Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Ustny polski w poniedziałek, pisemny niemiecki w środę, ustny 24:) Względnie dobrze... Odpoczywam sobie:) :P Po południu do nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja mam z tej matmy 40 % :D ale moze bedzie nawet 42 :P Angielski rozszerzony masakra, w najlepszym wypadku ebde miec 59 % ale liczylbym bardziej na cos z rzedu 50 ;p, za to z podstawy bedzie pewnie 98 albo 96 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
kurde, musze napisac jutro ten rozszerzony WOS na przynajmniej 85% bo inaczej lipa ze studiow, pod warunkiem ze z roszrzeonego polaka dostane z 80% ;p, na temat tam napisalem ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce, dzisiaj cale popoludnie bede zakuwal wos:) a wiecie co jest fajne xd ze w rekrutacji na studia poza wynikami z matur biora pod uwage wyniki koncoworoczne z lo, ze czyli jak ktos ma z matur takie same ilość % co ty, to pierwszenstwo dostaje ten co ma wyzsze oceny koncowe z wybranych przedmiotow, u mnie to WOS-5, hista - 5 itp xd fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
w sensie te 40% z matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę 123, że Ty podobne masz nastroje związane z matmą co ja:DDD Porażka.. I jeszcze spokojnie mogłam 10pkt z matmy zdobyć, ale miałam zaćmienie jakieś;/ U mnie to nieco ponad 30%, ale pewnie bliżej 30 niżeli 40%:P Za rok poprawiam! Jutro mam prezentację, jestem w totalnym proszku...ale książki czytałam, coś tam powiem, a jak nie to sierpień:) a co mi tam:D Polski BARDZO dobrze mi poszedł, to ze względu na Granicę :) Niemiecki zobaczymy... Ustnego się boję, ale to 24 dopiero, to jeszcze się poduczę:P Ogólnie masakra:D no ale do przodu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja tam sie niczego juz nie boje, musze jutro napisac wos na 90% xd a ustne to lajcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Będzie dobrze;]. 123 jakie mają progi tam gdzie składasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam ustny polski, raczej dobrze mi poszło:) Fajne babeczki były z komisji... zajęte swoimi sprawami:D Jedna tel się bawiła, druga coś tam czytała, rozmawiały sobie... nawet mnie nie słuchały:D dopiero pytania zadawały :))) Fajnie było:D Oby podobnie na niemieckim:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Gratuluje kochana;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko dwa egzaminy:) Trzymam kciuki za 123, on teraz chyba WOS pisze? Powodzenia koledze życzę:) Jak tam u Ciebie Sesiii? Jak nauka?:) :* haha z tego co mówisz, umiesz lepiej matematykę niż my:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
E tam. Ale dzisiejszy rozszerzony wos mi się nie podoba. Współczuje 123.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Wyjaśnienie E-mail 06.05.2011, 15:16 W związku z brakiem spójności między uwagą ogólną a poleceniami szczegółowymi do zadań zamkniętych znajdujących się w teście z egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym informuję, że wynikające z niego wątpliwości będą rozstrzygane na korzyść maturzystów. Każdy zdający, który w zadaniach zamkniętych udzielił poprawnej odpowiedzi, niezależnie od tego, czy zastosuje się do uwagi ogólnej, czy do poleceń szczegółowych, otrzyma punkty przewidziane za właściwe wykonanie tych zadań. Za zaistniałą sytuację wszystkich maturzystów przepraszamy. /-/ Tadeusz Mosiek '' O co chodzi?:D Czy ja o czyms nie wiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Było z PL zadanie gdzie trzeba było dwie odpowiedzi zaznaczyć, a przedtem w tej informacji na 1 stronie oni napisali, że wszystkie są jednej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to miło:) Bo zaznaczyłam tylko jedną:) Heh:) Jak tam 123? Ja za naukę niemca zaraz się wezmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie poszło mi zbyt dobrze. Zrobiłam głupie błędy.. Wiedziałam, że będzie źle:P Buuuu:P Jakieś 60%:( ech... nie wiecie jak wygląda wręczanie wyników? Kiedy, jak, gdzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Wręczenie chyba 30.06. Chyba około 12 można odebrać w sekretariacie. Niektóre szkoły robią jakieś oficjalne coś i podczas tego rozdają, a inne nie. Czyli już kończysz matury? Coś jeszcze ci zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ustny niemiecki 24 lutego:P Ale nie wiem czy wcześniej do pracy nie wyjadę i tym samym nie zostawię sobie jej na ''za rokk'' Zobaczymy... Na razie wszystko zdałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Zastanawiam się od kiedy można wysyłać do oke tą deklarację przystąpienia do egz. Oczywiście od 3 dni moje oke nie odbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
