda przeczytac, ja serio, jestem taki wkurzony, bo umiem wsyztko idealnie, a akurat musialo sie to trafic czego nie wiem, w wszystkich lektorach znam dokladne daty kiedy co i jak,kto z kim itp. Zreszta jak pisalem te rozprawke na koncu to tam ladnie opisalem wszytko , wiec moze sie im podlize :D ale mysle ze rzecywiscie nawet ten polski poszedl dobrze, mimo wszytko, tak zeby zaliczyc jak teraz o tym mysle. swoją drogą, mój rozrachunek z polskim,wosem i fizyką http://imageupload.org/?di=15129761905016 hahaha, a zostalo mi tego na reszte egzaminow 3 razy tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
i tak wogle, wykonczony jestem strasznie tymi egzaminami, nie wiem jak wy, ale u mnie ci co zdawali mowili to samo, i to czuc, takie zmeczenie :D nie chce myslec co bedzie za tydzien kiedy jest tego jeszce wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dobrze, że te egzaminy nie są codziennie wtedy byłoby beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
wiesz co sesii, jak bym źle napisal WOS to bym zwalil tego Walenroda na 13 dzien lutego, czyli jeden wielki pech, ale niestety musze wykluczyc taka mozliwosc poniewaz wos jest bezblednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Czasem i tak bywa. Ale myślę, że i tak zdasz, dobrze będzie;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
też tak myśle :D hahaha trzeba być dobrej myśli, to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hmmm a gdzie moze byc myszka, bo jestem ciekawy jak jej poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ja też jestem ciekawa, ale kiedyś pisała, że ma coś z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Lola, czy Ty juz jestes po chemii? Albo ktokolwiek? Napiszcie co bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a jak nazwaliscie te srdoki stylistyczne? pożegnania wiotkie jak motyl świtu Czas tylko warczy jak lew i ten trzeci co byl juz nie pamietam co to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
i Wiecie ogolnie moze ile zazwyczaj wypada ze te wypracowanie punktow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
1.metafora 2.animizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a te pułki obfite jak napisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
123, ja pisalam w zeszlej sesji, ale podales, to Ci powiedzialam ;) A jak brzmialo dokladnie z pulkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a to spoko:) no tez bylo nazwij srodek stylistyczny i było "pułki obfite"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
To znaczy tylko tyle, te 2 slowa? Postawilabym na hiperbolizacje moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
mi sie zdaje ze epitet, tak napisalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
A wiesz, to moze byc dobry trop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ej Luva a to powiedz mi ile np. ty dostalas pkt z wypracowania mniejwiecej, jak pisalas rok temu? bo ja mam taką sytuacje z tym polskim ze musze dostać powyżej 9ciu zeby być spokojnym , tz. napisalem wszytko ortograficznie dobrze,stylistycznie mniejwiecej tez i na temat. mam szanse na te 9?:D czy ostro to sprawdzają, wiesz zawsze gdzies jakies przecinki i kropki mogą mi wyskoczyc i dlatego mogą mi obnizyc troszke punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
123, mowiac szczerze, nie mam pojecia, ile pkt mam z wypracowania ;) W ogole wiem, ile mam punktow z calosci ;) Znam tylko ocene. Na pewno trzy zadania zrobilam zle i byly to tak glupie bledy, ze wiedzialam o nich po wyjsciu z sali i ochlonieciu. Wkrotce wystosuje odpowiednie pisemko i poprosze o wglad do prac, zeby ustrzec sie ewentualnych bledow na maturze, to dam Ci znac, ile pkt mi przyznali. Za poprawna ort i interpunkcje przyznaja chyba 2 pkt, za mniej poprawna 1, a za zupelnie zla 0, z tego co pamietam, ale to nie musi byc miarodajne, dawno sie w to nie wglebialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ja dosyc miarodajnie to napisalem, naepwno zadnego orta nie walnolem(z regoly nigdy nie robie ortograficznych bledow), wsziedze staralem sie kropki i przecinki dawac tam gdzie powinny byc, akapity, na koncu konkluzja, hmmm mam nadzijee ze te 10 bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Wiesz, trudno mi oceniac, ja na prawde nie znam kryteriow. Ale mysle, ze nie napisales tak zle... Wydaje mi sie, ze jak ktos czyta, zapoznaje sie ze skladnia, sposobem formuowania mysli, to zda ten egzamin, tak czy inaczej. Z tym epitetem, sadze, ze masz racje, wiec 1 pkt jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Właśnie patrzę na kryteria oceny wypracowania... 0-1 pkt za sformułowanie tezy, 0-2 za argumenty ( piszą, że 1 pkt za dwa argumenty, 2 za trzy lub więcej), za rozwinięcie argumentów 0-2, uwzględnienie konteksty 0-1, podsumowanie toku argumentacyjnego 0-1. Za język od 0-4, styl 0-1, ortografia 0-2, kompozycja 0-1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ej, chcialoby sie komus z was zadzownic do oke? ;) Zapytajcie ile sie czeka na wglad do prac, po zlozeniu odpowiedniego wniosku. Nie moge rozmawiac w tym momencie, a ciekawa jestem, jak dlugo trwa taka procedura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja kiedys gdzies czytalem ze trzeba zadzwonic i oni ci potem oddzwonią i podadzą ci termin kiedy mozesz dokonać wglądu. Z tych zadan innych mam okolo 7-10 pkt to zalezy jak wyszlo, ale tak mniejwiecej, no i oczywiscie + wypracowanie czyli fajnie by bylo gdyby chcoiaz te 10 bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dobrze będzie;]. Jak tam przygotowania do dalszych egzaminów? Widziałam w harmonogramie, że w następnym tygodniu dużo do zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Cześć wszystkim:) Tak, nie mam internetu, piszę z kafejki, a temat przeglądałam na telefonie.. Eh, polski?;/ Ciężko. To pytanie o którym 123 mówi, to ''w którym z niżej wymienionych utworów nie było motywu powstania?'' Nad Niemcem, lalka, Quo Vadis czy chłopi. Postawiłam na chłopów, dobrze?:) Wypracowanie beznadziejne.. ;/// Nie podobało mi się.. O kondradzie trochę napisałam, myslę że parę punktów wpadnie, Baczyński gorzej..ale też jakoś.. Chociaż najgorzej jak dotąd to mi polski poszedł... Nie wiem czy 2 będzie:P zalezy od ich przychylności tam gdzie tzreba było napisać środki stylistyczne to ja w tym ostatnim napisałam oksymoron chyyyyba... ale nie pamiętam dokłądnie.. temat wypracowania'' historia nauczycielką życia, napisz na podstawie wybranych 2 lektur czy potwierdzasz, czy zaprzeczasz tej tezie.. Wos super, też nie mniej niż 5 chyba:) TI dobrze, tylko mi się excel zaciął na koniec i dwa podpunkty bez rozwiązania na excelu..ale może uznają... myslę, że tu 4 na pewno. Mogłam na maxa zrobić, ale spieszyłam się do domu, aby dalej się uczyć.. Fizyka srednio, myślę że 2 na pewno jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×