Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
To ich wina! Nie wysłali wyników wczesniej, bądź priorytetem.. I teraz każdy się dobija;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DODZWONIŁAM SIĘ TO JA MYSZKA 1234:) Nie chce mi się już logować zdałam:) Najlepiej poszedł mi niemiecki!!! Bo zawsze byłam z niego wyśmienita:) ZDAŁAM WSZYSTKO:) Jupiiiiiiiii.. innych ocen nie pamiętam, ale były całkiem całkiem:) Z matmy 4 chyba lub 3, ojj nie wiem:) Zdaję maturę w tym rokuuuuuuuuuuu:))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wo wypracowanie z niemca musieli mi na maxa zaliczyć:D :D :D Z polaka chyba nawet 3 mam.. nie wazne oceny, ważne że zdane:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a listonosza jak nie było tak nie ma, dobrze, że na wolną linię trafiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczesana80
Dziwne gdybys nie zdala jak kulas tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ha, cieszymy sie, wypije za to wieczorem! ;) I za siebie takze, sluchajcie... 6 z chemii!! Nie moze byc!! Z fizyki mam 3, reszta 5!! Szal!! Nie wiem, co z matura, mam taki nawal roboty, ze nic sie nie uczylam. Ale pewnie na farta podejde, najwyzej za rok poprawie wyniki jak bedzie trza. Usciski dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem szczerze ocen nie pamiętam za bardzo:DDDDDDDDD tylko wiem, że niemiec najlepiej i wszystko zdane:DDDDDDDDDD NO!!!!!!!! U Ciebie to istny szał:))))))))))))))))) tak jak u 123:))))))) 6 z chemii ? o luudzie;DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
A, bo Ty jeszcze nie masz listu, no tak. Pewnie na dniach dostaniesz. Ja swoj otrzymalam jakies 30min temu, tak wiec jeszcze cieplutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mam;/ w kulki sobie lecą;/ taaaa.. o ile nie zaginął xD Dzwonię do szkoły, dowiem się do kiedy bibliografię trzeba zanieśc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Myszko ;*** Gratuluje! Ale z tym listem to jaja sobie robią. Luva gratuluje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Wazne Myszko, ze juz masz pewnosc, ze zdalas. Oceny to rzecz drugorzedna w tym wypadku. Z tymi listami dziwna rzecz... Kiedy pierwszy raz podchodzilam do egzaminow, a byla to rowniez sesja zimowa, wyniki dostalam dopiero pod koniec kwietnia! Paranoja jakas, wyobraz sobie to czekanie, kiedy przed Toba matrura np. Teraz wyjatkowo szybko to poszlo. Ale nie wazne, juz wiesz, ze jest ok, to tylko sie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mówię, te listy to kpina jakaś. Polecony idzie 5 dni?;/ Dobrze, że telefonicznie podają wyniki.. ale znów ciężko się dodzwonić;/ bo tylko jeden numer.. ale udało się:) Moje oceny myślę, że niezłe na tyle ile się uczyłam(a to był miesiac intensywnie w trakcie egzaminów, półtora tygodnia fizyki, półtora matmy i tydzień chemii. Wcześniej ta taka nauka z doskoków. 11 egzaminów na raz to nie łatwe..wierzcie mi.. Naprawdę trzeba miec kondychę:P zwłaszcza dojazd 50km.. i wyobraźcie sobie, że za każdym razem mogło się coś stać, wypadek na drodze czy coś.. i nie dojechałabym.. Ale udało się zdać wszystko i to najwazniejsze:0 Gratuluję wszystkim:) Powodzenia Sesii i inni. jest do zdania, widać to na naszym przykładzie wyraźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
co wy gadacie xd moge wam nawet skserowac te wyniki i pisze na nich ze wyslane 21 marca, obojetne xd wazne ze zdane, z tego co pisali to dzis mieli wyslac mi swiadectwo,albo dzisiaj ma przyjsc? nie pamietam, no to fajnie ze wszyscy zdali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja tez zdawalem 11 na raz, dojezdzalem tez 50 km :D i najnizsza ocena jaką mam to 4 :D, reszte same 5 i 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a teraz najgorsze, za 30 dni matura ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pracowałam do poczatku lutego :) A Ty się siedziałeś i kułeś .. Ija nie brałam korków:) Jesteś z Kędzierzyna? Bo widzisz, my z Sesiiznaczyt ja.. napisałamdo 25 letniego chłopaka na n-k, który miał takie imię i nazwisko jak Ty i tez spod Opola był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja nie mam NK :p ani zadnych innych tego typu glupot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
tak z kędzierzyna, ale mam 19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda, że bibliografia do 4 kwietnia? Jak jest w ustawie? Ja nie moge teraz do szkoły gdzie maturę zdaję się dodzwonić Mam nadzieję, że przyjdą te świadectwa:(((( ech.. Musimy teraz pilnowac formalności w związku z matura, bo wiecie jak to jest '' terminy nienaruszalne''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha oj, koleś nie odpisał:D Niewazne teraz już NIC:) rocznik 1991?:) Jak Twoja prezentacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no podobno do 5 kwietnia, ale ja jutro ide do takiej babki co uczy w tej szkole na konsultacje i moze jej to dam-moze przyjmie :D a jak nie to w poniedzialek pojade i zawioze sama bibliografie a ew. podskocze jeszcze w wtorek dowiesc swiadectwo, no chyba ze dzisiaj przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem samodzielna i zaraz dam temat na kafe i mi napiszą bibliografię, bo pojęcia nie mam jak zacząć:D Nie będe jakiś nauczycieli się prosiła;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
rocznik 1992 ;p , no bibliografie wlasnie teraz poprawilem, koncze czytac ostatnia ksiazke - zostalo mi z 800 stron z 1800 :) to jtak za niedlugo skoncze i tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
A ja procentow nie mam rozpisanych i nigdy nie mialam. Why? Moj list byl wyslany wczoraj, to tak dla formalnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER!!! Cieszę się razem z Tobą!!! 123 jaką masz średnią? Może mamy podobną ;P Kujecie do matury? Macie jakieś porządne testy maturalne? Przydałyby się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
średnia 4.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×