Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość kawoli
Widze ciekawy temat :P Ja już jestem po,świadectwo odebrałem,dyrektor widać zdziwiony troszke ale powiedział że to w końcu moja osobista decyzja :D Jeszcze tylko jutro po karte zdrowia,no i pożegnam się z wychowawczynią :D No to już teraz tylko uczyć się pozostało ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Cóż, u mnie nie ja odbierałam i dyrektor robił problemy. Udawał, że go nie ma, że trzeba coś jeszcze przynieść bla bla. Tydzień to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesiii zaprosiłam Cię na fejsie:D haha a ja dostałam pismo, że nie zaliczyłam roku(bo drugi semestr nie chodziłam:P) miałam lekarskie zwolnienia w sumie chyba.. w kwietniu dopiero pod koniec kończyłam 18 lat:P (rok temu:P) Zanim się podleczyłam (zniszczenie organizmu, wycieńczenie) to i się zeszło. Na szczęście wpadłam na temat tych eksternów i zaczęłam gromadzić fundusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam całkiem niedawno moją wychowawczynię z LO, haha jej mina ''Ty żyjesz:D" Zapisałam się w tamtym roku do szkoły weekendowej. (aby mieć legitymację:P) Wypisałam przed złożeniem papierów(nikt mnie o nic nie pytał jak zabierałam dokumenty:D) Tylko mama się śmiała i nie dowierzała bym moim egzaminom:P A jaki szacun był jak codziennie 50km w jedną stronę ponad autobusem pokonywałam, aby dojechać na te egzaminy:D I wraz z zapisaniem się do szkoły weekendowej poszły papiery do mojego starego LO dziennego i zaliczyli mi semestr III i kazali uzupełniać przedmioty, których nie miałam w I i II :P Phiiiii...jak ja nawet do nich nie chodziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Już cię dodałam;). No to miałaś trochę zamieszania. Dobrze, że są te egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
Hmm,a można podejść do matury bez świadectwa ? Bo coś nie jestem pewien że dam radę zaliczyć wszystkie przedmioty do października. Wołałbym wtedy zaliczać w październiku i w lutym,dało by rade w maju pisać maturke? :D No chyba że się sprężę i dałbym rade do października wszystko przetrawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można:) Masz dwie sesje na zdanie:) Radzę próbować wszystkiego w pierwszej. Zwłaszcza przyłożyć się do fizyki chemii matmy :) przed 31 grudnia musisz złożyć deklarację) Wtedy będziesz znał wyniki z października i już będziesz miał odpowiedź z oke co do wniesienia opłat za egzamin i że zgadzają się, abyś do nich przystąpił(jeśli nie zdasz jakiegoś) Ja zdawałąm wszystkow lutym i do matury przystąpiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Też sądzę, że powinieneś próbować. Do egzaminów masz mnóstwo czasu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam:) na 100%, 20pkt/20pkt:D było extra..widzisz sesiii moje ćwiczenia z azjatami zaowocowały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Brawo, kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jutro będę we włocławku, wejdź na fb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
Gratulacje mysza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Jak idzie nauka kawoli?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie od ilu procent przyjmują na uczelnie? W ogóle nie wiem czy mam się tam pchać.. żeby wstydu nie było, jakoś nie wierzę w siebie, że dałam radę mimo pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy która uczelnie. :) Gratuluję!:) Na prywatne przyjmują każdego z maturą:) Zależy od kierunku na państwowych..różnie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawo również? Wiecie gdzie? Mam na myśli zaoczne lub e-learning, ponieważ pracuję. Martwi mnie to, że trzeba zapłacić wpisowe ale nie mamy pewności, że nas przyjmą prawda :/ a troszkę to kosztuje gdybyśmy mieli składać papiery do kilku szkół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Nie idź na prawo na prywatną ! Marnowanie czasu. Teraz nawet po publicznym nie jest łatwo a co dopiero po takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Sesiii... i tak nie zostaniesz prawnikiem, a tyle kasy zmarnowanej;/ Ciężko się dostać..trzeba mieć świetne wyniki. Znajomości.. szczęście.. no i dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pracę się nie martwię :) otworzę własną kancelarię ;) natomiast prawo mnie bardzo interesuje :) i za wszelką cenę muszę się kształcić w tym kierunku. Pracuję, więc dzienne odpadają. Po zaocznych studiach aż tak ciężko z pracą w Polsce? Mam to szczęście, że już w Polsce nie mieszkam ;) Kochani jakie studia wy polecacie? Takie po których nie trzeba się martwić o posadę. Na jakie kierunki się wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
W Polsce po prawie jest ciężko nawet na publicznych, z tego co wie, po uw 14% się dostaje na aplikację. Na aplikację ogólną( po niej jest prokuratorska/sędziowska) tylko 300 osób może w roku się dostać. Więc jest raczej tragedia;p. Ale skoro nie mówisz o Polsce to odwołuje moje tezy;p. W Polsce jest mało pracy po humanistycznych, dobrze jest po niektórych politechnicznych i medycznych. Ja chciałbym się zajmować pr i marketingiem medialnym, ewent. dziennikarstwem i zdaję sobie sprawę z tego, że do tego daleka droga, nawet jeśli dostanę się na uw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz studiowac prawo w PL czy nie? Potem pracować w PL czy gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, ale pracować będę za granicą, natomiast nad studiowaniem się zastanawiam, czy mam studiować w Polsce czy nie i pytam gdzie warto pójść na prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Jeśli nie w Polsce zamierzasz pracować to studiuj zagranicą, w każdym kraju prawo jest inne. I nasze prawo nie da ci uprawnień tam, nawet jeśli to zaakceptują tylko ci trochę, a i tak będziesz musiała iść na coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie jest takie proste jak się wydaje, ponieważ aby studiować za granicą trzeba ukończyć kilka kursów i egzaminów. Chyba, że są jakieś studia dla Polaków hehe ;) muszę się dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
A o jaki kraj chodzi? Jeśli UK to służę radą... bo chciałam iść więc trochę wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka ciszaaaaaaa?:) 123 mógłbyś się czasami odezwać:P Blondi widzę zapracowana:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×