Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Hey Dzwoniłam dziś do OKE w Gdańsku, wyniki egzaminów zostały dziś wysłane,natomiast świadectwa ukończenia liceum zostaną wysłane 30 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
Ja dzwoniłam dzisiaj dwa razy. Za pierwszym nie dowiedziałam się nic, za drugim, żeby jutro dzwonić pod numer: 224570322 i się dowiadywać :D Hurrrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
no to ciekawe... czekamy :( oby sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a jak to jest, jesli zaliczymy wszystko pozytywnie to nie dostaniemy wynikow tylko od razu swiadectwo przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos9321
ja już dostałam wyniki, ale to dlatego że oke waw, i mieszkam w wawce. Oczywiście wszystko zaliczone, teraz tylko maturka, i wio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i elegancko. :D Gorące gratulacje z mojej strony. :) Ja to już nawet nie dzwonię do OKE, i tak pewnie wyniki wyślą na początku kwietnia i będę je miał dopiero któregoś dnia kwietnia, tak jak wysłali dopiero w grudniu w sesji jesiennej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192109210
przyszly mi wyniki (mieszkam w Waw) fizyka porażka , 10/11 zaliczonych , zabrakło mi pkt do 11/11 i matury w tym roku ;C zyczę pozytywnych wyników wszystkim , w poździerniku kolejne podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to dopiero zaczyna sie stres,oby do jutra...:/ Ja pisalam w tej sesji ostatni przedmiot matematyke juz 3 raz do niej podchodzilam wiec to jest moje byc albo nie byc... matura wisi na włosku,oby wynik byl pozytywny. 3mam za Was kciuki i gratuluję tym którzy już wszystko pomyślnie zaliczyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos9321
przyszły same wyniki, świadectwo zapewne przyjdzie osobnym listem, zabezpieczone tekturową okładką, listem poleconym, tak więc czekam, bo muszę dostarczyć do szkoły gdzie zdaję maturę... kurde i bibliografię jeszcze oddać do końca marca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asafafa
bibliografia - konspekt w sensie ? to samo musze zrobić ide dzwonić zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asafafa
zdałem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfghdg
gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam:-) szkoda ze tylko 29pkt no ale i tak sie ciesze że mam to za sobą! teraz na jesień tylko biologia i finito... gratuluje wszystkim:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
Dwa do tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Hej, dzwonił ktoś może do krk w sptawie wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
do mnie niestety tez nie,ale mysle,ze jutro powinno byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Gdanskiego Oke z pewnością wyniki dojdą jutro, a jakie macie oceny z matmy? panicznie się boje że obleje i nici z matury w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
Pandora ja taks amo jak Ty :( zostala mi fizyka i matma do zaliczenia i wlasnie na ich wyniki czekam :P i to wlasnie z gdanskiego oke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam przekonana ze beda juz dzis, czekalam od samego rana na listonosza i sie nie doczekalam... wydaje mi sie ze uzbieram te 15pkt ale mam ogromne watpliwosci,i tyle do stracenia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
ja tak s amo jak Ty ...kurde juz mam wybrany temat na mature wsyztsko,tylko dostarczyc bibliografie :( tez potwornie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nawet dostarczyłam konspekt,tylko świadectwo mam donieść,o ile dostane... oby sie nam udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
Dziewczyny, spokojnie:) ja też oblałam teraz matematykę i fizykę. Taka "dogrywka" to świetne przygotowanie do matury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
Dziewczyny, głowy do góry:) będziecie miały super przygotowanie do matury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo wszystko licze na to że zdam tą matme teraz bo pisałam ją już 3 razy... kurcze co za stres:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
Na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chciałabym się poradzić, może będzie ktoś w stanie mi jakoś pomóc, jestem teraz w 2lo (mam już 18 skończone) i z pewnych powodów oraz przez ogólną atmosferę szkolną chciałabym ze szkoły zrezygnować i przystąpić w październiku do egzaminów a w maju do matury, z nauką nie mam problemu i nigdy nie miałam więc jestem (prawie) pewna, że je zdam. Nie mam jednak pojęcia jak przekonać do tego pomysłu rodziców, wspomnienie o porzuceniu szkoły jest dla nich do tego stopnia kontrowersyjne, że nie chcą nawet słuchać na temat tych egzaminów, temat zaczęty w poniedziałek wieczorem można powiedzieć, że zniknął, a nie chce wstępować na żadną wojenną ścieżkę z nimi, po za tym potrzebuje choć trochę wsparcia i żeby choć ktoś mi powiedział, że nie jest to całkiem głupie. Co myślicie o tym? Co robić? Może wcześniej ktoś czymś takim pisał, ale przekopanie się przez 120 stron trochę mi zajmie, a potrzebuje jakichś odpowiedzi. Z góry dziękuje za jakiekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj,muszę Ci powiedzieć że to sie tylko wydaje takie proste,ja też tak myślałam decydując się na taki tryb nauki... Nie dziewie sie Twoim rodzicom że nie pochwalają Twojej decyzji został Ci tylko rok w końcu. Egzaminy eksternistyczne są dość kosztowne,sesje odbywają sie tylko dwa razy w roku to nie jest tak jak w szkole że uczysz sie na klasówkę z danego działu tylko musisz wkuć caly materiał z 3 lat liceum bo nigdy nie wiadomo co może akurat sie znajdowac na arkuszu egzaminacyjnym... O stresie związanym z oczekiwaniem na wyniki (ponad miesiąc czasu) chyba nie muszę pisać. Powiem tak bardzo żałuję że zdecydowałam się na taki tryb nauki ,który trwa sporo dłużej niż zakładałam,więc i Tobie może się noga powinąć i nici z matury w przyszłym roku,musisz wziąć taką opcje też pod uwagę... Nikomu nie polecam tych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może to będzie pomocne
Zmiany w egzaminach eksternistycznych od 2013 roku: Do egzaminów dopuszcza się osoby, które złoyły prawidłowy wniosek, bez względu na to czy są uczniami szkół, czy te nie (nie ma wymogu składania oświadczenia o tym, że nie jest się uczniem szkoły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×