cholera, ten wos tez nie za fajnie, w sensie ze glupie bledy zrobilem bo moglem miec spokojnie te 85 % gdyby nie moje nie uwaga, no ale trudno, teraz sie okzalo ze mi 2 pkt znowu odpadly za jedno zadanie bo napisalem generalnie dobrze ale pewnie sie w klucz nie wbije bo pomylilem jedno pojecie, i wczoraj sie znowu wnerwilem bo mi chyba znowu 2 pkt odleca! bo bylo w zadaniu abcd podkresl prawidlowa odpowiedz a ja wziolem np D w koleczko - jak dla mnie to powinni to uznac ale gdzies wyczytalem ze niby nie uznaja, masakra w tym moemencie bo wyjdzie mi cos kolo 70% a to troche lipnie, na pierwszej stronie pisze zeby wyraznie zaznaczyc odpowiedz - to zaznaczylem ,a w poleceniu pisalo zeby podkreslic, ja nawet nie zwrocilem uwagi na to czy tam pisze podkreslic, z drugiej strony na tyccch naszych eksternisttycznych tez w jakims tescie bylo podkresl a ja wszedzie w kolko wziolem i bylo dobrze i zaliczylem. No coz musze sie przylozyc do histy teraz, ale watpie zebym ja napisal lepiej od wosu, jak patrze na sterte papierow z histy to mi sie odechciewa, ju juz jestem po 6 maturach i jeszcze jak mam sie tej histy zakuwac to przysiegam, naprawde mi sie nei chce. A progi punktowe nie wiem jakie sa, progi ustalaja studenci ktorzy chca sie dostac na te studia :D mam nadzieje ze duzo tej matmy nie zdddalo i ja sie akurat dostane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
nie czaje co im robi za roznice podkreslenie a poprostu zazaczenie dobrej odpowiedzi w kolko, idioci no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Myślę Sesiii, że tak jakoś od lipca. Tak jest napisane, że dwa miesiące przed, analogicznie rozumuję według tego co ja robiłam przed sesją zimową:) Dobrze, że mnie już to nie dotyczy:) Uffff.... wspomnienie:DDD Ja Polski na jakies 80 % napisałam raczej, ale kto wieeee... Ustny pewnie ok 90% Matma hmmm.. 30-40, jakoś ten przedział. Mogłam mieć więcej, ale przez swoją głupotę straciłam te 10pkt:( Niemiecki. O loooosieee... niby licze na 70%, ale marnie to widzę:( Trudne zadanie jedno, gdzie strzelałam, można było 5pkt tam zarobić, a nawet więcej...a ja nie pamiętam jak strzeliłam:D Ze słuchu super. Chociaż mogłam lepiej.. a czytane teksty zawaliłam chyba:( Pisemne bardzo dobrze.. No i ustny niemiecki został, byleby zaliczyć:P Kurczę, a miało byc tak pięknie....:D Ja na studia nie idę w tym roku - za granice jadę. Za rok zdaję bio:) I może z niemca poprawię wynik, ewentualnie matematykę:P Tak123, sądzę, że przez tą matmę progi spaaaadną ! No i wielu humanistów nie zaliczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
123 mi się właśnie też ten wos nie podobał jak patrzyłam. Progi wiadomo, że ustalają studenci, ale orientacyjnie wiadomo, że np. na warszawski nie ma co się pchać z 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
warszawa na prawo srednia wszystjuch rozszerzen przynajmniej 80%, inaczej szkoda kasy na wpisowe :D to tak np. ale o opolu nie ma zadnych danych, genrelanie jak sie nie dostane na dzienne to ide na wieczorowe, niczym sie nie roznia tylko ze sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
wiecie co mnie rozpieprzylo :D taka kolesiowa rok temu zdawala matme i zdala podstawy na 60% ale chciala isc na jakas tam politechnike i sie nie dostala i chciala w tym roku porpawic sobie te podstawowa matme(chciala sie dostac na podstawach) i uczyla sie caly rok i w tym roku nie zaliczyla bo miala 38% :D hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Taka prawda... matura w tym roku była wredna... Może nie jakaś taka szczególnie trudna, ale WREDNA! Hahahah no to sobie kobiecina poprawiła:) Noo, w Wawie progi są wysokie...:P A i płatne studia droooooogie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
w opolu 4 tys za rok akademicki, to nie tak duzo, ale w wawie np :D te same wieczorowe kosztuja 8 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Prawo 8 tyś? To tanio jak na Waw:D Koleżanka płaci 12:D faaaajnieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dlatego ja nie idę na studia:D:D:D A Ty 123 mieszkasz teraz w Opolu? Jakie przedmioty jeszcze Ci zostały do zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hahahah wczoraj wogle wpadlem na jakies statystyki cke i rok temu okolo 89% uczniow liceum publicznych zdalo mature a liceow prywatnych tylko cos okolo 50 :D:D niezle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×